Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Było hobby, film, a tera jaka muzyka?


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jest jednym z największych artystów muzycznych ale jeśli chodzi o jego osobę jako o człowieka to zdecydowanie odpada (nos też :D ). Koleś niestety nie ma równo pod sufitem ale podobno to wina bardzo ciężkiego dzieciństwa. :( Gdyby dalej byl czarny bardziej bym go szanował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisalem;) ....

Fakt dawno Cię tu nie było. I avatarek sobie na "letni" zmieniłeś :) ho ho ho:D

A wracając do tematu muzycznego, bardzo lubię Red Hot, Dire Straits, Led Zeppelin, The Doors, starego Stinga i The Police, Claptona, Stones'ów, U2, Damien'a Rice, Evę Cassidy, Jamiroquai, Moby, itp.

...do tego trochę ChillOut, więc raczej gustuję spokojnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to tak po prostu sobie wlaczylem na 2 godzinki i lecialooooooooo:)

Aha, tą listę odtwarzania :)?

A wracając do tematu muzycznego, bardzo lubię Red Hot, Dire Straits, Led Zeppelin, The Doors, starego Stinga i The Police, Claptona, Stones'ów, U2, Damien'a Rice, Evę Cassidy, Jamiroquai, Moby, itp.

...do tego trochę ChillOut, więc raczej gustuję spokojnie

U2 rządzi :D słucham ich od 7 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest jednym z największych artystów muzycznych ale jeśli chodzi o jego osobę jako o człowieka to zdecydowanie odpada (nos też :D ). Koleś niestety nie ma równo pod sufitem ale podobno to wina bardzo ciężkiego dzieciństwa. :( Gdyby dalej byl czarny bardziej bym go szanował.

Ambro Michael to tylko genialny piosenkarz i tanceerz a jak mowisz - jako człowiek ma nasrane w głowie no i po jaka cholere sie tuningowal na białasa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetliło mi się: "Twoje porównanie z użytkownikiem kony76 wypada:

Fatalnie" xD mamy wspólnych: Arctic Monkeys, Pearl Jam, Muse, Snow Patrol i The Killers ;)

Nie można tej mojej playlisty traktować tak do końca zobowiązująco. Takiej muzyki, którą sam wybieram to słucham w domu na audio a nie na kompie. To co jest w last.fm to na takiej zasadzie, że przychodze do roboty odpalam komputer i leci. Jeśli jakoś wyraźnie nie przeszkadza w życiu to nie przełączam i dlatego jest tam z pewnością sporo rzeczy bardzo przypadkowych które nic mi nie mówią. Większość to jednak moja bajka.

PS. Z tego co wypisałaś, taki np. Snow Patrol jest mi zupełnie obcy :confused: (poza nazwą i jakimś jednym "przebojem" radiowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wypisałaś, taki np. Snow Patrol jest mi zupełnie obcy :confused: (poza nazwą i jakimś jednym "przebojem" radiowym).

Akurat ten zespół odkryłam niedawno, jakieś 4 miesiące temu, i zakochałam się po prostu ;] ich życiowe, nierzadko optymistyczne teksty po prostu uwielbiam...polecam zwłaszcza ich 2 ostatnie z 4 albumów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Amy Macdonald

Wczoraj OMC dałbym nabić się w butelkę. CD w/w artystki w EMPiKu 36,9. A obok w MM to samo wydanie po przecenie z 29 na 19,90. Od razu nabyłem.

Polecam płytkę. Do północy wałkowałem chyba ze trzy razy. Muzyczka dość lekka, ale nie byle jaka. Zwłaszcza wokal i ten irlandzki akcent. Polecam do samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy słuchają w miarę nawzę to normalnej muzyki a ja słucham wszystkiego od sicpolek do ,...dawnej muzyki organowej ,metal, rap, elektroniki, Verdiego oraz dzwięków np takich ....http://mr-s.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZWZhL2FydHlzdGEvMjU3Mi5odG1s

polecam "Homesick Spirit"...

Ps. Wątpię by ktoś z Was mógł tego słuchać no ale mówimy co słuchamy wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skionline'owcy do głośników! W trójce jest dziś i jutro polski top wszechczasów, a na skionline jest paru fanów trójki (ja też). Fajne kawałki z różnych czasów.

Pierwsze miejsce co bez problemu można było trafić. KULT 3 kawałki w dziesiątce. Ten top jest lepszy niż ten ogólny na koniec roku.

Miło było posłuchać. Ponoć płytki strzelą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Green Day 21 Centurty.....

Od wczoraj katuję najnowszą płytę tego zespołu.

Dwa utwory bym wyrzucił.

Reszta ..... nie jestem w stanie powiedzieć, który kawałek najlepszy bo wszystkie są zarąbiste. Energia power i powder:D. Dawno tak mi żadna płyta nie przypadła do ucha od pierwszego odsłuchania.

Polecam.

Także plany wyjazdu koncertowego są już nakreślone. Byle tylko wyjechali w trasę.

Pozdrawiam. Idę słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Green Day 29-06-2010 Praga

Teraz już mogę powiedzieć, że będę na koncercie tej grupy w Padze.

Należy tu oddać cześć i wielkie podziękowania koledze Soczkowi

Bo kolega Soczek osobiście pofatygował się specjalnie do kraju naszych południowych sąsiadów coby łokciowi i jego kompani cztery bilety zakupić.

Soczek jeszcze raz naprawdę wielkie podziękowania.

Jeżeli wszystko się ułoży pomyślnie to nie omieszkam zajrzeć do Ciebie po drodze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po koncercie Green Day w Pradze.

Teraz już mogę powiedzieć, że będę na koncercie tej grupy w Padze.

Należy tu oddać cześć i wielkie podziękowania koledze Soczkowi

Bo kolega Soczek osobiście pofatygował się specjalnie do kraju naszych południowych sąsiadów coby łokciowi i jego kompani cztery bilety zakupić.

Soczek jeszcze raz naprawdę wielkie podziękowania.

Jeżeli wszystko się ułoży pomyślnie to nie omieszkam zajrzeć do Ciebie po drodze.

Pozdrawiam.

No a po koncercie stwierdziliśmy z Moją Naj, że jak jeszcze raz będzie okazja nawet tak daleko jechać to też pojedziemy. Chłopaki wymiatają niesamowicie. Ponad 3 h na full obrotach przy bardzo dobrym kontakcie z publiką, dużą dozą humoru i zabawy. Ludzi w sumie w porównaniu ze Stnesami czy U2 w Polsce niezbyt wiele. Nagłośnienie perfekcja.

Przy okazji po drodze było małe WZF z kolegą Soczkiem i jego familią. Bardzo miłe spotkanie, oby takich jak najwięcej.

Soczek jeszcze raz dzięki za zakup biletów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...