Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rossignol Atraxion 3


mihumor

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zakupić jako prezent takowe narty, oglądałem w sklepie i są ok z wyjątkiem ceny jak to przeważnie bywa (1,7-1,8 tys). W necie dostępny jest model z zeszłego sezonu, który technicznie pewnie wiele się nie rózni od tegorocznego ale wizualnie tak i cenowo o ok 500zł. Narty tegoroczne są czarne z dodatkami czerwonymi i są matowe co dodaje im uroku. Zeszłoroczne na zdjęciach bo tylko tak je widziałem są też czarne z dodatkami rudo- pomarańczowymi ale ciężko stwierdzić czy też są matowe. I tu pytanie do posiadaczy czy też wtajemniczonych. Jesli coś wiecie też o różnicach innych niż wizualne to chętnie poznam te informacje. Może jeszcze jakieś inne propozycje prezentowe z tej półki jakościowej dla dobrze jeżdrzącej Pani (163-54kg) bez specjalnych ambicji sportowych - do tej pory były też Rosołki ale Cobra. Poziom osoby obdarowywanej oceniam na 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie roczniki sa matowe z polyskujacymi drobnymi dodatkami. Stylistyka tak na prawdę si bardzo nie zmienia. Technologicznie raczej tez bez rewolucji. Taliowanie przynajmniej to samo, promien skretu tez.

Tutaj model 2006/2007 (takie mam w domu):

http://www.allegro.pl/item496830041_nowe_narty_rossignol_attraxion_iii_162_cm.html

Tutaj model 2007/2008:

http://www.allegro.pl/item502341012_rossignol_attraxion_iii_model_2008.html

Wybor bardzo dobry (moja zona ma podobne 'parametry' i umiejetnosci). Pisalem o tych nartach juz kilka razy. Poszukaj na forum.

Tutaj masz nowki:

http://www.allegro.pl/item503696016_rossignol_attraxion_iii_tp_110_nowe.html

Edytowane przez hotrok
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne narty.

Jak stwierdzono podczas małego testu ze znajomymi: z chęcią pracują jeśli Pani też ludzi popracować :) Tak było na twardym. Trzeba pamiętać o ich szerokości pod szpileczką.

Na miękkim -z tego co pamiętam- wypowiadano się tylko w temacie, że: miodzio.

Jedna z bardziej doświadczonych narciarsko znajomych dogięła je do "łokcia".

Ale też waży swoje a nartki były pierwszy rozmiar poniżej 160cm.

W dobrej cenie nic tylko brać.

Zobaczyłem posta od hotroka: za 589 to tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamówiłem te nówki z aukcji z linka od Hotroka, po minucie rozmowy sprzedający okazał sie dobrym znajomym moich przyjaciół hehe - mały ten świat jest, pogadaliśmy przyjemnie, narty do mnie jutro dojadą. Wziąłem jednak 146 cm bo one pod kapciem sa dosyć szerokie a pewnie rekordy szybkości nie będą bite. Mam nadzieję, że się spodobają a jak będą pojeżdrzone to wrzucę kilka słów - najpóźniej końcem lutego ale mam nadzieję, że i u nas w końcu zima zagości i sie uda gdzieś wyskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...