Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Orczykiem w Alpy


barow

Rekomendowane odpowiedzi

barrow bądz facet :) a nie baba:P ja wiem ze latwo mi sie mowi ale...........psychika to podstawa zaczniesz sie nakręcać ze sie boisz to sie będziesz bał, nie mow ze wagonik 30 os 2x4 przenigdy, pokaż że masz JAJA i wmow sobie ze dasz rade, kazdy sie czegoś boi - nikt nie mowil ze życie będzie łatwe:) życie to walka ze strachem:) ja np mam lęk wysokości a nie boje się jeździć gondolkami wagonikami kanapami- a także jak jeszcze uprawiałem downhill nie bałem się skakać i jeździć 80/h po kamieniach. zacznij od psychiki a nie od gadania ze sie boisz bo to Ci nie pomoże:) ja jestem pewien ze zmobilizujesz sie i już niedługo będziesz smigał wagonikami krzesłami bez zadnych problemow:) wszyscy w Ciebie wierzą więc nas nie zawiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne pociagi to sa.

W Zermatt wywiezie Cie na niemalze na 3100 i stamtad w dol na 1800 do wioski mozesz zjechac. Niestety sa tunele po drodze.

W Wengen masz troche wiecej opcji i mozesz zjezdzac do Wengen lub Grund.

Oprocz tego na stokach jest sporo orczykow. Co do tunelow tam to sa dopiero na Jungfraujoch no ale tam w zimie nie bedziesz wyjezdzal.

http://www.wengen-muerren.ch/fileadmin/templates/wmlt/images/div_text/WiPano_Region_1_.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No to może Gaissau-Hintersee - wysokości trochę beskidzkie no ale to ALPY jakby nie było no i wszędzie można wyjechać orczykiem - bo to trochę skansenowy ośrodek (jak na warunki alpejskie - tylko 3 wyciągi krzesełkowe (2,3,4 os) ale narciarsko i widokowo nie najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

SB, zakpomniałeś dodać ze do większosci z tych orczykówe trzeba dojechać krzesłem lub gondolą. Katschberg?, gdzie naliczyłeś tyle orczyków?? Bo ja wiem o 2 od strony Margerity i o 3 (na końcu praktycznie zbocza) po stronie Katschiego. Gdzie zatem widziałęś jeszcze 3?? Te po stronir Margeryty dostępne są po opbydwu stronach góry przy wjeździe wcześniejszym krzesłem 3os od Katschiego i krzesłem 2os od strony Margeryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://www.bergfex.com/postalm/

Teraz widzę ze jest tam jedno krzesło ale kiedyś były tylko orczyki. W każdym razie z krzesła nie musisz korzystać.

Możesz przeanalizować ośrodek Carezza, tam jest dużo orczyków i chyba od jednej strony ośrodka można jeździć bez pomocy krzeseł.

http://www.carezza.it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...