Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Było hobby, film, a tera jaka muzyka?


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Niby forum sportowe ale nie wiedziałem , że tu także wątki muzyczne są więc super ! :) W sumie poza sezonem można się też wspólnie umawiać na koncerty jakby co :) Ja mam niezły rozstrzał jeśli chodzi o gusta muzyczne od jazzu do ciężkiego metalu :) i niestety muszę sam chodzić więc chętnie poznam kogoś kto przyłączy się do mnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na punkcie muzyki to mam absolutną korbę i słucham, rzeczy przedziwnych - aż strach byłoby tu linkować. Więc na początek coś z mainstreamu ale "znośnego" i nie ogranego do znudzenia a przy okazji świetne wideo

I jeszcze dowód, że Austria to nie tylko Tyrol.

Pozdro

Wiesiek

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wujot napisał:

Na punkcie muzyki to mam absolutną korbę i słucham, rzeczy przedziwnych - aż strach byłoby tu linkować. 

Wiesiek

się byś zdziwił...:ph34r: nie wrzucam Einstürzende Neubauten przez grzeczność O.o

taki lajcik dansowy na łikend:

 

 

Edytowane przez mifilim
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie jeśli jest tutaj więcej jak jeden maniak to możemy przejąć wątek!

Na początek coś co ma 20 lat (dokładnie) i jest już jak Mozart nowej muzyki. Czyli klasyka. Swoją drogą ciekawe ilu z Was to zna.

Najśmieszniejsze, że w te 20 lat później Aphex Twin miał koncert z Krzysztofem Pendereckim w Krakowie na Sacrum Profanum.

A teledysk - miodzio.

Maniacy na start!

 

Pozdro

Wiesiek

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wujot napisał:

No to w takim razie jeśli jest tutaj więcej jak jeden maniak to możemy przejąć wątek!

Na początek coś co ma 20 lat (dokładnie) i jest już jak Mozart nowej muzyki. Czyli klasyka. Swoją drogą ciekawe ilu z Was to zna.

Najśmieszniejsze, że w te 20 lat później Aphex Twin miał koncert z Krzysztofem Pendereckim w Krakowie na Sacrum Profanum.

A teledysk - miodzio.

Maniacy na start!

 

Pozdro

Wiesiek

 

no proszę cię...

masz do czynienie z poważnymi ludźmi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mifilim napisał:

no proszę cię...

masz do czynienie z poważnymi ludźmi :D

No dobrze poprawię się będzie poważniej - na początek cudowna płyta - niby znamy te melodie ale brzmi współcześnie. Vivaldi narodził się na nowo. Zakochałem się od pierwszych nutek

O ile Recomposed jeszcze powinno być co niektórym znane to Piero Milesi jest (był) poza ogólnie znanym nurtem a szkoda bo jego muzyka jest wysmaczona maksymalnie i niebanalna

Na zakończenie trochę młodsze pokolenie - nie dość, że interesujący kompozytor i wykonawca to jeszcze z "orkiestrą robotów" więc wybrałem ten kawałek.

 

Pozdro

Wiesiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa tylko dla odsłuchu mechanicznej muzyki polecam TECHNICSa na Altus'ach120! :) (raczej już nierealne!) ale... Denon' na Klipsch'ach daje też niezłego czada! :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na przekór na początek coś lajtowego z naszego domowego poletka. Polskie wybitne towary eksportowe. To moja jaśniejsza strona muzyczna :D Ta druga nie wiem czy się nadaje do publikowania. Jestem "lekko" skrzywiony muzycznie :D

 

 

MOTION TRIO - 'BALCAN DANCE'.mp4

Marcin_Wasilewski_Trio_-_Song_For_Ĺšwirek_(from_'Faithful').mp4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...