Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mayrhofen Zillertal


jarekfay

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie Ramsau w dolinie Zillertal:). Znalazlem kwaterki w cenie 46 jurków za 3-osobowe mieszkanko.W hochsezonie(07.02)

Nie ma niestety zmywarki :P .A zwykle na wywczasie mialem zmywarke:(.A ja jade z moimi dwoma nygusami ( niewiasta zostaje ).Biore tekturowe talerzyki i plastikowe pizdryki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Byłem...Ale latem:D.Fajny wodospad. Maly problem jest taki ,ze z Krimml do Gerlos jest stromy i do tego platny podjazd(chyba to sie nazywa Gerlospass). Troche to ogranicza(szczegolnie przy silnych opadach) mozliwosc korzystania z calej doliny Ziller

Przed budkami z poborem opłat (może z 50m) skręcamy w lewo na Hochkrimml i dojeżdżamy do parkingu pod wyciągami PLATTENKOGEL i jesteśmy na końcu/początku ZILLERTAL ARENY za darmo.

Austryjacy dbają o tą drogę na zasadzie płacę ale i wymagam - oczywiście że może być taaaki opad że DRAMAT - ostatni raz byłem na początku kwietnia droga była czarna (na parkingach śnieg do kostek) - śnieg poodgarniany a już na drodze do Hochkrimml jeden lód

Posiadacze Salzburg Super Ski Card - przejazd Gerlos Alpenstrasse GRATIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba jechac przez Gerlospass. Mozna z Gerlos, przez Koenigsleiten jechac prawie az pod Mitersill stara droga i wrocic do Krimml. Za totalna darmoche ;)

nie bardzo rozumiem - przecież bundes i alpen droga łączy się w Wald - skąd skręcamy do Krimml - po co jechać aż pod Mittersill ????

Edytowane przez fikol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

My natomiast mamy już zarezerwowaną miejscówkę w Mayrhofen. Mam pytanie odnośnie cen - wprawdzie mamy kuchnię w apartamencie, ale jak to jest z cenami np. w jakimś barze albo "czymś" takim - jedzenie, bro? :) Na pewno nie będzie mi się chciało codziennie czegoś pichcić i może któregoś dnia "zaszalejemy" :)

Czy tam bez problemu idzie porozumieć się po angielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku to bywa trudno, z tego raczej rzadko sie udawało zwłaszcza w knajpach. Ceny jak to w Austri choć ja byłem tam kilka lat temu, z tego co pamiętam to zupa gulaszowa 3-4 euro, winersznycel(duże porcje) - 8,5 euro w górę - piwo 3,5-4 euro w górę, pizza od 7 euro jedzenie w knajpach raczej kiepskie ale bez przesady, o dziwo najlepiej wspominam pizze choć nie jestem jej amatorem. Do tego dostepny market gdzie wszystko można nabyć w normalnych cenach. W knajpach jedliśmy codzienie - było bez kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Polecam

Polecam cala doline Zillertal. Optymalnym miejsce wydaje sie byc miejscowosc Ramsau lub Hippach. Z jednej strony blisko do centrum rozrywki Mayerhofen a rownoczesnie mamy pod reka wszystkie najwieksze osrodki w dolinie. W tym roku jade do Zillertall po raz 3, miejsce jest naprawde godne polecenia. Za mieszkanie 3 osobowe placimy po ok. 19 EUR od glowy. W razie pytan sluze pomoca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam cala doline Zillertal. Optymalnym miejsce wydaje sie byc miejscowosc Ramsau lub Hippach. Z jednej strony blisko do centrum rozrywki Mayerhofen a rownoczesnie mamy pod reka wszystkie najwieksze osrodki w dolinie. W tym roku jade do Zillertall po raz 3, miejsce jest naprawde godne polecenia.

Problemem jednak w ferie są koreczki na drodze. A o ile na stoku powinno byc dobrze o tyle wjazd i wyjazd z doliny a także rondka mogą stamowić problem. Dlatego okolice Zell i Ramsau są dla zmotoryzowanych optymalne. Nawet do Gerlos można wyskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tego co się orientowałem to od 19-24 .01. ferie są tylko w Polsce:))) czyli teoretycznie powinno być spokojnie...

a od 17 do 24 jestem z żonką w Zell po raz pierwszy i już odliczamy godziny do wyjazdu

Pozdrawiam

Miraz

....też tam będę 17.01:)...to dobra wiadomość...choć naszych rodaków tam jest dość sporo i tak:)....ale ja będę w Zell am See:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie .Mam zamiar wziąc zillertall suprskipass 5w7. Potrzebję po prostu jednego dnia dla zalatwienia interesu. Jak to jest z wyborem tego dnia ,w ktorym nie korzysta sie z wyciagów?.Trzeba przy kupnie zdeklarowac sie ktory dzien opuszczamy??

Nic nie trzeba deklarować.

Jeździsz i robisz sobie przerwę kiedy chcesz lub odpuszczasz ostatni dzień.

Pełna swoboda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...