Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechaliśmy sobie spokojnie na Słowację. Po przyjeździe na miejsce o 11.45 na górce było ok. 9-ciu, w porywach 12-tu narciarzy. Warunki idealne, góra twarda, dół w sam raz. Koło 13 zaczął delikatnie spadać z nieba śnieżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od rana Białka - Skier przybył z grodu Kraka o 8.30 (szacun), ja byłem przed dziewiątą. Karnety (bez zniżek żadnych, bo z jakiej racji:)) zakupiwszy, zaczęlim jazdę. Śniegu dużo nasypali, rano trasa twarda, później wraz z ilością luda i z wzrostem temperatury robiła się miększa i jazda fajniejsza. Dojechał Hotrok z żoną i miło kontynuowaliśmy nartowanie.

Do 6-cio osobowej kolei podchodziło się na bieżąco, dopiero koło 12.30 dobiło ludzi i trzeba było już kilka minut postać.

Dzień bardzo miło spędzony na nartach wraz z miłym towarzystwem. Podziękował!:)

Ja tylko od siebi dodam ze tak od 14 to juz sie przy wyciagu pusto zrobilo i jazda byla na okraglo. Tak od 15 snieg na gorze troszke stwardl i ludzi mniej na stoku.

Rozpoczecie sezonu bardzo udane, zwlaszcza ze w milym towarzystwie ze Skionline.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechaliśmy sobie spokojnie na Słowację. Po przyjeździe na miejsce o 11.45 na górce było ok. 9-ciu, w porywach 12-tu narciarzy. Warunki idealne, góra twarda, dół w sam raz. Koło 13 zaczął delikatnie spadać z nieba śnieżek.

Z pełną premedytacja nie podałeś nazwy ośrodka??

Nie bądź żyła, na PMa chociaż zapodaj:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunki Szczyrk

Byłem dzisiaj w Szczyrku, można pojeździć na Białym Krzyżu ale to mała trasa. Z ciekawszych to Golgota warunki na 4+ rano ok 8-00 śnieżek był lekko zmrożony i się bardzo ładnie pomykało, inne trasy to nr 10 w miarę, tylko nieliczne miejsca wytarte. Na pozostałych to można narty uszkodzić. Niestety jest dość ciepło i według mnie to do poniedziałku na Golgocie da się śmigać. Niestety wyciągi słabo przygotowane - dziury, rozjechane ślady itp. a parkingi to szkoda słów w ogóle nie odśnieżone jak ktoś ma niskie autko to niech zapomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galerię mona by zatytułować "Carvingowi i nowoczesnemu stylowi jazdy mówimy stanowcze nie!":D

A ogólnie rzecz biorąc to nie powinno się na początku sezonu chyba publikować tak przytłaczających zdjęć: zdezelowane i rozlatujące się orczyki, nie dośnieżone trasy, nie odśnieżone parkingi(pewnie płatne bo jak by inaczej), zardzewiałe pogięte tabliczki informacyjne i jeszcze jedno co się rzuca w oczy na tych zdjęciach, nie znalazłem ani jednej uśmiechniętej osoby:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie pogoda popsuła, praktycznie wszędzie temperatura na plusie i to nawet do 10 stopni. Tylko Wierchomla jak zawsze oficjalnie utrzymuje że jest -1`C mimo że na kamerkach widać jak wszystko płynie a śniegu dookoła już nie ma. :D. Mrozy przynajmniej w nocy mają wrócić w przyszłym tygodniu to zawsze będą naśnieżać, ale obawiam się, że w przyszłym tygodniu to już dużo mniej czynnych stacji będzie, a chciałem rozpocząć sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telemark, mow co chcesz ale ja mam lepsze info gdyż dzis smigalem na wierchomli od 9 do 13 :) a z warunkami tak : temp ok 1 stopnia ( zimny wiatr, na krzesełku dosc uciązliwy ), momentami przebijalo sie słońce, a trasa...hmm trasa :D na 1600metrów całosci, to z 1200 w porzadku, na całosci przejezdne, natomiast końcówka z dziurami w sniegu, przebijała gleba. Przynajmniej tyle ze na całosci nie bylo kamieni. Ogolnie warto bylo jechac :) ( ponoć mialo byc czynne tylko w ten weekend :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...