Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szukam chętnych na narty, dziewczyna, chłopak, każdy


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Szukam chętnych osób na wyjazd na narty. Gdzie? Myślę, że to jest do ustalenia. Od Polski, przez Słowację aż po Alpy. Decyzja należy do nas. Kiedy? Myśle, że to również jest do ustalenia. Sezon się zaczyna, i czasu nam na pewno wystarczy. Kim jestem? Mieszkam w Lublinie, studiuje, mam 22 lata, miły, sympatyczny, grzeczny(potrafi również dostosować sie do towarzystwa więc bez przesady). Dlaczego szukam właśnie tutaj? Naprawdę trudno jest znaleźć mi osobę wśród moich znajomych z którą mógłbym pojechać w góry na narty a co mówić już o kilku. Pierwszy powód to to , ze oni nie umieją jeździć, drugi-oni nie chcą się nauczyć, trzeci- to jednak troszkę kosztuje. Więc namawiać siłą nie mogę. na pewno są osoby które miały taki problem, bo tak się czasami niestety zdarza. Czemu nie pojadę sam? Ponieważ, nie ma z kim choćby wieczorem porozmawiać, wspólnie pojeździć-razem zawsze raźniej, milej, przyjemniej i czasami bezpieczniej. Co mogę zaoferować: Auto, dobrą orientację po Polsce, bardzo dobra znajomość kilku ośrodków narciarskich w Polsce, dyspozycyjność. Czy to będzie jedna osoba czy kilka, do wyjazdu z mojej strony dojdzie na pewno.

Edytowane przez Piotrus86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Mam 23 lata, jestem osobą towarzyską, kulturalną, kochającą sport i dobrą zabawę, niestety moi znajomi spędzali sylwestra w górach i przez to nie mam z kim w tym sezonie jechać na narty. Jeśli znajdziemy jeszcze 1-2 osoby chętne wpiszę się na wyjazd pod koniec stycznia lub w lutym, jednak jeszcze dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć kiedy. To zależy od tego w jakim terminie będę mógł wziąć urlop. Namawiam do wyjazdu na Jaworzynę Krynicką. 6 godzin zjeżdzania na wszystkich trasach kosztuje ok 70 zl dziennie a noclegi można dostać za 25-35 zł w dobrych warunkach jeśli zadeklaruje się dłuższy pobyt. Wyżywienie to koszt maks 20 zl w kanjpie za obiad bądź nawet obiado-kolację oraz stosunkowo niewielkie koszty za inne posiłki we własnym zakresie. Nie liczę innych kosztów które nieznacznie podniosą całkowitą cenę wyjazdu. Dodam, że niedaleko Krynicy Zdroju jest także inna, świetnie rozbudowana stacja narciarska która, która oferuje karnety tańsze o jakieś 20 zł. Podsumowując taki tygodniowy wyjazd w polskie góry może być połowę tańszy od wyjazdu w Alpy, a ośrodek w krynicy oferuje wiele tras. Do tego dochodzi Z Twojego miasta do Krynicy jest ok 300 km o ile się nie mylę, będę mógł do Lublina przed wyjazdem.

Edytowane przez mac1e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Piotruś,

a może marzec we Francji? Znalazłam całkiem niezłą ofertę za 1430 ze skipassem... Z moimi znajomymi też słabo, a nie chciałabym rezygnować z wyjazdu tylko dlatego, że nie mam z kim jechać. Co prawda, jeździć to ja jeszcze nie umiem, ale nauczyć się to jedno z moich postanowoień noworocznych ;).

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość joanne02

WYJAZD w TATRY 6.lutego z TORUNIA

Ekipa bezkonfliktowych i przyjaznych studentów organizuje wyjazd na snowbord/ narty. Miało jechać 8 osób, ale 2 się wykruszyły.. Od 6(wyjazd o świcie w nd rano) do 13 lutego, nocleg w miejscowości Nowe Bystre, 20 zł. Jedzenie robimy sami. Najbliższe stoki, wyciągi: Bukowina T., Białka T., Małe Ciche.

PRZEWIDYWANA CENA WYJAZDU NA 7 DNI: 500-600zł

noclegi: 120 zł

skipass: ok. 45zł/dzień

wypożyczenie sprzętu: 35zł/dzień, chyba, że masz swój sprzęt

benzyna: ???

jedzenie: 80 zł (można ograniczyć koszty wioząc z domu ;)

Zwolniły się 2 miejsca - więc mógłbyś zabrać ze sobą jeszcze 1, 2, ew.3 osoby. Dojazd - na własną rękę. Dysponujemy tylko jednym samochodem. jeżeli też dysponujesz samochodem, byłoby super - koszty benzyny do podziału.

odpowiedz jak najszybciej : joanne02@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość joanne02

WYJAZD w TATRY 6.lutego z TORUNIA

Ekipa bezkonfliktowych i przyjaznych studentów organizuje wyjazd na snowbord/ narty. Miało jechać 8 osób, ale 2 się wykruszyły.. Od 6(wyjazd o świcie w nd rano) do 13 lutego, nocleg w miejscowości Nowe Bystre, 20 zł. Jedzenie robimy sami. Najbliższe stoki, wyciągi: Bukowina T., Białka T., Małe Ciche.

PRZEWIDYWANA CENA DLA WYJAZDU NA 7 DNI: 500-600zł

noclegi: 120 zł

skipass: ok. 45zł/dzień

wypożyczenie sprzętu: 35zł/dzień, chyba, że masz swój sprzęt

benzyna: ???

jedzenie: 80 zł (można ograniczyć koszty wioząc z domu ;)

Zwolniły się 2 miejsca - więc mógłbyś zabrać ze sobą jeszcze 1, 2, ew.3 osoby. Dojazd - na własną rękę. Dysponujemy tylko jednym samochodem. jeżeli też dysponujesz samochodem, byłoby super - koszty benzyny do podziału.

odpowiedz jak najszybciej : joanne02@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYJAZD w TATRY 6.lutego z TORUNIA

Ekipa bezkonfliktowych i przyjaznych studentów organizuje wyjazd na snowbord/ narty. Miało jechać 8 osób, ale 2 się wykruszyły.. Od 6(wyjazd o świcie w nd rano) do 13 lutego, nocleg w miejscowości Nowe Bystre, 20 zł. Jedzenie robimy sami. Najbliższe stoki, wyciągi: Bukowina T., Białka T., Małe Ciche.

PRZEWIDYWANA CENA WYJAZDU NA 7 DNI: 500-600zł

noclegi: 120 zł

skipass: ok. 45zł/dzień

wypożyczenie sprzętu: 35zł/dzień, chyba, że masz swój sprzęt

benzyna: ???

jedzenie: 80 zł (można ograniczyć koszty wioząc z domu ;)

Zwolniły się 2 miejsca - więc mógłbyś zabrać ze sobą jeszcze 1, 2, ew.3 osoby. Dojazd - na własną rękę. Dysponujemy tylko jednym samochodem. jeżeli też dysponujesz samochodem, byłoby super - koszty benzyny do podziału.

odpowiedz jak najszybciej : joanne02@gazeta.pl

Ojej jak miło widzieć na forum kogoś z Torunia :)) Z chęcią bym pojechała, ale niestety o urlopie mogę sobie na razie pomarzyć :( Mam nadzieję, że zawitasz na forum na dobre, a nie tylko na 1 post. Koniecznie napisz jak było i wrzuć jakieś fotki. Bawcie się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Halo , też jestem sam na narty , towarzystwo sie już wykruszyło . Polecam Austrie , poniewaz w Polsce byle jak i drogo , Francja daleko , Włosi mnie denerwują swoim gadulstwem i olewaniem wszystkiego . Byłem na nartach w Austrii juz z 15 razy i zawsze było super . Myślałem o wyjeżdzie w styczniu 2015 ? Co Ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo , też jestem sam na narty , towarzystwo sie już wykruszyło . Polecam Austrie , poniewaz w Polsce byle jak i drogo , Francja daleko , Włosi mnie denerwują swoim gadulstwem i olewaniem wszystkiego . Byłem na nartach w Austrii juz z 15 razy i zawsze było super . Myślałem o wyjeżdzie w styczniu 2015 ? Co Ty na to ?

Musiałbyś się cofnąć w czasie :eek: żeby tych ludzi z powyższych postów zabrać razem na narty :stupid: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypad na narty

Hej Piotrek!,

to w odpowiedzi na Twoje zapytanko odnosnie wypadu na narty,

Jakby cos to jestem chetna jedyny myk to zgrac terminy ja generalnie moge zaraze po Nowym Roku ,2,3 styczen i mam czas do 9tego stycznia wlacznie, moge tez jechec przed sylwestrem tylko wtedy ceny zakwaterowania dosc skacza w góre.

Dobrze gadam po angielsku, niezle jezdze, pilotowalam wycieczki narcirskie do Karytnii z Primoris Travel wiec troche wiem o tamtych regionach jakbys był zainteresoany to pisz. Z orientacja nawigacyjna tez u mnie całkiem nieźle, mieszkam niejako "po drodze" w górskie tereny, południe Podkarpacie niedaleko Rzeszow

pozdrowionka

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

cześć!

mam na imię Kuba i podobnie jak Wy mam problem ze znalezieniem choćby jednej chętnej osoby, do jazdy na nartach. W tym roku wydawało mi się, że karta już się odwróciła, ale w ostatniej chwili koleżanka się wykruszyła.

Planowałem wyjazd między 14 a 21 grudnia 2014 do Soelden ( Austria, 120 km nartostrad), ponieważ już nie mogę doczekać się zimy :D . W tym czasie jest tam niski sezon i fajne promocje, obejmujące noclegi i skipassy. Informacja turystyczna z Soelden przygotowała mi już kilka ofert na apartamenty. Pakiet obejmujący noclegi (6) + jazdę (5 dniowy skipass) + basen, sauny są dostępne już od 360 euro od osoby. Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...