Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

[Austria]Warszawa-Majerhoffen


siemi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w grudniu 26 wyjezdzam do Austri na narty ze znjomymi Passatem kombi TDI 130KM w 4 osoby + sprzet ( jeszcze nie wiem czy w srodku auta czy w "trumnie" (musze kogos znalexc kto pozyczy), czy po prostu na zaczepach na narty na relingach.

Moje pytanie jest takie jak trase byscie polecili na najszybszy dojazd i ile z waszego doświadfczenia taka trasa moze zając ( musiymy byc 27 na miejscu miedzy 16-19:00)

Wliczamy oczywiscie podrodze jakis nocleg.

Jesli chodzi o powrót to musimy byc 3 stycznia wieczorem w warszawie bo znajomy ma 4 stycznia samolot o 15:00 wiec pewnie 2 stycznia bedziemy musili wyjechac.

Czy da rade w jeden dzien dojechac na miejsce czy lepiej znocleg jak to z doswiadecznia waszego wynika?

Ogólnie jesli o mnie chodzi to mógłbym jechac cały dzien ale czy jest sens:/

czekam na wasze propozycje.

macie może jakiś miejsce nie drogie do polecenia na spanie jako rzerwe w trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boxa można w ASO Toyoty pożyczyć i pewnie jeszcze 50 innych miejscach koszt to kilkadziesiąt zł za tydzień.

Trasa była wałkowana już setki razy na forum, ostatnio tu http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=7489&highlight=wyjazd+na+lodowce&page=2, co prawda od Cieszyna do Kaprun ale mam nadzieję że z Warszawy do Cieszyna trafisz bez problemu.... wiesz taka dróżka w Jankach odbija w prawo gierkówką ją zwą 4800 fotoradarów po drodze i już jesteś w Cieszynie, jak przez nie bez uszczerbku na portfelu przebrnąć znajdziesz tu http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=7124, a jak trafić do Mayerhofen a nie Kaprun to już na mapie i znakach drogowych znajdziesz, pamiętaj z autostrady raczej oznaczone są zjazdy na doliny niż na konkretne miejscowości w tym wypadku na Zillertal.

Co do dzielenia trasy to nic bym nie dzielił, 2300 km można ciągiem przejechać:eek: bez spania, wiem bo sprawdzałem :D, zresztą Twoi ziomale ruszają wieczorkiem na Mölltalera i rano za pięć dziewiąta stoją pod kolejką gotowi i zwarci do boju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w grudniu 26 wyjezdzam do Austri na narty ze znjomymi Passatem kombi TDI 130KM w 4 osoby + sprzet ( jeszcze nie wiem czy w srodku auta czy w "trumnie" (musze kogos znalexc kto pozyczy), czy po prostu na zaczepach na narty na relingach.

Moje pytanie jest takie jak trase byscie polecili na najszybszy dojazd i ile z waszego doświadfczenia taka trasa moze zając ( musiymy byc 27 na miejscu miedzy 16-19:00)

Wliczamy oczywiscie podrodze jakis nocleg.

Jesli chodzi o powrót to musimy byc 3 stycznia wieczorem w warszawie bo znajomy ma 4 stycznia samolot o 15:00 wiec pewnie 2 stycznia bedziemy musili wyjechac.

Czy da rade w jeden dzien dojechac na miejsce czy lepiej znocleg jak to z doswiadecznia waszego wynika?

Ogólnie jesli o mnie chodzi to mógłbym jechac cały dzien ale czy jest sens:/

czekam na wasze propozycje.

macie może jakiś miejsce nie drogie do polecenia na spanie jako rzerwe w trasie?

Jeśli nic nie pomieszałem, to ostatnio tą trasę pokonaliśmy wyjeżdżając późnym popołudniem 1 dnia, dojeżdżając do celu koło 9 dnia następnego... Trasę da się pokonać "na raz" (ja jechałem sam całą drogę, ale nie polecam:-)), zmieniając się za kierownicą...

Przy tych gabarytach samochodu narty mogą jechać w środku... Jeśli wypożyczycie box, to dobrze... Jeśli narty w uchwytach, to (muszę to napisać bo często to widzę :-)))) dziobami do tyłu :-))))))))), i owinięte w jakieś wory, czy cokolwiek innego co osłoni krawędzie i wiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli narty w uchwytach, to (muszę to napisać bo często to widzę :-)))) dziobami do tyłu :-))))))))), i owinięte w jakieś wory, czy cokolwiek innego co osłoni krawędzie i wiązania

Zależność jakiej się dopatrzyłem jest taka: rejestracje na W dziobami do przodu, reszta świata dziobami do tyłu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależność jakiej się dopatrzyłem jest taka: rejestracje na W dziobami do przodu, reszta świata dziobami do tyłu:D

Ztym sie zgodze w zieme jak wyjezdzaja ludzie z wawki na narty to dzioby do przodu i gole narty na dachu i tak przez całą polske i nawet dalej...

Dzikei za opinie.

No własnie a z czecz to mniej wiecej ile mógłbym jechac bo wiadomo polska to cos moze wypasc a na autpstradach to juz jakos leci... bo nie wiem jak te trase rozłozyc czy wyjechac wlasnie póżnym popoludniem i dojechac w póżnych godz wieczornych. Bo do cieszyna to pewnie ok 4 -4,5 H bedzie sie jechalo a pytanie jak przekimamy w czechach to ile dalej mta podróż moze trwac? Głownie sprawa sie rozchodzi o to ze bedzie po świetach i dosyc wysoki sezon to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależność jakiej się dopatrzyłem jest taka: rejestracje na W dziobami do przodu, reszta świata dziobami do tyłu:D

aż takiej zależności się nie dopatrzyłem... jestem tylko ciekaw co mają zrobić co co po snowparkach jeżdżą... u nich dzioby z przodu i z tyłu:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż takiej zależności się nie dopatrzyłem... jestem tylko ciekaw co mają zrobić co co po snowparkach jeżdżą... u nich dzioby z przodu i z tyłu:D:D:D

Rzut monetą :P

Taka trasa myslicie, że będzie ok?

Warszawa -Mayrhofen

Cos czasami sie mam nie chce zaladowac to screen:

0f59a93f9288b450m.jpg

Edytowane przez siemi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...