Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Samochodem do Wiednia


JC

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek pojechałem do kontrahenta koło Wiednia i przy okazji miałem okazję sprawdzić co czeka kibiców w trakcie Euro 2008 na granicy.

I ... rozczarowałem się. Podjechałem do budki celnika i wyciągam dowód. Jak zobaczyłem jego minę od razu wcisnąłem gaz i uciekłem, żeby mu się humor jeszcze bardziej nie zepsuł. Dotarło do mnie, że siedzi tam za karę!

W drodze powrotnej nikogo nie widziałem na granicy.

Pod Wiedniem stało kilka patroli i trzepali ... polskie auta! Widziałem przerażoną dziewczynę, której uzbrojony po zęby dryblas grzebał w ... bagażniku!

I to tyle powrotu do przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie cholera odwołali trening z powodu jakiegoś meczu :mad: A juz sie cieszylam ze bedzie mniej osob i bedzie duzo miejsca na sali treningowej:rolleyes: Co ja bede dzisiaj wieczorem robic jak nie mam treningu...:confused::confused::confused:

Trenować, sama nie możesz ? :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze moze - ale to zawsze motywacja troszke mniejsza byc moze :)

Nio nie bardzo moge:) to jest sport dość kontaktowy - generalnie idea samoobrony polega na tym że bronisz się przed kimś:D czyli do treningu potrzebujesz przeciwnika:rolleyes: no chyba że się robi walkę z cieniem ale przez 1,5h walkę z cieniem ćwiczyć... to można się nabawić choroby psychicznej bo po takim czasie wszędzie widzisz przeciwników:D:D:Da szczegolnie tam gdzie ich nie ma:D

Ale spokojnie - znajdę sobie jakieś zajęcie na dzisiejszy wieczór:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio nie bardzo moge:) to jest sport dość kontaktowy - generalnie idea samoobrony polega na tym że bronisz się przed kimś:D czyli do treningu potrzebujesz przeciwnika:rolleyes: no chyba że się robi walkę z cieniem ale przez 1,5h walkę z cieniem ćwiczyć... to można się nabawić choroby psychicznej bo po takim czasie wszędzie widzisz przeciwników:Da szczegolnie tam gdzie ich nie ma:D

Ale spokojnie - znajdę sobie jakieś zajęcie na dzisiejszy wieczór:)

Przysiady raz na jednej nodze, raz na drugiej.

Pozniej podobnie po pare pompek i juz bedzie cos bez cienia ;)

Ale tez zawsze pamietaj co Mysiek powiedzial, choc na dzisiejszy wieczor mozemy juz nie zdazyc dojechac na czas:rolleyes: (nie kazdy to SB ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tez zawsze pamietaj co Mysiek powiedzial, choc na dzisiejszy wieczor mozemy juz nie zdazyc dojechac na czas:rolleyes: (nie kazdy to SB ;))

Ja jak się umawiam to nigdy się nie spóźniam, a już w ogóle nie ma mowy żebym nie pojawił się wcale, parę osób z tego forum może potwierdzić że w tej kwestii można na mnie liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się umawiam to nigdy się nie spóźniam, a już w ogóle nie ma mowy żebym nie pojawił się wcale, parę osób z tego forum może potwierdzić że w tej kwestii można na mnie liczyć :)

Bardzo to chwalebne, no miejscu i wogole cacy, szczegolnie z akcentem na "nigdy". Na pewno zostanie odnotowane w wielu kronikach i starozakonnych piesniach :)

Ale w tym przypadku "co ma piernik do wiatraka" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na dzisiejszy wieczór zaplanowałem sobie rower i wiem że cała droga będzie moja:D

Jednak zamieniłem rower na basen i jak wróciłem z sauny ok 20:40 na basen to byłem przerażony:eek: myślę se zamknęli basen i mnie tu zostawili:D... nie było nikogo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...