Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro 2008 wątek zbiorczy


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

piszmy tutaj w jednym wątku nasze spostrzerzenia na temat meczy na Euro:)

za chwilę rozpoczęcie Euro 2008 i pytanie czy Szwajcaria sprawi niespodzianke??

Chce się powiedzieć niewykozystane sytuacje sie mszczą i czesi prowadzą 1;0

trzeba przyznac ze czesi mieli dużo szczęscia, ładny gol pod koniec kontrowersyjne decyzje sędziego:)

portugalia wygrała zasłużenie

dzisiaj zero niespodzianek ciekawe jak będzie jutro:D

Edytowane przez bugajson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale się cieszę, w końcu tym (i tu pare wyzwisk mniej lub bardziej niewybrednych) nie udało się jak zwykle przypadkiem wygrać!!!

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEST !!

Nienawidzę Włochów !!

Zestaw nędznych pe...dantów. Zeeera piłkarskie. Udawacze i ch...orzy piłkarsko nażelowani półpiłkarze.

Przepraszam Was, ale strasznie się cieszę, że przegrał antyfutbol i catenaccio (czy jak to tam nazywają) itp itd.

Pozdrawiam ekipe Skionline :)

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze włoskie nażelowańce niż holenderskie peda***y co sie zapijaną w szatni ze szczęscia:D:D:D:D:D

Ja wiem, którzy z nich na gejów (:)) wyglądają?

Raczej te "apetyczne" włoski nażelowane dupcie, co się przewracają jak się palcem takiego tknie.

Oj Bugi... miałem nadzieję, że jeszczce coś z Ciebie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że piłką się nie interesuję w ogóle to nic o tym nie napiszę, ale z powodu euro każdy z nas może fundnąć sobie extra tydzień na nartach w Alpach bo wczoraj na RMF fakty ekonomiczne słyszałem że wyjazd na mecz POL/GER na os. kosztował ok 2000 zł czyli tyle co tydzień na nartach, czyli skoro nie byłem na meczu to znaczy zaoszczędziłem taką sumę i mogę ją przeznaczyć na znacznie bardziej szczytny cel:D, najważniejsza jest motywacja:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że piłką się nie interesuję w ogóle to nic o tym nie napiszę, ale z powodu euro każdy z nas może fundnąć sobie extra tydzień na nartach w Alpach bo wczoraj na RMF fakty ekonomiczne słyszałem że wyjazd na mecz POL/GER na os. kosztował ok 2000 zł czyli tyle co tydzień na nartach, czyli skoro nie byłem na meczu to znaczy zaoszczędziłem taką sumę i mogę ją przeznaczyć na znacznie bardziej szczytny cel:D, najważniejsza jest motywacja:rolleyes:

Ja nie mam paszportu :)

Ani Euro ani nart narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że wyjazd na mecz POL/GER na os. kosztował ok 2000 zł czyli tyle co tydzień na nartach, czyli skoro nie byłem na meczu to znaczy zaoszczędziłem taką sumę i mogę ją przeznaczyć na znacznie bardziej szczytny cel:D, najważniejsza jest motywacja:rolleyes:

No to ja sobie zaloze nie nie bylem na wszystkich meczach grupowych naszych artystow :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem plote, że Schengen powróciło na czas mistrzostw i każde auto mogą zatrzymać i grzecznie poprosić o paszport.

A szczerze powiem, ze ja takich cudow nie slyszalem :confused:

Slyszalem o kontrolach i mozliwosci zawrocen pojazdow jakby bylo podejrzenie ze jada "kibice inaczej" ale paszporty ??

Toz to by wywrocilo do gory nogami caly ruch europejski ??:confused::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem plote, że Schengen powróciło na czas mistrzostw i każde auto mogą zatrzymać i grzecznie poprosić o paszport.

nie ze schengen powróciło bo traktat z schengen znosił kontrole graniczne wprowadzająć przepływ towarów ludzi bla bla bla,,

Austryjacy na czas mistrzostw zgłosili ze jak by wyłączają sie spod tego traktatu, i są kontrole lecz gdy jesteś obywatelem uni nadal wystarczy Ci dowód osobisty, jak masz paszport ok, ale nic sie nie stanie jak go nie będziesz mial:)

po prostu wprowadzili to po to bo jest kilka państw na euro spoza układu z schengen, ale spokojnie jestes obywatelem UE wiec ten dowod osobisty wystarczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sobie zaloze nie nie bylem na wszystkich meczach grupowych naszych artystow :D:D:D

No najważniejsza jest motywacja ja jak zajadę do Bielska(16 km) i nie zapłacę mandatu i biorąc pod uwagę że cały czas łamię przepisy to już uznaję że zaoszczędziłem na narty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najważniejsza jest motywacja ja jak zajadę do Bielska(16 km) i nie zapłacę mandatu i biorąc pod uwagę że cały czas łamię przepisy to już uznaję że zaoszczędziłem na narty:D

Jeszcze pare takich "motywacji" do policzenia i wyjdzie mi ze mam odlozone na wypad na Alaske, tylko ciekawe czy podpowie mi gdzie jest to "odlozenie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wlasnie przeczytalem to mnie zatkalo:

Jak podaje onet.pl

Były reprezentant Polski, Adam Ledwoń, nie żyje. Zginął śmiercią tragiczną w środę w Klagenfurcie. Miał 34 lata.

Informację przekazał w studiu Polsatu Sport, Mateusz Borek. Potwierdził ją dla sport.pl były bramkarz reprezentacji Polski, mieszkający w Austrii, Kazimierz Sidorczuk.

Tragiczną wiadomość potwierdziła także Radiowa Agencja Informacyjna.

Ledwoń w reprezentacji Polski rozegrał 18 meczów. W poprzednim sezonie grał w klubie z Klagenfurtu, Austrii Kaernten. Podczas Euro 2008 Ledwoń był ekspertem Polsatu.

To pokazuje, jak zycie jest kruche.

Podobno popelnil samobojstwo.

Szkoda goscia - kiedys GKS Katowice, potem druzyny austriackie...

[*]

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...