Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy bedzie medal?


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze.

Choć nie jestem za zmianą Wenty, to los Lozano natomiast jest pewny, ciekawe kto teraz porządzi polską kadrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie czystka tylko w mediach:mad: a i tak nic się nie zmieni :mad: to że i tak odnosimy jakieś sukcesy to są cuda, zmiany powinny zacząć się od dołu i od góry jednocześnie, nie tylko trenerzy ale i działacze ponoszą winę za stan rzeczy a często zawodnicy też nie są bez winy, jeśli nie zmieni się system szkolenia od podstaw i naboru do uprawiania sportu kwalifikowanego to bedziemy mieć dalej wielkie gó no a nie sukcesy, ......... a i tak listkiewicz będzie dalej prezesem pzpn :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie dzisiaj mowili w tvn24 ze zle sie dzieje wsrod dzialaczy i kadry i trenerów wiec zapowiada sie mega rozpad

z pierwszej ręki wiem, ze lozano na 90% pojdzie papa, zostaną tylko goscie od odnowy i fizjio, bo w PZS postawili Lozano ultimatum...no i niestety nie spełnil go:(

w PZS powinni prezesa zmienic to podstawa, bo niepotrafil nawet zapewnić odpowiednich dresow w odpowiednich rozmiarach dla siatkarzy ale to tak na marginesie...a zegarki ktore kazdy mial dostać (omega) rozeszły sie po panach na krzesłach

Edytowane przez bugajson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh , szkoda , że wyszło jak zwykle tzn do dupy

tym bardziej ,że makarony nic specjalnego nie zagrały i tylko sami sobie "zawdzięczamy" tę porażkę:(

podobnie w ręcznej - z całym szacunkiem dla rybaków z Islandii , ale grając na normalnym poziomie powinnismy ich spokojnie ograć , a nasi grali tak , jakby pierwszy raz w tym składzie wybiegli na boisko:confused:

nie wiem skąd to sie bierze , ale często odnosi się wrażenie , że nasi sportsmeni w głowach przegrywają swoje mecze już przed startem:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze też nie będą, poprostu pokazały jak wygląda cały nasz sport, a i tak "wszyscy" się emocjonują piłką skopaną:mad:,

te igrzyska pokazały że cały kraj jest zajarany euro które i tak bedzie nie wypałem w naszym wykonaniu bo cudów nie ma... piłka kopana w polsce leży i nie zapowiada sie na zmiany, a sporty w których moglibyśmy na lajcie zdobywać medale nie są nawet dofinansowywane z budżetu państwa nie pamietam nazwiska ale polka ktora była 6 w rzucie młotem trenowała pod mostem... u siebie w mieście, bo nie było innego miejsca ktore choć troche by sie nadawało ;/ po tym jak to usłyszałem to stwierdziłem że to 6 miejsce jest baaardzo dobrym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kilka dyscyplin w Polsce jest najzwyczajniej w swiecie zaniedbywana

Całkowita prawda.

bo mnostwo srodkow idzie na pilke nozna.

Tu bym polemizował, bo środki wcale nie są "tak olbrzymie" a szkolenie najmłodszych piłkarzy to wołanie o pomstę do Nieba. Dostajemy już baty we wszystkich kategoriach wiekowych, ergo brak środków na szkolenie.

Najsmutniejsze jest to, ze te pieniadze sa wyrzucane praktycznie w bloto bo sukcesow czy to reprezentacji, czy to klubow ni jak nie widac:mad:

Środki które wydane będą na EURO 2012 to kilka mld złotych. Nawet gdyby tymi pieniędzmi zasilić te zmumifikowane kluby naszej (he, he) ekstraklasy (sic!!!) to każdemu klubowi dałoby to budżet na poziomie dobrego europejskiego klubu piłkarskiego czyli jakieś 20-30 mln euro przez 4 lata.

Tu właśnie widać te całe zadęcie z tym Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporty w których moglibyśmy na lajcie zdobywać medale nie są nawet dofinansowywane z budżetu państwa nie pamietam nazwiska ale polka ktora była 6 w rzucie młotem trenowała pod mostem... u siebie w mieście, bo nie było innego miejsca ktore choć troche by sie nadawało ;/ po tym jak to usłyszałem to stwierdziłem że to 6 miejsce jest baaardzo dobrym wynikiem.

to jest właśnie prawdziwy obraz rodzimego "wyczynowego" sportu:( .Zresztą wystarczy zobaczyć jak wygladają lekcje WF-u w większości polskich szkół i mamy odopowiedź , dlaczego wypadamy tak słabo na większości wielkich imprez sportowych. Najważniejsze jednak , że mamy sporą grupę prężnych działaczy "sportowych" , którzy zawsze dadzą radę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...