Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lato 2008


pablo_duch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeeee no SB, bez az takich skrajnosci, wszystkie skrajnosci sa niezdrowe.

A poza tym wiesz, sa jeszcze dzieci, a wszystkie dzieci nasze sa....... :)

myślę że powiedziane bardzo ogólnie a zarazem precyzyjnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
A ja se to mam w dupie ciepły piasek wstrętną słoną wodę

A ja się całkowicie solidaryzuję z SB!:) No, tyle że rzeczywiście coś się rodzince należy. Może uda mi się ich zabrać we wrześniu do Szwajcarii, i wilk będzie syty, i owca cała:D.

W samo lato - objazd mało znanych polskich zadupi - z całym szacunkiem, to jest komplement - ciekawe i nie uczęszczane miejsca. Kiedyś ukradziono mi samochód, i przez jakiś czas musiałam jeździć Maluszkiem. Zaczęłam wtedy wyszukiwać boczne drogi i bardzo to polubiłam. Pozwiedzamy sobie rejon Dukli. To na pewno.

A gwóźdź programu letniego wymyślił mój Tata - do Norwegii zwiedzić porty, które odwiedzał kiedyś od drugiej strony - na jachcie. Fajnie będzie, jeśli to się uda zorganizować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja tak troche bardziej przyziemnie - chodzilo mi o ta "dupe" :D

No bo właśnie o to chodzi o ten pieprzony piasek i ta dupa to nie była przenośnia tylko w sensie dosłownym: W Bibione byłem kilka lat temu i właśnie ten piasek miałem wszędzie... w dupie piasek, posmarowałem się olejkiem do opalania dmuchnęło luftem i już byłem panierowany w piasku.... że co ja niby Q...a kotlet jestem żeby mnie panierować, kupiłem brzoskwinie jem sobie przeleciało jakieś dziecko i już mam brzoskwinię panierowaną w j...m piachu, odkręcam butelkę z wodą pod nakrętką q...a jest piach chcę to obetrzeć ręką ale na rękach mam również zaje...y piach, wycieram się ręcznikiem to czuję się jak felga podczas procesu piaskowania...

Myślę sobie pójdę do wody... ja pier...e tam w wodzie takie zagęszczenie jak na Krupówkach w niedzielę, o pływaniu nie ma mowy, zresztą woda to nie woda tylko zawiesina wody z piachem który już mnie pokochał niestety bez wzajemności:rolleyes:.

Żebym ja za własne ciężko zarobione pieniądze musiał się tak męczyć :mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo właśnie o to chodzi o ten pieprzony piasek i ta dupa to nie była przenośnia tylko w sensie dosłownym: W Bibione byłem kilka lat temu i właśnie ten piasek miałem wszędzie... w dupie piasek, posmarowałem się olejkiem do opalania dmuchnęło luftem i już byłem panierowany w piasku.... że co ja niby Q...a kotlet jestem żeby mnie panierować, kupiłem brzoskwinie jem sobie przeleciało jakieś dziecko i już mam brzoskwinię panierowaną w j...m piachu, odkręcam butelkę z wodą pod nakrętką q...a jest piach chcę to obetrzeć ręką ale na rękach mam również zaje...y piach, wycieram się ręcznikiem to czuję się jak felga podczas procesu piaskowania...

Myślę sobie pójdę do wody... ja pier...e tam w wodzie takie zagęszczenie jak na Krupówkach w niedzielę, o pływaniu nie ma mowy, zresztą woda to nie woda tylko zawiesina wody z piachem który już mnie pokochał niestety bez wzajemności:rolleyes:.

Żebym ja za własne ciężko zarobione pieniądze musiał się tak męczyć :mad::mad::mad:

Sławku czego sie nie robi dla Kochanych dzieci i żonki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam plaze drobnokamieniste lub gruboziarniste.

Woda wtedy tez klarowna i czysta i plywac mozna daleko.

Raz jak sie wypuscilem z pradem wybrzezem to myslalem ze sie nie domacham z powrotem aby wrocic woda (a nie ladem) do punktu wyjscia.

Soli w tym przypadku nie unikniemy :)

Nie lykac wody i oplukiwac sie po wyjsciu trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam plaze drobnokamieniste lub gruboziarniste.

Woda wtedy tez klarowna i czysta i plywac mozna daleko.

Raz jak sie wypuscilem z pradem wybrzezem to myslalem ze sie nie domacham z powrotem aby wrocic woda (a nie ladem) do punktu wyjscia.

Soli w tym przypadku nie unikniemy :)

Nie lykac wody i oplukiwac sie po wyjsciu trzeba

na Calabrii np. brudny ponury piasek ale fakt na tyle gruby że nie lotny, z wszystkich tych złów koniecznych to jeszcze jak dla mnie do przyjęcia jest chorwackie kamieniste wybrzeże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Calabrii np. brudny ponury piasek ale fakt na tyle gruby że nie lotny, z wszystkich tych złów koniecznych to jeszcze jak dla mnie do przyjęcia jest chorwackie kamieniste wybrzeże:)

A to mi wlasnie miedzy wersami chodzilo :)

A do tego sa jeszcze na tyle dzikie miejsca (choc na szczescie klimatyzowane i z zimnym piwem w cenie jak polski zywiec w markecie), ze po tygodniu kobita mi chciala uciekac stamtad, bo ona to wioche ma caly rok, a tak to chce troche ludzi widziec a nie kolejna wioche:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spływ kajakowy Rospudą lub Hańczą...jeszcze nie wiemy co w tym roku nam wyjdzie ,ale napewno będzie spływ bo to uwielbiamy ...:)
Czarną Hańcze szczerze odradzam w środku sezonu.To wtedy autostrada nie rzeka.Tłum jak w mięsnym w latach 80-tych ;)Rospuda lepsza , luźniej.A wogóle , to wybierz się np. na Drawe.Piękna rzeka i cala okolica.Albo spróbuj na Litwe , Uła , Mereczanka , Niemen , byłem i polecam.

Spływ Litwa 085.jpg

Spływ Litwa 096.jpg

57da80e26a800_SpywLitwa085.jpg.d5ebeb62c2f9bfe77d8f617325cdbe5e.jpg

57da80e271089_SpywLitwa096.jpg.6716393922e3b220ad0b995ee0c323c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić 2 bilety do Dusseldorfu za magiczną cenę 170 zł i z synem lecimy na 5 dni pośmigać w hali śnieżnej . Tam na szczęście nie ma piasku tylko takie fajne coś białe i temperatura - 4 stopnie . Proponuje dla niecierpliwych rozpocząć polowanie na tanie bilety. W naszym wyjezdzie jest trochę szaleństwa ale chyba o to w tym chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić 2 bilety do Dusseldorfu za magiczną cenę 170 zł i z synem lecimy na 5 dni pośmigać w hali śnieżnej . Tam na szczęście nie ma piasku tylko takie fajne coś białe i temperatura - 4 stopnie . Proponuje dla niecierpliwych rozpocząć polowanie na tanie bilety. W naszym wyjezdzie jest trochę szaleństwa ale chyba o to w tym chodzi ?

Daj znać po przyjeździe ile Cię całość kosztowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...