Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy bedzie medal?


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Otylia odpadła, siatkarki przegrały, ... smutnie zaczynają się te Igrzyska, ale żeby nie siać smutku jest nadzieja na medal w żeglarstwie. Szukiel prowadzi w klasie Finn!

JC jeszcze ostatni będą pierwszymi:P bo ze sportem jest jak z facetem nieważne jak zaczyna ważne jak kończy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze moze pływanie....

:D:D taaaaak to może Don Bartolo wstanie finał dziś o 5 oglądać Korzeniowski wszedł z ostatniego miejsca wiec troche wydaje mi sie że można sobie odpuścić za to czekam na otylke bo nie mam pojecia co z nia czy tak sobie dzisiaj jednorazowo wystrzeliła czy to jeszcze nie wszystko ;) licze na to drugie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

medal będzie :D jak nie w pekinie to w londynie albo jeszcze później, jeśli sport będzie nadal traktowany tak jak dotychczas to bedziemy się emocjonować niedługo tym czy uda się polakom pokonać chocby kogokolwiek:mad: a nie walką o medale, najlepsi są wszyscy komentatorzy jak opowiadają o tym jakie to postępy zrobił świat a my nadal jesteśmy na poziomie z aten albo sydney tylko te czasy (pływanie) to nawet półfinałów teraz nie dają, siatkarki też było achów i ochów a jak jest to można zobaczyć, siatkarze już awansowali ale co dalej to się okarze potem:D, pewnie się skończy na ćwierćfinale, jedynie piłkarze ręczni mogą sie o coś pokusić:cool:, przed wyjazdem wszyscy zapowiadali jak to bedzie dobrze a jak jest to wszyscy widzimy, i lepiej nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.04 - dwie Chinki z takim czasem wygrały 200 delfinem, Otylia 4 z 2.07;

to wał, który mam nadzieję wyjdzie na jaw.

no Otylia sie nie popisała w koronnym dystansie

wczoraj ogladałem siatkowke naszych lasek -beznadzieja mimo nie ktorych akcji-nie wielki przebłysk dobre siatkowki i klapa.

Zakładali ze zdobedziemy przynajmniej 10 medali-dobrze nam idzie zeby nie zdobyc ani jednego i wlasnie widzimy jak nasze pieniazki ida w dlugaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...