Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Było hobby, film, a tera jaka muzyka?


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Annaa napisał:

Nie wiedział,(nie lubi Kazika ,lubi tylko Zenka), bo ma armię bulterierów i mało rozgarniętych lizusów ,którzy zrobią wszystko dla jego świętego spokoju(Pan pracuje). Nadgorliwość służalców prowadzi  często do katastrofy.

Sam prezes pewnie rzeczywiście nie wiedział, bo jest oderwany od rzeczywistości. Tego typu sprawy załatwia za niego banda służalców, przerażona, że może prezes się dowie. W tym wypadku pewnie był to ten politruk, który wysyłał sms

https://teleshow.wp.pl/piotr-metz-potwierdza-naciski-dyrekcji-trojki-lista-przebojow-6512102405568641a

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WojtekM napisał:

Sam prezes pewnie rzeczywiście nie wiedział, bo jest oderwany od rzeczywistości. Tego typu sprawy załatwia za niego banda służalców, przerażona, że może prezes się dowie. W tym wypadku pewnie był to ten politruk, który wysyłał sms

W tej sprawie nie ma najmniejszego znaczenia czy wiedział czy nie wiedział. Ani nawet tego, że to jakaś piosenka. Po prostu nagle z pełną siłą dostrzegliśmy jak działa ten dyktatorski system gdzie kolejne miernoty na kolejnych szczebelkach pilnują systemu. Systemu zbudowanego dokładnie na gomułkowskich (nawet nie gierkowskich) wzorcach.

 

Towarzysz Wiesław

Wiecznie żywy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WojtekM napisał:

Sam prezes pewnie rzeczywiście nie wiedział, bo jest oderwany od rzeczywistości. Tego typu sprawy załatwia za niego banda służalców, przerażona, że może prezes się dowie. W tym wypadku pewnie był to ten politruk, który wysyłał sms

https://teleshow.wp.pl/piotr-metz-potwierdza-naciski-dyrekcji-trojki-lista-przebojow-6512102405568641a

Dlaczego innych oceniasz wg swojego systemu wartosci i metod działania? Skad wiesz o jakichś służalcach i dlaczego snujesz swoje wyobrażenia o rzeczywistosci zdradzajac swe podejscie do otaczającego świata, ludzi , i swój system wartości przypisujesz innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Annaa napisał:

Nie wiedział,(nie lubi Kazika ,lubi tylko Zenka), bo ma armię bulterierów i mało rozgarniętych lizusów ,którzy zrobią wszystko dla jego świętego spokoju(Pan pracuje). Nadgorliwość służalców prowadzi  często do katastrofy. #murem za Niedźwiedzkim.

Kazik to legenda.A ta piosenka taka jakby aktualna...prawda?

 

 

Nie spodziewałem się takiej reakcji! A na jakiej podstawie twierdzisz, że "Kaczor" lubi tylko jakiegoś Zenka?  Czy naprawdę tak mało potrzeba aby człowieka nazwać legendą? Kontestacja i ogólny sprzeciw wobec wielu zdarzeń w moim przekonaniu nie wystarczy aby o kimś mówic -legenda.  Nie mnie to oceniać, ale w pewnym sensie wychowanie i dom mógł wpłynąć na twórczość i postawę Kazika. Nie każdemu przyszło się zmierzyc z alkoholizmem, donosicielstwem i działalnoscią agenta wśród swoich bliskich, którzy nas kształtowali. Ale nie o Kaziku tu  mowa i jego pieśniach. Sprawa jest ważniejsza. Ktoś marginalny pierdnie a juz za pomoca mediów tworzy sie nienawistna histeria  wielkiego, epokowego wydarzenia!  Sprawa jest funta kłaków nie warta! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Wujot napisał:

W tej sprawie nie ma najmniejszego znaczenia czy wiedział czy nie wiedział. Ani nawet tego, że to jakaś piosenka. Po prostu nagle z pełną siłą dostrzegliśmy jak działa ten dyktatorski system gdzie kolejne miernoty na kolejnych szczebelkach pilnują systemu. Systemu zbudowanego dokładnie na gomułkowskich (nawet nie gierkowskich) wzorcach.

 

Towarzysz Wiesław

Wiecznie żywy!

Tos Ty nie wiedział jak działa ten system?!  Niedouczony elektromechanik zostaje szefem funduszu odpowiedzialnego za kształtowanie środowiska w regionie, bo jest swój! Radca prawny nie wie kiedy pisać końcówkę "ą" a kiedy "om" , ( konkretnie; osobom i osobą) , ale jest tym radcą, bo jest w prawidłowej partii i matka jegoż także. Czterdzieści lat temu spawacz z budowy mojego ojca ukończył wieczorowo technikum i został ..... dyrektorem zakładu! "Dyzma" go nazywali. Wiecej dawać przykładów? 

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bumer napisał:

Dlaczego innych oceniasz wg swojego systemu wartosci i metod działania? Skad wiesz o jakichś służalcach i dlaczego snujesz swoje wyobrażenia o rzeczywistosci zdradzajac swe podejscie do otaczającego świata, ludzi , i swój system wartości przypisujesz innym?

Sugerujesz, że prezes wiedział i sam kazał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Bumer napisał:

Tos Ty nie wiedział jak działa ten system?!  

Moja wiedza bądź niewiedza nie ma żadnego znaczenia. W tej chwili rzecz rozgrywa się o to czy obrotowa część tzw elektoratu zagłosuje tak a nie inaczej. A chodzi konkretnie o te 2% co może zwolnić niszczenie Polski. Na początek tylko tyle. I jeśli casus Kazika do tego się przyczyni to w to mi graj.

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtekM napisał:

Sugerujesz, że prezes wiedział i sam kazał?

On, jak niejednokrotnie widziałeś, nie potrafi, ( chyba nawet o to nie dba), butów sobie wyczyścić, a Ty go o ingerencję w ustawianie "zaangażowanych" pieśni na nic nie znaczących listach  posądzasz? No chyba że kot przy takiej muzyce lubi mruczeć! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wujot napisał:

W tej sprawie nie ma najmniejszego znaczenia czy wiedział czy nie wiedział. Ani nawet tego, że to jakaś piosenka. Po prostu nagle z pełną siłą dostrzegliśmy jak działa ten dyktatorski system gdzie kolejne miernoty na kolejnych szczebelkach pilnują systemu. Systemu zbudowanego dokładnie na gomułkowskich (nawet nie gierkowskich) wzorcach.

Towarzysz Wiesław

Wiecznie żywy!

 

Komunikaty Dyrektora Kowalczewskiego do Szefa Muzycznego Piotra Metza:

 

telefon po liście : ’zrób coś z tym Kazikiem

o drugiej w nocy wiadomość: ’Piotrze, dopilnuj, aby piosenka, o której rozmawialiśmy, nie była na Antenie’

 

działania aparatu pisowskiego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bumer napisał:

Ale nie o Kaziku tu  mowa i jego pieśniach. Sprawa jest ważniejsza. Ktoś marginalny pierdnie a juz za pomoca mediów tworzy sie nienawistna histeria  wielkiego, epokowego wydarzenia!  Sprawa jest funta kłaków nie warta! 

Cytuję tylko tę część Twojej wypowiedzi, bo wszystko przed ale się nie liczy:P. Dyrektory z mediów narodowych ogłosiły,że możemy głosować na Kazika w Trójce. Kazik olał łaskę dobrych panów i wycofał utwór" Twój ból jest lepszy niż mój", Na Niedźwiedzkiego wylało się morze pomyj...życie toczy się dalej, bez polskiego radia 3.

Pozdrawiamy Ciebie Andrzej serdecznie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annaa, ale tego radia to już od wielu lat nie było.  Nieraz włączam,  np z rana słuchałem Manna i tej z wadą wymowy. Świat się zmienił i radio juz nie jest tym czym było.  Radio Luxemburg nie wróci,  Trójka z lat 70 i 80 także nie. Ja przynajmniej takiej Trojki jaka byla przez ostatnie 20 lat zupełnie nie żałuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bumer napisał:

Annaa, ale tego radia to już od wielu lat nie było.  Nieraz włączam,  np z rana słuchałem Manna i tej z wadą wymowy. Świat się zmienił i radio juz nie jest tym czym było.  Radio Luxemburg nie wróci,  Trójka z lat 70 i 80 także nie. Ja przynajmniej takiej Trojki jaka byla przez ostatnie 20 lat zupełnie nie żałuję. 

Nie da się ukryć. W latach komuny to było jakieś (wtedy wydawało się, że świetne) okno na świat muzyczny. Choć pod koniec taka Radiostacja (czyli rozgłośnia harcerska) była zdecydowanie bardziej do przodu. W latach 90-tych kiedy wszystko stało się dostępne to okazało się, że niektórzy redaktorzy muzyczni wciskali nam jakąś uładzoną i własną wizję tego świata muzyki. I nawet ich serdecznie znienawidziłem za te lata kitu.

Trójka jechała przez następne lata na tym sentymencie "wychowanych" słuchaczy (trochę momoniowych). Bez dwóch zdań też parę  gwiazd było, dla mnie z tych ostatków wejście Bukartyka (którego bardzo cenię) było sporym wydarzeniem. I za to był wielki plus.

Natomiast powstaje pytanie czy "nowe" będzie lepsze. I czy "dobra" zmiana będzie dobra? Krótkofalowo patrząc to oczywiście takie pytanie jest retoryczne. Długofalowo rzecz biorąc to trudno odpowiedzieć. Wydaje się wprost niemożliwe zbudowanie obecnie radia, które miałoby tak wiernych słuchaczy. I z tego punktu widzenia zaoranie tego programu i ludzi, którzy jak chyba większość wypowiadających się w tym wątku, kochali ten byt jest zbrodnią. Po prostu bezpowrotnie zniszczono coś co dla wielu było wartością.

Mnie to niezbyt dotknie bo od 20 lat ciągle szukałem "swojego" radia. Najfajniejsze długofalowo okazało się nasze wrocławskie RAM z rewelacyjnym doborem aktualnej wartościowej i nie mainstreamowej muzy oraz dobrymi lokalnymi programami. Czasem słucham Antyradia (gdy nie graja żenujących mamoniowych rupieci), było trochę innych ciekawych rozgłośni (przed przejęciami przez wielkich graczy). Ale dla pokolenia moich synów radio już nie istnieje (podobnie jak telewizja).

Wszystko sie zmienia. 

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marboru napisał:

FB_IMG_1589956098059.jpg.4dd610a059924578207ad009339ab5f9.jpg

Tak na marginesie, nie wuj tylko stryj. Nie jestem poliglotą aby stwierdzić czy inne nacje rozróżniają takie niuanse pokrewieństwa.  Jednak wydaje mi się, że nie ma to znaczenia, obraz przemawia, pismo rysunkowe. Można nazwać i  ciotką, może to być i dziad. Jakie to ma znaczenie dla hejtu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bumer napisał:

Tak na marginesie, nie wuj tylko stryj. Nie jestem poliglotą aby stwierdzić czy inne nacje rozróżniają takie niuanse pokrewieństwa.  Jednak wydaje mi się, że nie ma to znaczenia, obraz przemawia, pismo rysunkowe. Można nazwać i  ciotką, może to być i dziad. Jakie to ma znaczenie dla hejtu?

@Bumer myślę, że słowo "wuj" w przypadku tego mema nie jest określeniem koligacji rodzinnych.

To nie jest również hejt, a niestety smutna rzeczywistość. 

A tak na marginesie, to jest podobno nowy prowadzący LP. 

FB_IMG_1589965914415.jpg.c6efddda3643ca9a52ff5b86301db15b.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...