Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Hurra Herman


Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem to napisać. Dziś po przerwie kolejne zawody PS wygrał Herman Maier. Ciesze sie bo ciągle mu kibicuję i wierzyłem, że jeszcze coś pokaże no i stało się. Żeby wykonał kilka takich powtórek. Właśnie przejechał Daniel Albrecht no to i chyba tyle. więc mogę świętować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawoooooooooooo !!!

Homek, nie watp w Macka, zadaly sie wieksze cuda (np. rozstapienie Morza Czerwonego).

Rewelacja.

Od 2 sezonow po nim jada, ze tamto sramto i owamto, ze technika nie ta i do lamusa.

A on jak zgasla gwiazda rozbysnal supernowa !!!

Rewelacja :D

Szkoda Bodego, widac ze gosc jest chyba przygoptowany perfekcyjnie, i popd kpulka raczej OK.

Na poczatek szczescie w sl, dalej pech, a wygladalo ze sie krecil z czasem kolo / przed Majerem (Wrozko to dla Ciebie :D;)).

A taka ciekawstko za T. Kurdzielem co uslyszalem.

Didier Defago zostal zdysklasyfikowany za za wysokie podniesienie buta - o 0,01 milimetra :eek::eek::eek:.

Ciekawym, pewnie mozna by zrobic symulacje PC, czy i o ile to moze zrobic roznice h w sg / dh :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Wróżki pewnie dziś nie uswiadczy na forum bo w tango poszła swietować sukces swojego idola :P:D

Dobre dobre:D A i owszem, Dereniówka idzie w ruch:D

A tak powaznie to niezwykle się cieszę że dvd zadziałało i nagrało mi te zawody. Nie wiem czy Hermann wrócił do formy, czy wygrywać zacznie regularnie ale strasznie mnie cieszy to dzisiejsze zwycięstwo:) Czekałam z niecierpliwością na taki wynik...i cały czas mialam nadzieję że jeszcze wygra mimo że już wszyscy krytykowali go że powinien odejść z honorem.

PS. Marianos, Hermann pisze się przez 2 N :D

Soczek, podpadasz:p

A co do ciekawostek to jest ich całe mnóstwo w każdych relacjach :) Dzisiaj padło: "...zawodniczków i zawodniczek" :D

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka ciekawstko za T. Kurdzielem co uslyszalem.

Didier Defago zostal zdysklasyfikowany za za wysokie podniesienie buta - o 0,01 milimetra

Ciekawym, pewnie mozna by zrobic symulacje PC, czy i o ile to moze zrobic roznice h w sg / dh

Jezeli to prawda to ja pier...., to nie jest 1mm, to nawet nie jest 0,1 mm. To jest 0,01 mm (jedna setna milimetra).:eek::eek::mad:

Paranoja jakas, pewnie jakis palant z FIS zle miarke przylozyl i juz takie jaja:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylbym soba, gdybym nie napisal - super gosc, super jazda, w super butach i na dobrych nartach :D

Ale jednak z naciskiem na te buty:D

Ale kolor tych butów nie do zaakceptowania!:mad:

pomarańczowe to by było to!:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.laola1.at/392.html

The Herminator is back:D

A ja czułam że Bode na tym zakręcie albo wyleci albo bardzo dużo straci bo mknął tak szaleńczo że musiałby ostro wyhamować przed tym skrętem... Fakt, nie spodziewałam się że nartę zgubi ale wiedziałam że coś się tutaj stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...