Narty - skionline.pl
Jump to content

Euro 2008 wątek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Boże, ale się cieszę, w końcu tym (i tu pare wyzwisk mniej lub bardziej niewybrednych) nie udało się jak zwykle przypadkiem wygrać!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEST !! Nienawidzę Włochów !! Zestaw nędzny

Eeeee Bugi, z tymi podziekowaniami dla Leo to bez szalenstw Bardziej podziekujmy Borucowi W kazdym razie choc szkoda, to panowie chyba raczej nie ma zaskoczenia, tylko bardziej rozczarowania

Posted Images

Ale mimo wszystko brzydkie zachowanie dzinnikarzy oraz "ekspertów" wobec LEO...

PS. Przecież z człapiących kaczek po boisku niezrobi się nagle szybkich jastrzębi

popieram a szczególnie wpier** Kołtoń powinien dostać gwiazdorzyna jedna

i chwała Bogu że naszym ( znowu) nie wyszło;) , bo Listkiewicz by się pewnikiem załapał na kolejną kadencję w pzpn-ie.

A co do Leo - to trochę dziwił mnie jego optymizm przed Euro , no ale nasi "chłopcy" postarali się i szybko chłopa sprowadzili na ziemię :D . Mimo wszystko , sadzę że innej opcji na tym stanowisku chyba teraz w Polsce nie ma , no może poza Kasperczakiem.

Francuzi gorsi od nas czy tylko tak mi sie wydaje ?

TYLKO MATEMATYCZNIE GORSI (bilans bramkowy 1-4 do 1-6) ale osiągnięty w tzw. "grupie śmierci" ciekawe jaki byłby wynik meczu HOLANDIA vs. BORUC ???:confused:

TYLKO MATEMATYCZNIE GORSI (bilans bramkowy 1-4 do 1-6) ale osiągnięty w tzw. "grupie śmierci" ciekawe jaki byłby wynik meczu HOLANDIA vs. BORUC ???:confused:

Dwucyfrowy ?? :confused:

Nie no aż tyle to by im Boruc nie nastrzelał.Raz, góra dwa razy mogł by sie przedrzeć prawym skrzydłem i pokonać van Der Sara, ale to wszystko na co dzisiaj stać Boruca:D:D:D

Guest bobic

A ja mimo tego, że zawsze kibicuję Niemcom (ze względu na korzenie :D ), to tym razem chciałem, by Turcy przeszli, bo należało im się.

Drużyna zdziesiątkowana a łoiła dooopy Niemiaszkom, że hej...

Teraz już wiem, dlaczego Niemcy wygrywają :D

Bo mają zayebistego trenera :D

No i chciałbym za ten filmik wrzucić bobicowi punkt do reputacji i nie mogę !!

Bo muszę spread trochę reputacji around zanim dam mu punkcik "again" ...

Nie do końca ma to sens.

Booking.com

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...