Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Istebna

istebna przy wyciągu i na stoku trwają intensywne prace przygotowawcze do sezonu :mad: ale chyba następnego :D nigdzie żadnej info że wyciąg nie działa :mad: na razie nie ma po co tam jechać, jeszcze dużo śniegu musi spaść :),

stożek na razie to też jedna wielka porażka, kolejka chodzi talerzyk na dole też ale to jedyne plusy, ludzi tyle że jak wracałem to auta były poparkowane nawet na dole gdzie jest zajezdnia autobusów :D, strażniki kierowały ruchem :D, warunki na stoku tragiczne dużo ziemi trochę lodu i dużó kamieni i zlodowaciałych bryłek na całej trasie, kolejka do kolejki na 10min ale kolejka po karnet na 1godz stania, czynne tylko jedno okienko :mad:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narciarstwo po polsku - Szczyrk

Po kilku latach otwarto w Szczyrku trasy i wciągi narciarskie z Soliska na Małe Skrzyczne. Jest to jedyny pozytywny aspekt `:)`narciarskich świąt w Szczyrku. Przygotowanie tras, parkingi i ceny sprawiły, że poczuliśmy de javu z poprzedniej epoki.:eek:`:mad:

Zobaczcie zdjęcia jakie zrobiłem

Polecam zdjęcia:

Tegbo było duuuużo więcej na trasach!

http://www.skionline.pl/galerie/index.php?co=galerie&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=514&g_numer_zdj=35

Kamienie, kamienie, kamienie

http://www.skionline.pl/galerie/index.php?co=galerie&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=514&g_numer_zdj=53

Kamienie, kamienie, kamienie

http://www.skionline.pl/galerie/index.php?co=galerie&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=514&g_numer_zdj=3

Co prawda armaty pracowały, ale ... naliczyłem ich 3 pracujące powyżej Soliska i słownie jedną sztukę na Golgocie. Dodatkowo dwie były tak ustawione, że wystrzeliwały "śnieg" prosto w twarze narciarzy ... a ja się dziwiłem na dole czemu ludzie podjeżdżają do kolejki w maskach i kominiarkach przy - 3C

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Jurgowie było nawet sporo ludzi. Kilkuminutowe czekanie w kolejce do wyciągu orczykowego, w szczycie również do wyciągu krzesełkowego. Poza szczytem w miarę na bieżąco. Jutro uruchamiają trasę nr 3, która jest nowością na ten sezon w Jurgowie (wg. informacji na stronie www.hawran.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jakie są prognozy na nowy rok (1.01), w tym roku odpuszczam sylwestra ze względu na 3 miesięczną córeczkę i se pomyślałem ze się wyszaleję przy pustych trasach i 99% skacowanych polaków ;) Tylko pytanie czy coś będzie chodzić i jakie są prognozy, dokładniej w beskidzie śląskim;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re

A ktoś sie wypowie o warunkach na wierchomli/jaworzynie/słotwinach/kluszkowcach ?:>

Ewentualnie wie ktoś co sie dzieje z Magurą Małastowską ?:>

Magura Malastowska na skutek zawirowan wlasnosciowych pewnie nie bedzie w tym roku wogole chodzila,pozostale chodza,ale wszedzie w relacji

okolo 20-30 % wyciagow czynnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magura Malastowska na skutek zawirowan wlasnosciowych pewnie nie bedzie w tym roku wogole chodzila,pozostale chodza,ale wszedzie w relacji

okolo 20-30 % wyciagow czynnych

Ale mnie przestraszyles...mowisz to na podstawie własnych domysłow czy masz jakies pewniejsze źródło ? Na Magure mam 50km i nie wyobrazam sobie zimy bez Magury :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś sie wypowie o warunkach na wierchomli/jaworzynie/słotwinach/kluszkowcach ?:>

Ewentualnie wie ktoś co sie dzieje z Magurą Małastowską ?:>

na jaworzynie warunki dość dobre, co prawda ilość tras pozostawia 'trochę' do życzenia, ale nie jest tak źle.

przez święta kolejek prawie nie było (oczywiście do 10),

trasa pod gondolką zamknięta, ale da się zjechać, armatki ustawione właściwie na całej długości trasy co bije w widoczność, ale warunki dobre i ludzi brak, z pozostałych tras czynny niebieski talerzyk i czerwona rodzinna 2 (ta górna)-> tu warunki najlepsze ale pewnie o tej godzinie już są kilometrowe kolejki.

ps. fajny jest zjazd nie przygotowaną V :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magura Malastowska na skutek zawirowan wlasnosciowych pewnie nie bedzie w tym roku wogole chodzila,pozostale chodza,ale wszedzie w relacji

okolo 20-30 % wyciagow czynnych

Jeszcze raz ja :D uhhh, po wykonaniu wielu telefonów udalo mi sie dodzwonić do jakiegos pana i dowiedziec sie paru rzeczy odnośnie Magury :) Zostanie uruchomiona :) wlaśnie dośniezają trase, i zmienili stronke internetową, oto ona : http://www.ski-parkmagura.pl/

Tak ze jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z Soszowa

Właśnie jestem na Soszowie O dziwo na górze jest wifi :) Krzeslo działa ale w zolwim tempie Na trasie wzdloz krzesla ludzi wiecej nii na Kotelnicy

Trasy ratraka wieczorem nie widziały Dramat!

Nasniezanie pracuje non stop tu plus

O godz 9 wjechalismy pod sama stację Teraz już trzeba dreptac z dołu

Wieczrem napisze więcej idę zjechać .. Raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja :D uhhh, po wykonaniu wielu telefonów udalo mi sie dodzwonić do jakiegos pana i dowiedziec sie paru rzeczy odnośnie Magury :) Zostanie uruchomiona :) wlaśnie dośniezają trase, i zmienili stronke internetową, oto ona : http://www.ski-parkmagura.pl/

Tak ze jest dobrze :)

Mam pewna wiedze ze zrodeł zblizonych i nie wierzylbym tak latwo,

w to co jakis Pan Ci opowiada przez telefon-mieszkam w Gorlicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...