Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lato 2008


pablo_duch

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem i wy wiecie ze zima sie konczy, jak nie skonczyla...ale nie ma co rozpaczac bo nie bawem znowy wróci jak co roku...

Gdzie planujecie wtym roku urlop letni?

Bo ja szczerze albo Miedzyzdroje,albo Półwysep Helski no chyba ze wpadnie jakis LAST MINUT nad śródziemne...a Wy?:D

ps.moze tu sie rozbudzicie na chwile,bo faktycznie forum nam przysypia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ooo, jak ja bym chciała w tym roku pojechać do Władysławowa ^^...co roku tam jeździłam od 10 lat, niestety w tamtym roku mnie nie było bo przebywałam za granicą, ale mam nadzieję że w tym roku się uda....nie wiem jeszcze, czy znowu będę jechała do pracy gdzieś w Europę, czy zostanę O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzanie Wiednia i przejazdem Pragi. Tydzień czasu to minimum na taką wycieczkę. Oczywiście organizuje to moje własne "biuro turystyczne";) . Trza tylko sobie zakupić jakiś dobry przewodnik, na tydzień przed wyjazdem przeczytać postudiować coby się nie motać i wiedzieć co warto zobaczyć a i rodzince w czasie wyjazdu coś poopowiadać. Paryż tak zwiedzałem i pojadę tam jeszcze raz. Sto razy wolę taką formę zwiedzania niż zorganizowaną wycieczkę. I sto razy wolę takie wczasy niż leżenie plackiem na plaży - zwłaszcza w Polsce. Choć parę fajnych chwil spędziłem kiedyś w Łebie. Ale nartowania to i tak nic nie przebije.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw czynny (bardzo czynny) wypoczynek w Darłówku (obóz krav magi) a potem chcemy sobie ze znajomymi zrobić objazd po Hiszpanii samochodami (czyli autami:D ). A na weekendy pewnie na Mazury bede jezdzić.

Nart w lecie nigdy nie miałam (takich na śnieg) wiec i w tym roku mieć nie będę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, jak ja bym chciała w tym roku pojechać do Władysławowa ^^...co roku tam jeździłam od 10 lat..

To chyba wszystcy Tyszanie tak maja:) Tylko że mi zdarzyło kiedyś pojechać latem tam dwa razy i ja tak rok rocznie tam jezdzę od gdzieś 12lat? Czasami na dłużej czasami na 4 dni - różnie:)

W tym roku jeszcze nie wiem co bedzie w wakacje, ale na wrzesień planuję coś śródziemnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku Wdzydze, Chmielno i Stężyca.

Gór co prawda nie mamy pod ręką (oprócz Wieżycy) ale za to morze, mnóstwo jezior i przepiękne lasy. Jest w czym wybierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spływ kajakowy Rospudą lub Hańczą...jeszcze nie wiemy co w tym roku nam wyjdzie ,ale napewno będzie spływ bo to uwielbiamy ...i w sierpniu Sharm El Sheikh 2 tygodnie z całą rodzinką....a w tak zwanym między czasie wypad w Bieszczady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje to żecz względna bo czsami przyjeżdzam z wakacji zmenczony bardzej niż bym rabotał (imprezy do rana ,od rana piwko i to potem męczy człowieka:D ) ale jak juz mówimy o wyjazdach to jo jada na swoje włości na mazury jacht zwodować trowa wyśyć a potem balować:D

ps ,od furtki do jeźiora mom całe 7metrów

Bo takie jest życie biednego Polskiego robotnika na nic więcej nie stać :D (jak grecja i inne jakieś tam araby:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Turcja, albo Egipt (niestety) pod koniec czerwca. Chociaż wolałbym o tej porze roku L2A albo Zermatt i tam wiadomo co, ale niestety nie mam nic w tej kwestii do gadania. Decyzja już zapadła. Te kobiety....dlaczego stawiają wyżej leżenie na leżaku od nartowania.:eek: Potem pewnie Polskie Dni W Kaprunie lub jeden z wymienionych rejonów lodowcowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se to mam w dupie ciepły piasek wstrętną słoną wodę, polskiego morza chyba od 13 lat nie używam wcześniej parę razy się mi zdarzyło przeważnie mój pobyt zaczynał się od zakupu gumowców bo ciu...o deszcze do 1 do ostatniego dnia, w zeszłym roku Chorwacja... żebym ja się musiał za własne pieniądze w takim skwarze męczyć szkoda czasu i kasy i mam nadzieję że lato 2008 będzie niezbyt słoneczne i chłodne bo tak mi ze względów zawodowych pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...