Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Janske Lazne, Cerna Hora...


witek52

Rekomendowane odpowiedzi

daleko od Polski? bo nie jestem zorientowany w kurortach poza ojczyzną, a chciałbym zobaczyć coś nowego w tym sezonie:D

Niedaleko.www.holidayinfo.cz i bedziesz wiedzial co i jak.

Daj Witek jakies info.

Ja tez raczej w opcji ze zerwe jakis dzien w tygodniu na narty.

No bo i spedu nie bedzie i sniegu wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez raczej w opcji ze zerwe jakis dzien w tygodniu na narty.

No bo i spedu nie bedzie i sniegu wiecej :D

Na razie działają tylko w sobotę i niedzielę.

daleko od Polski? bo nie jestem zorientowany w kurortach poza ojczyzną, a chciałbym zobaczyć coś nowego w tym sezonie:D

Z Wrocławia to przktycznie tyle samo kilometrów co do Szklarskiej.

Edytowane przez witek52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...
  • 1 month later...

Moim zdaniem na jeden dzień na pewno warto. Śniegowo w Nowy Rok było znośnie, jutro na pewno będzie jeszcze lepiej. Tańszy i wygodniejszy parking jest na Hoffmankach (pod samym wyciągiem i kasą, ale tylko na 250 aut), w drugiej kolejności centralny pod gondolą (gramoling kawałek do góry) Warunki sprawdzisz tu:

http://www.skiresort.cz/skiarealy/cerna-hora/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszy i wygodniejszy parking jest na Hoffmankach (pod samym wyciągiem i kasą, ale tylko na 250 aut), w drugiej kolejności centralny pod gondolą (gramoling kawałek do góry) Warunki sprawdzisz tu:

http://www.skiresort.cz/skiarealy/cerna-hora/

co powinienem wbić do GPS aby podjechać na ten lepszy parking?

wizytę zaplanowałem jednak na czwartek:) boję się jutrzejszych środowych tłumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź ze Spindla do Janske przez Cerny Dul. Jak będziesz jechał w kierunku Janske to trafisz najpierw na parking przy Hofmanky, parking będzie powyżej drogi po lewej stronie. Do Vchrlabi droga nr 295, później kierunek Trutnov droga nr 14, za Lanov chyba wieś Cista skręcasz w lewo na drogę nr 297 i dalej przez Cerny Dul do Janske Lazne.

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem Janskie. Warunki do godz 13 mniej więcej znośne, kolejki małe, ale mała ilość tras spowodowała wielki tłok na stoku :) Po 13tej niestety duuużo lodu i trzeba było bardzo uważnie jeździć :) Sądzę że w następne dni będą bardzo fajne warunki i w dodatku bez tego tłoku :)

Pozdrawiam,

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wczoraj byłem w Jańskich. Bardzo fajne wiosenne szusowanie :)Plusy:- mimo że to była sobota i pierwszy dzień ferii (w dolnośląskim) kolejek brak, na wszystkie wyciągi wchodziło się praktycznie od razu, na gondoli raz czekałem może z 5 minut- otwarte wszystkie istotne trasy- fajna zabawa na muldach (choć nie dla wszystkich to jest fajne :P)Minusy:- dodatnie temperatury, śnieg mokry, na trasie przy 4-osobowym krześle miejscami wystaje ziemia, łatwo tworzy się sytuacja pt. muldy + lód między muldamiJeśli nie pojawią się minusowe temperatury to wydaje mi się, że ludzie ten mokry śnieg dość szybko rozkopią.Natomiast sam ośrodek widać że się rozwija, nowa kanapa z podgrzewanym siedzeniem, wspólny karnet z Pecem i kilkoma pomniejszymi ośrodkami, sporo tras w samych Jańskich i duża przepustowość wyciągów, chyba stanie się to moim ulubionym miejscem na szybki wypad z Wrocławia.Parę fotek (przepraszam za jakość, z telefonu):

DSC04178m.jpg

IMG_20160130_100441.jpg

IMG_20160130_100445.jpg

IMG_20160130_133605.jpg

PozdrawiamJacek

DSC04178m.jpg.56d6eff4f0f75a52bef871d62662457a.jpg

IMG_20160130_100441.jpg.6b137096d77b2534ff64d68e61dbefe7.jpg

IMG_20160130_100445.jpg.b6989e0f286a1ab26a92aed0e93f1090.jpg

IMG_20160130_133605.jpg.cde10fde3b8bedc28f5a1d0e0e1f287f.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie przed chwilą wróciłem z nocnej na Protez'u.

Nie spodziewałem się szału, szczególnie po nocnej piątkowej na Destne, ale......pełne zaskoczenie na plus.

Było bardzo dobrze, momentami nawet rewelacyjnie. Mały mrozik, zimowo, małe albo wcale bez kolejki, ludzi na stoku od kilku do kilkunastu osób, także bez problemu można było rozwinąć w pełni skrzydła na GS Stockli 185 / 27, choć momentami uważnie. Podłoże twarde ale nie lodowe, śnieg umiarkowanie szybki, ostatnia godzinę nawet zaczęło prószyć, pod koniec dość intensywnie, ale bez problemu dla gogli.

Pozdrawiam,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...