Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro 2008 wątek zbiorczy


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robalek

No tak, tyle że na narty na Wyspy Brytyjskie to raczej do Szkocji a mecz sędziował Anglik.

Dla Nas to może i niewielka różnica ale dla ichniejszych to juz spora:eek:

Ale za to Wiedeń można omijać szerokim, bardzo nawet, łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holendrzy są zajebiści !

jestem w totalnym szoku jak grają pomarańczowi:eek:....myślę że to jeden z mocniejszych kandydatów na Champion of the Europe:D

lubię tą drużynę i ten kraj......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w totalnym szoku jak grają pomarańczowi:eek:....myślę że to jeden z mocniejszych kandydatów na Champion of the Europe

lubię tą drużynę i ten kraj......

:D a ja już przed euro mowiłem że to jedni z faworytów bo oglądałem prawie wszystkie ich mecze eliminacyjne tam też z reguły błyszczeli oby tylko nie zabrakło im pary bo przykro by było żeby ich piękna gra skonczyła sie po wyjściu z grupy ;) finał powinienien wyglądać Holandia - Portugalia :) oczywiscie wg mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turcy pokazali czechom wyższość kebaba nad kluchami :D mecz piękny mimo wszystko szkoda mi troche czechów bo to nie obliczalny zespół ale cwierć finał Turcja - Chorwacja zapowiada sie ciekawie ktoś z nich bedzie niespodzianką turnieju bo wchodząc do półfinału ma zagwarantowany mecz o 3 miejsce co już dla nich jest wydaje mi się sukcesem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega mawia:

" Chcieliśmy dobrze, wyszło jak zawsze ". I tak jest wszędzie w naszym kraju nie tylko w sporcie.

Najbardziej mnie teraz denerwuje rozpamiętywanie i "dochodzenia" różnych mądrali od redaktorów po byłych zawodników dlaczego się nie udało. Ciekawe co powie największy mądrala Tomaszewski.:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko szkoda.... Było prawie pewne już po meczu z Austrią, że nasi z grupy nie wyjdą, ale żeby nie dać sobie rady z bądź co bądź rezerwowym składem Chorwacji :eek:

Nie wiem jak Wy, ale ja miałem takie wrażenie, że grali jakby im już było wszystko jedno, akcje się nie kleiły, podania nie dokładne a strzały jak już była okazja - nie celne :( i biegać im sie nie chciało.

Miałem nadzieję że będzie dobre widoiwisko - niestety.... Nasi (oprócz Boruca) potwierdzili jedynie że jeszcze im daaaaleko do Europy i zamiast w tym ostatnim meczu pozostawić po sobie chociaż dobre wrażenie, nie pozostawili nam nawet złudzeń.

Chwała im za to że zakwalifikowali się do Euro, ale jak się już to osiągneło to trzeba chcieć więcej, a naszym widać to wystarczyło....

Nie pozostaje teraz nic innego jak kibicować innym :(

Macie już swoich faworytów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko brzydkie zachowanie dzinnikarzy oraz "ekspertów" wobec LEO...

PS. Przecież z człapiących kaczek po boisku niezrobi się nagle szybkich jastrzębi

Nic dodać nic ująć samo sedno.

Właśnie przed chwilą rozmawiałem z kolegą. Jego przemyślenia są takie:

Nasi piłkarze nie są przyzwyczajeni do tego, żeby walczyć o zwycięstwo, dlatego, że jak grają u nas to się o zwycięstwo nie walczy bo wszystko ustawione przed meczem i wynik z góry wiadomo jaki będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turcy pokazali czechom wyższość kebaba nad kluchami :D mecz piękny mimo wszystko szkoda mi troche czechów bo to nie obliczalny zespół ale cwierć finał Turcja - Chorwacja zapowiada sie ciekawie ktoś z nich bedzie niespodzianką turnieju bo wchodząc do półfinału ma zagwarantowany mecz o 3 miejsce co już dla nich jest wydaje mi się sukcesem :)

uuups mały błąd :D własnie wyczytałem że meczu o 3 miejsce na eurro nie ma...

Co do meczu polaków to ogólnie nasze euro wyglądało tak jak niestety przypuszczałem 1.mecz otwarcia, 2. ostatniej szansy 3.o honor. zgadzam sie z lokciem w 100% po co to analizować - byliśmy "ciency" i polegliśmy :(

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...