Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Idealne auto dla narciarzy


JC

Rekomendowane odpowiedzi

I to korzystając z max z 2/3 mocy i momentu :tongue:

Tą małą popierdułą to jechałem w 3 osoby na 6 dni; 4 pary nart w tym najdłuższe 177, miałem je koło ucha. Renault clio a.d. 2000.

SB - taka bryka i bez elektrycznej regulacji fotela ?!?!:eek: To chyba model na Najświętszą RP i rynki wschodnie :stupid::wink:

No ładnie, ładnie... Ja kilkukrotnie jechałem na narty Hyundaiem Getzem w 3 osoby. Też 4 pary nart, przy czym najdłuższe 185 cm :)

Ale od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem samochodu ze stałym napędem na 4 koła, wyższym prześwitem i reduktorem :) no i oczywiście większym bagażnikiem!

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka+mini= ból głowy tatusia :biggrin:

Tatuś nie widnieje w dowodzie rejestracyjnym i mówił,że tę żabkę będzie sobie sama jadła.

Odradzałem z całego serca. :cheerful:

Choć autko wizualnie ma swój urok. Kilkanaście miesięcy i jak na razie problemów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takie auto? ....

Fajne, ale jest parę minusów.

Do tego chyba trzeba inne prawo jazdy.

Toto musi mieć chyba tachograf.

No i ze względu na masę i gabaryty to nie wszędzie wjedziesz.

Plusem jest to, że gdyby mnie było na takie "auto" stać to tymi minusami bym się zbytnio nie przejmował.:biggrin:

Pozdrawiam

PS: nie widziałem na filmie, jest tam narciarnia i warsztacik do serwisowania nart?

Bo jak nie to nie jest idealne dla narciarza.:wink:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takie auto? W zasadzie, to już nie auto, tylko dom z garażem.

...

Takim to na wczasy mogłabym jechać :biggrin: rzekłabym "mercedes" wśród kamperów :wink: :stupid:

Pierwsze co nasunęło się mi to: jak oni wysiadają z tego zaparkowanego Mini :rolleyes:: raczej niezbyt wygodnie.

No i dwa, za Piotrem, lipa z prawem jazdy - ja to bym sobie pewnie kierowcę wynajęła :cool::

...

PS: nie widziałem na filmie, jest tam narciarnia i warsztacik do serwisowania nart?

Bo jak nie to nie jest idealne dla narciarza.:wink:

Zawsze można zrezygnować, z i tak ciasnego garażu - po co komu Mini :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takie auto? W zasadzie, to już nie auto, tylko dom z garażem.

[video=youtube;-wz9Sjvu-oo]

Eeee tam. za forsę jaką trzeba wydać na takie auto, to miałbym nartowanie do końca życia w topowych ośrodkach po kilkadziesiąt dni na sezon. Czyli w sumie jest to idealne auto dla narciarzy, pod warunkiem, ze zamieni się go na gotówkę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuś nie widnieje w dowodzie rejestracyjnym i mówił,że tę żabkę będzie sobie sama jadła.

Odradzałem z całego serca. :cheerful:

Choć autko wizualnie ma swój urok. Kilkanaście miesięcy i jak na razie problemów brak.

Mini to bardzo fajne auto, zwłaszcza jak weźmie się ilość miejsca na nogi dla kierowcy. Negatywne opinie powoduje cena, ale to nie powinno mieć wpływu.

Do sedna, chyba nie jesteś juz taki stary aby mini kojarzyło Ci się tylko z samochodem :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wreszcie znalazłem "idealne".

Skoro śpiewają o nim pieśni to musi być idealne:

[video=youtube;WvFukrb0QGE]https://www.youtube.com/watch?v=WvFukrb0QGE

SB, mam nadzieję, że to arcydzieło masz w zestawie na trasę :smile:

Pozdrawiam i dziękuję bratu Wróżki za ten rodzynek.

PS: w razie czego można posta skopiować do "trochę do śmiechu" :wink:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wreszcie znalazłem "idealne".

Skoro śpiewają o nim pieśni to musi być idealne:

[video=youtube;WvFukrb0QGE]https://www.youtube.com/watch?v=WvFukrb0QGE

SB, mam nadzieję, że to arcydzieło masz w zestawie na trasę :smile:

Pozdrawiam i dziękuję bratu Wróżki za ten rodzynek.

PS: w razie czego można posta skopiować do "trochę do śmiechu" :wink:

Wróżka i mnie przesłała ten rodzynek.

Na tę zaczepkę wystarczyłoby odpowiedzieć słowami niemieckiej reklamy,... AUDI-das auto :laughing:

Można jeszcze tak:Audi kupiłem i chętnie bym znów kupił,ale błagam nie samochód w czerwonym kolorze.:stupid: Czy ja jestem straż pożarna?:tongue:

P.S.

A ja pozdrawiam Kasieczkę i Jej czerwony wóz bojowy.

Męża również.:applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie czerwony kupiłem :eek: :wink: niech mnie z daleka widzą :rolleyes::

Pozdrawiam

A ja gdzieś widziałem ostatnio na drodze czerwonego allroda i pierwsza moja myśl była, co q...a gościem kierowało jak zamawiał taki samochód w takim kolorze:eek:

A zaprezentowany powyżej hicior, no... strasznie fajny, bardziej straszny niż fajny :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...