Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro 2008 wątek zbiorczy


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

może i Brazyliana strzelił ze spalonego !!!!!!!!!!! ale żeby być aż takim (pi) koleś zrobił to specjalnie szukał karnego jak to Boniek powiedział !!!! szkoda tylko że nasi w połowie meczu nie poszli za ciosem i nie strzelili 2 bramki kiedy mieli tyle sytuacji teraz bylibyśmy spokojni ... ;/ :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak mieć medialnego prezydenta:

z5308420X.jpg

no bo czytać to czeba umić:P

a inteligencja to rzecz nabyta......,tego się nie da nauczyć.

w sprawie spalonego :

hm,już pisałem,że ze mnie niedzielny kibic ale... ja w powtórkach widziałem wyraźnie zawodnika w czerwonej koszulce na linii bramkowej i był on przed ROGERem

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuffff, jeszcze nie ochłonąłem :mad: to co zrobił ten łysy w 92 minucie to jakiś absurd !! :eek:

Już tak chłopakom ładnie szło w tej drugiej połowie.... i na koniec dostali "prezencik" od sędziego.

Wieczór znowu spierdolony, a szanse żeby wyjśc z grupy takie jak w totolotku. No ale cuda się czasem zdarzają :rolleyes: Jak mawiał p. Górski: "dopuki piłka w grze....."

Trzymajmy kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
screenhr2.png:D:D ktoś uaktualnił już wikipedie :D

No się na wikipedi trochę działo:rolleyes: z nowymi wpisami na temat Webb'a, he, he.

A tak przy okazji to i tak wczorajsze "sędziowanie" to pikuś w porównaniu z meczem w kwietniu 1972 roku (dawno, dawno temu) kiedy w Starej Zagorze Polska grała z Bułgarią. Tam to dopiero sędzia rumuński Padureanu dał popis jak należy sędziować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...