Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Było hobby, film, a tera jaka muzyka?


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

na www.mixcloud.com znajdziesz wszystko, czego tylko dusza zapragnie.

Zajrzałem z nadzieją, sprawdziłem parę nazwisk czy płyt i... nic nie było. 😪 Mam takie przekonanie (poparte latami grzebania), że jeśli czegoś nie ma soulseek to rzeczywiście się tego w necie nie znajdzie. Na razie nie znalazłem niczego co by się choć zbliżało do tej platformy. Ale nawet tam nie ma wszystkiego... 

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Sariensis napisał:

na prawdę nie ma na mixcloud? Myślałem, że tam jest wszystko.

Nie ma niczego :) np takiego Elliott Sharp, który wydał z 300 płyt (większość mocno awangardowa, w tym moje ulubione z orkiestrą Carbon) ale jeden z projektów (Elliott Sharp's Terraplane) został uznany za odkrycie (i nowe otwarcie bluesa) i zdobył sporo pierwszych miejsc (za Blues For Nex) w topowych rankingach. I jest to świetna płyta. Ogólnie jest dużo gorzej jak na Last.fm. i bez porównania gorzej jak na YT.

Ale oczywiście to jest kwestia czego słuchasz i jak słuchasz. Ja np słucham całych albumów i jeszcze chronologicznie. Później już oczywiście wybieram te albumy co mi szczególnie siedzą. Może też tak być, że ta Twoja platforma jest bardzo dobra w jakiś gatunkach muzyki a te których ja słucham akurat tam nie było. Mnie rozczarowała ale innym może odpowiadać. Ale mówienie, że wszystko jest do łatwego posłuchania to nie jest prawda. Kiedyś chciałem przesłuchać wydawnictw Amerykańskiego Zrzeszenia Kompozytorów (jakoś tak) i z 500 płyt dotarłem tylko do 150. Spróbuj dotrzeć też do setek płyt z Warszawskiej Jesieni...

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

To może ja teraz przypomnę coś z klasyki polskiego rocka (rocka gotyckiego), ale nie tylko. Całkiem niedawno, w końcu (!), po wielu latach zebrałem się i poszedłem na koncert zespołu CLOSTERKELLER

Zespół odbył trasę koncertową z okazji 30lecia istnienia. Mam do niego niesamowity szacunek. Przez te kilkadziesiąt lat, zespół wykształcił swój niepowtarzalny i specyficzny styl, nieporównywalny do czegokolwiek innego. A to wszystko dzięki wspaniałemu głosowi charyzmatycznej wokalistki - Anji Orthodox. Przez swój styl bycia wokalistki, zespół nigdy nie poszedł w kiepską komercję, zawsze trzymał swój styl - i za to go bardzo szanuje. Choć ta muzyka wielu się może nie podobać, warto przypominać że mamy dobre polskie kapele. 🙂

 

Warto przypomnieć, że raz na jakiś czas zespół koncertował akustycznie - z niesamowitym efektem:

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 17.12.2018 o 14:54, Gerald napisał:

To może ja teraz przypomnę coś z klasyki polskiego rocka (rocka gotyckiego), ale nie tylko. Całkiem niedawno, w końcu (!), po wielu latach zebrałem się i poszedłem na koncert zespołu CLOSTERKELLER

Zespół odbył trasę koncertową z okazji 30lecia istnienia. Mam do niego niesamowity szacunek. Przez te kilkadziesiąt lat, zespół wykształcił swój niepowtarzalny i specyficzny styl, nieporównywalny do czegokolwiek innego. A to wszystko dzięki wspaniałemu głosowi charyzmatycznej wokalistki - Anji Orthodox. Przez swój styl bycia wokalistki, zespół nigdy nie poszedł w kiepską komercję, zawsze trzymał swój styl - i za to go bardzo szanuje. Choć ta muzyka wielu się może nie podobać, warto przypominać że mamy dobre polskie kapele. 🙂

 

he, he ... łza się w oku kręci. Pamiętam jak z Anją spożywałem to i owo na zamku w Grodźcu...ale to były czasy :D:ph34r:O.o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 11 months later...
  • 3 months later...

 Kazik wygrywa piątkowe głosowanie LPP3  i zostaje zdjęty...Całą listę unieważnia dyrektor naczelny Radiowej trójki, zarzucając manipulację przy liczeniu głosów, oraz to, że piosenka była spoza listy...ale jaja i cenzura na całego.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja TVN 24 dotarła nieoficjalnie do pracowników rozgłośni - z przekazanych przez nich informacji wynika, że "ktoś z szefostwa" nie zorientował się na czas, że piosenka Staszewskiego znalazła się w zestawieniu do głosowania, kierownictwo musiało więc ustalić, co zrobić w tej sytuacji. - Jest dokładnie tak, jak to wygląda z zewnątrz: to nie jest awaria. W tym przypadku jest tak, że to, co wydawałoby się teorią spiskową, jest prawdą - powiedział anonimowo jeden z rozmówców TVN24.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, WojtekM napisał:

Następni będą Stelmach, Baron, Metz i Szydłowska. Zostanie dyrektor, który wyłączy światło.

No i nie ma już Agnieszki Szydłowskiej. Łza się w oku kręci. Koncertowo zaorali te radio. Słuchałem od 1985 roku. Miałem wtedy 11 lat, ale starszy brat puszczał. No, i teraz zaorali.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopka jaką zrobili  w radiu, to po prostu dno dna. Niedźwiedzki odszedł- zrobili z niego ubeka i łapówkarza...(o łapówki posądził go jakiś zazdrosny pseudośpiewak,któremu się nie powiodło, wpis skasował,bo jak przyznał..- nie chce sądzić się z Niedźwiedziem, a tak w ogóle to trzeba mieć jakieś dowody i świadków, a on biedny miś tym niestety nie dysponuje... 
Teraz dobre pany z polityki i dyrektory radia łaskawie pozwalają głosować na Kazika(ponowny audyt listy przebojów) , bo mamy przecież wolność wyboru i nikt nie zabrania śpiewać Kazikowi w trójce ,nawet jak śpiewa (jak to ujął pan minister od kultury) - Głupoty...

Mam nadzieję,że Kazik wycofa utwór z Trójki...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Annaa napisał:

o tym utworze,który trafił rozżarzonym prętem prosto w serce prezesa...

Stawiam 1000 zł ze prezes nie mial do soboty, czy nawet niedzieli,  pojęcia ze jakas pieśń o bjego bólach istnieje. A nie wydaje się Wam ze zamieszanie jakie wywołał Bera może być prowokacja? Jak dla mnie była to prosta, prymitywna prowokacja. Nikt z pisiorow nie miał w tym interesu, a posadzanie ich o s.anie we własne gniazdo to głupota.  No ale reklama jest. Ja np dowiedziałem się ze ta lista "przebojow" jeszcze jest! A i o Kaziku sobie przypomniałem po 10 latach. A propos Kazika, ma ci on lepsze tematy, że tak powiem rodzinne, do rozliczenia i obspiewania. Proponuje następny " utwor", zaangażowany,  a jakże,  zatytułowany "Donos na kumpli".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bumer napisał:

Stawiam 1000 zł ze prezes nie mial do soboty, czy nawet niedzieli,  pojęcia ze jakas pieśń o bjego bólach istnieje. 

Nie wiedział,(nie lubi Kazika ,lubi tylko Zenka), bo ma armię bulterierów i mało rozgarniętych lizusów ,którzy zrobią wszystko dla jego świętego spokoju(Pan pracuje). Nadgorliwość służalców prowadzi  często do katastrofy. #murem za Niedźwiedzkim.

Kazik to legenda.A ta piosenka taka jakby aktualna...prawda?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...