Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Warunki w Szczyrbskim Plesie

powiem szczerze zawiodłam się tym ośrodkiem.wczoraj padał deszcz więc nie dało się za bardzo jeździć a dzisiaj wkońcu uruchomili Solisko ale bardzo padał śnieg a w dodatku zapomniałam gogli i trudno było zjechać do dołu. śniegu mają rzeczywiście dużo ale ludzi dzisiaj też tyle zjechało że chyba się pozabijają na tym stoku.

Na Chopoku jeździło się super, nie wiem jak dzisiaj ale przedwczoraj bardzo sympatycznie. podjechaliśmy na parking i trochę się załamaliśmy bo nigdzie nie było śniegu ale na samym stoku bardzo fajnie, dobrze przygotowane dwie czerwonetrasy . na górze wiało i była mgła ale dalej ok.polecam.

widać że u nas też może się coś ruszy i będzie dało się wkońcu pojeździć czego sobie i wszystkim na te święta życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Istebnej, aby dowiedzieć się kiedy ruszy nowe krzesło i uzyskałem informację, że dzisiaj :D, ale warunków narciarskich i tak nie ma :eek:, więc na nartach jeździć się nie da.

Nie mniej jednak zakwalifikował bym tą wiadomość do dobrych wiadomości bo oznacza to że krzesło jest gotowe i jak tylko spadnie śnieg to może wozić narciarzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak zakwalifikował bym tą wiadomość do dobrych wiadomości bo oznacza to że krzesło jest gotowe i jak tylko spadnie śnieg to może wozić narciarzy:)

krzesło już działa, dzisiaj tam byłem zobaczyć, wszystkie krzesełka powieszone :D, jeśli chodzi o karczmę to pewnie jeszcze długo będzie w budowie:mad:, parkowanie pod wyciągiem też na razie będzie bardzo utrudnione :mad: ale teraz tylo trzeba czekać na mróz bo śniegu jest dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzesło już działa, dzisiaj tam byłem zobaczyć, wszystkie krzesełka powieszone :D, jeśli chodzi o karczmę to pewnie jeszcze długo będzie w budowie:mad:, parkowanie pod wyciągiem też na razie będzie bardzo utrudnione :mad: ale teraz tylo trzeba czekać na mróz bo śniegu jest dużo :)

Marcin co masz na mysli mowiąc utrudnione?? tylko 4x4 wjedzie czy co?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co masz na mysli mowiąc utrudnione?? tylko 4x4 wjedzie czy co?:)

Parking jest oprócz tego że mały(na nie więcej niż 30 samochodów) to jest w ogóle nie utwardzony i jak będzie mróz i śnieg to będzie wszystko OK, a jak będzie odwilż to faktycznie będą się tam samochody topić w błocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking jest oprócz tego że mały(na nie więcej niż 30 samochodów) to jest w ogóle nie utwardzony i jak będzie mróz i śnieg to będzie wszystko OK, a jak będzie odwilż to faktycznie będą się tam samochody topić w błocie.

ale z auta to trzeba wyjść i potem do niego wrócić:mad: to przy temp. w granicach zera może być bardzo dużym problemem :D, jeśli chodzi o dojazd to było fajnie odśnieżone ale masa samochodów z rejestracjami nie na S dzisiaj tam była :D jakiś zlot mieli czy cóś w domu wczasowym na przeciwko a stali wszędzie gdzie się dało :mad: to znaczy na drodze :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurgów

Byłem dzisiaj od 9 tej w Jurgowie i krzesło się zepsuło, właśnie, kiedy miałem na nie wsiadać. Także proszę o informacje "correct" jeśli już coś piszemy o warunkach. Teraz dzwoniłem i krzesło dalej jest naprawiane.

Zima kalendarzowa w Jurgowie przywitała mocnym opadem śniegu i u góry wiatrem. Trasa przy orczyku pokryta ok. 20 cm opadem z nocy - warunki mimo to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...