Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Odliczanie


Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon 2006/07 zaczęłam 12 listopada. 2007/08 podobnie, dokładnie nie pamiętam, ale chyba 9 albo 10. No to zaczynam odliczanie na 2008/09. Jeszcze tylko 4 miechy! :D A klimat się ochładza, może mniej?

Edytowane przez Maria
Nadmiar optymizmu spowodowany upałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odliczam kasiory po prostu na narty ma być. Jak nie będzie to pożyczę a i tak pojadę.:D

No to podobnie myślimy;)

A mi do grudnia zostały 3 miechy: lipca nie licze, 1 miesiąc - sierpień, wrzesnia nie licze bo tam ruszam na wyjazd letni i w pracy we wrzesniu bede przez 6 dni:), 2 miesiąc październik, 3 miesiac to juz listopad - na upartego też można nie liczyć bo to już prawie jak wyjazd:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-11 listopad Soelden. Hucu kiedyś pisał, że do listopada nie cztery a dwa miechy zostały i poparł to konkretnymi argumentami.:D

A mi do grudnia zostały 3 miechy: lipca nie licze, 1 miesiąc - sierpień, wrzesnia nie licze bo tam ruszam na wyjazd letni i w pracy we wrzesniu bede przez 6 dni, 2 miesiąc październik, 3 miesiac to juz listopad - na upartego też można nie liczyć bo to już prawie jak wyjazd

Bardzo słusznie, zawsze to mniej.

Ja nie odliczam kasiory po prostu na narty ma być. Jak nie będzie to pożyczę a i tak pojadę.

Też tak myślę. Warto by może mieć co zdefraudować...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, dzięki chłopaki:) a ja myślałam że każdy wie co to są kopruchy i dlatego napisałam priva do Figo zeby mi wytłumaczył żeby kichy na forum nie było:D:D:D

Komary?? ...a ja myślę że to jest coś z innej beczki - nie wiem czemu... To chyba byłoby zbyt proste dla Figo zeby pisać o tak banalnych sprawach jak komary:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...