Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro 2008 sparing...


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

No coz, kawioru nie ma, zostalo 1,5 tygodnia.

I albo jest tak ze Leo mydli oczy i chlopaki z I skladu sie maskuja (:D niezla sobie pierdzielnalem teoryjke na pocieszenie).

Albo po prostu jest kicha i mozemy sie luzowac (choc emocje pozostana) bo formy sie nie zbuduje w takim czasie - a tu jeszcze mamy gre zespolowa.

Obaczym co bedzie :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
No coz, kawioru nie ma, zostalo 1,5 tygodnia.

I albo jest tak ze Leo mydli oczy i chlopaki z I skladu sie maskuja (:D niezla sobie pierdzielnalem teoryjke na pocieszenie).

Albo po prostu jest kicha i mozemy sie luzowac (choc emocje pozostana) bo formy sie nie zbuduje w takim czasie - a tu jeszcze mamy gre zespolowa.

Obaczym co bedzie :confused:

mało nie spadłem z krzesła z tą teoryjką:D...ale jak na razie to nie wygląda dobrze...też chciałbym żeby chłopaki cos pokazali na tym EuRO?....ale jakoś cienko to widzę:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś komentarze niektórych mnie rozbroiły cieszyli sie jakbyśmy wygrali z niemcami w pięknym stylu a wg mnie to raczej nie bardzo z taką grą, dziś ogladałem tylko urywki wczoraj zmęczyłem cały mecz - nuda, wielka nuda z taką grą to możemy pomażyc o wyjsciu z grupy nawet nasze złotko Roger nam nie pomoże choć wczoraj go nie było to dzis ponoc hasał ale bez specjalnych efektów ;/ ja specjalnie sie nie ekscytuje tym wszystkim bedzie jak bedzie (bo kibolem piłki kopanej nie jestem) ale "trzymmy kciuki" za naszych ;)

miejmy nadzieje :D ponoć to ona umiera ostatnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie tyle widzialem tylko w trakcie gry w bilard wiecej slyszalem w knajpie jak komentator komentowal ten mecz (byl wyswetlany na telebimie).

Glas mial taki jakby mial zaraz zasnac. Spytalem pozniej kumpla - mowil ze natezenie jego tembru odpowuadalo zywiolowi jaki dzial sie na boisku ;)

Co czuje (obym sie mylil) ze czeka nas repeta z ostatnich MS :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy dziś było mi dane zrobić spontaniczny wyjazd na mecz z ojcem... godzina 15:20 -JEDZIEMY?? NO TO CO MIALEM SIE NIE ZGODZIC:D

ogolnie widać po trybunach było ze towarzyski.....

a co do zurawia -widać było że jak podchodził do karnego to nie był zmobliziowany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...