Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lato 2008


pablo_duch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spływ

Po konsultacji z J.W. Administratorem ;) pozwalam sobie wrzucić taką informacje :

W terminie 04-06 lipca organizowany jest spływ kajakowy na rzekach Łynie oraz Marózce.

To okolice Olsztyna , a rzeki jedne z najpiekniejszych w kraju .

Zainteresowanych prosze o kontakt , wtedy podam detale ;) typu cena , miejsce itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urlop udany,wygrzałem sie a dzis szara brutalna prawda-PRACA:(

NA Rodos 40 stopni;)

Trzeba było żone zabrać pociagiem(osobowym) do stolicy,wysiąść na stacji W-Wa Radość- brzmi podobnie,a i podobno tez było ciepło i urlop rewelacja.Nie wiem czy było by taniej,ale napewno bliżej i powrót do pracy nie byłby taki bolesny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, z siodełkiem czy bez, rowerek to dobra rzecz. Muszę wreszcie zadbać o swój, bo klekoce: "smaru, smaru, i może byś mi podokręcała te śrubki, leniwa cholero..."

A dobry jest, stary graciel, ma już przeszło 20 lat:D! (Nowszy, górski, jakiś łobuz mi rąbnął, ale cieszę się, że nie tego staruszka:).

No i pozdro dla wszystkich 100dentów, sesja i lato też się kiedyś skończą.

Edytowane przez Maria
Trwanie sesji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakładaj-moze sie przyzwyczaisz i bedziesz pierwszym menem co ujezdza rower bez siadelka :)

Ale Soczek na razie pisał że sobie sprawił rower, a nie że jeździł na nim, a sprawił to znaczy wszedł w posiadanie i fakt że pisze że go od tego dupa boli....:eek:, no to ja już nawet nie wnikam w dalsze szczegóły nabycia tego koła*:D

*koło- tak na śląsku się mówi na rower

A tak poważnie to ja mam siodełko z Treka(rower zresztą też) takie fajne szerokie z amortyzorem, bardzo wygodne, polecam:) - wczoraj wyjazd z domu o 21 powrót o 23 ok 30 km przekechanie i ani dupka ani nogi nie bolały:), i tak niemal co dziennie z małymi wyjątkami...;)

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Soczek na razie pisał że sobie sprawił rower, a nie że jeździł na nim, a sprawił to znaczy wszedł w posiadanie i fakt że pisze że go od tego dupa boli....:eek:, no to ja już nawet nie wnikam w dalsze szczegóły nabycia tego koła*:D

Ludziskaaaa, to na tym nie wystarczy siedziec, trzeba jeszcze pedalowac :eek::D

Jak dupa nie wycwiczona to zadne siodelko nie pomoze, trzeba dupsko wyjezdzic i tyle.

Ale na pewno z wygodniejszym siodelkiem proces ten moze przebiegac szybciej i lagodniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...