Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Było hobby, film, a tera jaka muzyka?


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji po drodze było małe WZF z kolegą Soczkiem i jego familią. Bardzo miłe spotkanie, oby takich jak najwięcej.

Soczek jeszcze raz dzięki za zakup biletów.

Pozdrawiam.

Co prawda my trochę na inna nutę ciągnęliśmy ale też były obroty :P i koncert lokalny ;)

Pzdr.,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Katie Melua w Polsce

Byłem na koncercie w Poznaniu. Siedziałem w szóstym rzędzie od sceny. Moje podsumowanie tego wydarzenia to tylko dwa słowa: klękajcie narody.

Fragment bisu - piosenka Janis Joplin:

Pozdrawiam.

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Muse 23-11-2012 Atlas Arena Łódź

Widzę, że tylko ja się ostatnio tu udzielam:smile:

Był ktoś na wspomnianym koncercie?

Mój komentarz do tego wydarzenia. Rzadko się zdarza, żeby wersje studyjne utworów gorzej brzmiały niż koncertowe na żywca. Wiadomo a to gdzieś jakiś fałsz, lub niedyspozycja, lub nagłośnienie trochę szwankuje. No jest dużo takich smaczków gdzie słyszymy trochę inaczej niż do tego jesteśmy przyzwyczajeni po kilkunastokrotnym przesłuchaniu jakiegoś materiału. Tu było tak, że szczęka opadała jak się usłyszało pierwsze takty każdego utworu, nawet takiego, który nie za bardzo w ucho wpadał na płycie. Nagłośnienie i akustyka była rewelacyjna. Odnosiło się wrażenie, że jeszcze moment i ta stodoła się rozleci w pył. Stałem 10m od sceny:smile:. Profesjonalizm i energia zespołu na najwyższym poziomie. Jak dla mnie ze wszystkich koncertów na jakich byłem - a trochę tego już się uzbierało - absolutny TOP. Jeszcze chyba tylko dwa koncerty bym mógł przyrównać do tego. Polecam.

Pozdrawiam.

PS Zobaczymy co w sobotę w Berlinie pokaże Florence & the Machine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Do tej pory najlepszy koncert, na jaki udało mi się pójść, był zespołu Alter Bridge. Mimo że sam zespół nie należy do moich absolutnie ulubionych, na koncercie byli świetni, po prostu mistrzostwo. Jakby kiedyś jeszcze grali w Polsce to na pewno się wybiorę. Ciekawe czy Guns'n Roses będą jeszcze kiedyś w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

PS Zobaczymy co w sobotę w Berlinie pokaże Florence & the Machine.

Tak jakoś mi umkło skomentowanie koncertu. Ruda dała szoł że fiuuuu.

A dziś za parę godzin pakuję się do auta i do Łodzi gdzie zagra Green Day. Co prawda ostatnich płyt nie bardzo się da słuchać, jednak chłopaki dają długie koncerty to i starych hiciorów pewnie będzie co nie miara.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś mi umkło skomentowanie koncertu. Ruda dała szoł że fiuuuu.

A dziś za parę godzin pakuję się do auta i do Łodzi gdzie zagra Green Day. Co prawda ostatnich płyt nie bardzo się da słuchać, jednak chłopaki dają długie koncerty to i starych hiciorów pewnie będzie co nie miara.

Pozdrawiam.

No chłopaki jak zwykle absolutny TOP. Koncert długi prawie 2,5 h. Na początku realizator dźwięku nie bardzo mógł się wstrzelić z ustawieniem tego wszystkiego, ale po 3 utworach już grało jak należy. Od ostatniego koncertu w Padze 3 lata temu Billemu troszkę się gardełko zdarło. Reasumując w Pradze jednak zagrali lepiej. Należy tu jeszcze nadmienić jedną rzecz: polska publiczność jest nie do pobicia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio opętał koncert węgierskiej Omegi z okazji 50 lecia istnienia! Wyszukajcie na you tube "omega 50 live". Naprawdę warto ( tylko trzeba dać głośno i dobry bas, to jest rock!) Druga część jest chyba lepsza od pierwszej. Czekam na Wasze opinie!

Moja opinia jest taka, ale bez urazy - koncertów nie ogląda się na ekranie. Owszem spojrzę jak wygląda koncert wykonawcy na którego mam jechać, ale żeby tak oglądany koncert na ekranie był sednem lub jakimś odnośnikiem czy wyznacznikiem poziomu to stanowczo odradzam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

A mnie z małżonką wyniosło wczoraj do Zabrza na koncert - Electric Light Orchestra.

Bite 1,5h świetnej zabawy.

"Dziadki" dali z siebie wszystko, tym samym dając nam obecnym wiele radości.

Tu jeden z kawałków który zagrali (to z tej trasy koncertowej, choć nie z Zabrza)

[video=youtube;EDHhbMM-lWA]http://www.youtube.com/watch?v=EDHhbMM-lWA

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr_67, chcesz mi przypomnieć liceum?:smile:

Ja już ich słuchałem w podstawówce:biggrin:

"Calling America" było?:smile:

Było i wiele innych:

Rock'n roll is king, Mr. blue sky, Hold on tight, Turn to stone, Evil woman, Ticket to the moon, praktycznie całą płytę "The Best" .

Świetna zabawa, często w Polsce bywają - warto pójść.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biffy Clyro 13-11-13 Stodoła

Mało Stodoły nie rozwalili. to chyba był najgłośniejszy koncert na jakim byłem. Wyszedłem głuchy. Trochę realizatorzy mogli te potencjometry skręcić, zwłaszcza od instrumentów bo się wokal nie mógł przebić przez taką ścianę dźwięku. Największe wrażenie zrobił na mnie perkusista. Ogólnie Szkoci ostro grają i to mi się podoba. Polecam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Bryan Adams - Kraków 16.12.2014

Witam.

Wybieram się z małżonką na ten koncert.

Jak by ktoś z forumowiczów się wybierał to można zrobić małe WZF:smile:

http://www.eventim.pl/bilety-bryan-adams.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1199380

Po koncercie zdam relację, choć w przypadku Bryana nie mam wątpliwości, że będzie fajnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

A mnie córcia wczoraj z okazji.... wręczyła coś takiego:

158_131483147.jpg

Jestem po pierwszych przesłuchaniach:smile:Trochę to inny Mike Oldfield jakiego "znałem", nie mniej utwory całkiem ciekawe.Album jest dwupłytowy (przynajmniej ja takowy otrzymałem).CD 1 - vocal versionsCD 2 - instrumental versionsNa początek "Moonshine" bo dużo fotek narciarskich:wink:[video=youtube;gIgQGzta1kY]http://www.youtube.com/watch?v=gIgQGzta1kY I tytułowy "Man on the rocks"[video=youtube;eN092cEIx-Q]http://www.youtube.com/watch?v=eN092cEIx-Q Miłego słuchania.Pozdrawiam

158_131483147.jpg.26cac6715a62bd54eb7237d9deb9de14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
.......Po koncercie zdam relację, choć w przypadku Bryana nie mam wątpliwości, że będzie fajnie.....
Witam. Jak mówiłem tak robię.Wczoraj byłem na koncercie Bryana Adamsa w Kraków Arenie.Słuchajcie, rewelacja!!!!!!!Skład standard: dwie gitary, bas, perkusja i pianino. Chłopaki dali czadu ostro.Praktycznie wszystkie stare i nowe kawałki. Setlista krakowskiego koncertu Bryana Adamsa:"Reckless""One Night Love Affair""She's Only Happy When She's Dancin'""Run to You""The Boys Night Out""Heaven""Kids Wanna Rock""It's Only Love""Long Gone""Somebody""Ain't Gonna Cry""Summer of '69""Let Me Down Easy" (cover Rogera Daltreya)"(Everything I Do) I Do It For You""If Ya Wanna Be Bad Ya Gotta Be Good""Cuts Like a Knife""Can't Stop This Things We Started""Please Forgive Me""When You're Gone""18 til I Die""Cloud #9""The Only Thing That Looks Good On Me Is You"bis:"You've Been a Friend of Me""C'mon Everybody" (cover Eddiego Cochrana)"She Knows Me""Straight from the Heart""All For Love""Christmas Time".Tu link do całego artykułu: http://muzyka.interia.pl/pop/news/bryan-adams-w-krakowie-relacja-z-koncertu,2066531,50Tutaj parę moich fotek:

adams1.jpg

adams2.jpg

adams3.jpg

adams4.jpg

adams5.jpg

adams6.jpg

Jak piszą w artykule bisów było 6, z czego ostatnie cztery Bryan zagrał i zaśpiewał sam. Po prostu super. Facet ma głos nieziemski. Przy „All For Love” śpiewała cała sala. Świetna zabawa. Pozdrawiam wszystkich jeszcze trochę zaspany, zachrypnięty i przygłuchy.PS: już na YT pojawiły się kawałki:[video=youtube;TBiSk_qEsNA]http://www.youtube.com/watch?v=TBiSk_qEsNA A tu jeszcze bonus (z innego koncertu) - tak było[video=youtube;7t5cRm2CIts]

adams1.jpg.7613b49bfdd49306e8f0971d2b21c5e3.jpg

adams2.jpg.0f1070b245fd75ff0165dbc5099063a0.jpg

adams3.jpg.cdbc8687da655df901bb90759c6bf94a.jpg

adams4.jpg.d453a71e87cfedbfac2aeec080f732fe.jpg

adams5.jpg.5c29336145ebbd65f9ccc97336625df2.jpg

adams6.jpg.3ab72454f0b6fafdfe1442163a7007db.jpg

Edytowane przez Piotr_67
PS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

No i ta klata i kaloryfer.........

Pozdrawiam.

Nic tylko do schrupania :biggrin:

U mnie co do muzyki od zawsze rock (zwłaszcza grunge) i nie przewiduję zmiany gustu skoro nie nastąpił przez tyle lat :stupid: aczkolwiek jestem otwarta na każdą dobrą muzykę, dobrą podkreślam.

Edytowane przez asiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 8 months later...

Właśnie przed chwilą dowiedziałem się. Mnie też jest smutno. W jednej chwili pomyślałem o "Space Oddity", a Ty juz to zrobiłeś. Skąd wiedziałeś? Czyżby te same fale do nas docierały?

W domu puszczę to z singla. Takiego czarnego, trochę już trzeszczącego. Głośno i z dużym basem. Głośno!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....W jednej chwili pomyślałem o "Space Oddity", a Ty juz to zrobiłeś. Skąd wiedziałeś? Czyżby te same fale do nas docierały? ....

Może?

A tak poważniej to zakochałem sie powtórnie w tym nagraniu po zobaczeniu cudnego filmu.

"Sekretne życie Waltera Mitty", czy jak kto woli "The Secret Live of Walter Mitty"

Piosenka jest tam wykorzystana wręcz przecudnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...