Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

no to więc uroczyscie zakładam temat dotyczący szeroko pojętej jazdy na nartach w wykonaniu forumowiczów:) kazdy może zamieścić filmik na którym pokazane jest jak jeździ, w tym temacie można omawiać zwracać uwage co polepszyć w technice jazdy albo takze co zmienic. Zachęcam wszystkich do pokazywania swoich filmików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie byc goło słownym oto moj filmik z rozpoczęcia sezonu którego dokonalem z Juice-em:)

[YOUTUBE]ipaOCfpAwI8[/YOUTUBE]

wsłuchajcie sie w ta narastającą dramaturgię:) w głosie komentatora:D

Bugi czy to twoj reklamowo - wizytowy przejazd?

czy jezdzisz tez inaczej?

Napisales poprzednio ze kazdy jezdzi jak chce, tz ze tak chciales jak na filmie?

W sytuacjach kiedy sie jest filmowany to nie zawsze sie uda pojechac jak sie chcialo, tylko wychodzi tak jak sie pojechalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Rejs, ale ja powiem za siebie ze "wszyscy" chcemy kolezenskich komentarzy na zasadzie konstruktywnej krytyki.

o ile jakosci filmow na to pozwalaja :)

... no dobra, Juice a wiec ... malo co widac na tym filmie :D a tak na powaznie to jedyne co moge powiedziec to rece mozna poprawic, zewnetrzna reka ucieka w bok a powinna byc z przodu, wewnetrzna reka moze pojsc troche w bok ale zewnetrzna nie moze bo to zabruzdza sylwetke, i druga sprawa warto troche bardziej "uspokoic" gore, jechac maja nogi a gora musi byc spokojna, jak uspokoisz gore to rece sie poprawia, jeszcze popatrze na nogi bo chyba za wasko i zaraz dopisze

... szerokosc chyba ok ale nie widze dobrze, wydaje mi sie ze jest lekki x jak ja to mowie czyli kolana nie ida rownolegla, jak przejezdzasz kolo kamery to snieg idzie tylko z zewnetrznej narty a powinien z obu a wlasciwie z zadnej :) to by wskazywalo na x czyli kolana nie pochylaja sie rownolegle, jest na to piekne cwiczenie, po jednym dniu jezdzisz idealnie ;)

Edytowane przez jarek
dopisuje o nogach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

... szerokosc chyba ok ale nie widze dobrze, wydaje mi sie ze jest lekki x jak ja to mowie czyli kolana nie ida rownolegla, jak przejezdzasz kolo kamery to snieg idzie tylko z zewnetrznej narty a powinien z obu a wlasciwie z zadnej :) to by wskazywalo na x czyli kolana nie pochylaja sie rownolegle, jest na to piekne cwiczenie, po jednym dniu jezdzisz idealnie ;)

Jakie to ćwiczenie?

Kurde, oglądam niektóre filmiki próbuję i jakoś nie wychodzi :(. Oglądałem najróżniejsze filmiki pokazowe. Za nic nie mogę jechać na jednej narcie, a jak chcę torchę fun (nie goryla) to się zaraz wyp.... Wczoraj byłem w Białce i gość w czerwonym stroju zapieprzał, aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ćwiczenie?

Kurde, oglądam niektóre filmiki próbuję i jakoś nie wychodzi :(. Oglądałem najróżniejsze filmiki pokazowe. Za nic nie mogę jechać na jednej narcie, a jak chcę torchę fun (nie goryla) to się zaraz wyp.... Wczoraj byłem w Białce i gość w czerwonym stroju zapieprzał, aż miło.

... cwiczenie jest max obciachowe i dla tego bardzo skuteczne :P bierzesz balonik nadmuchujesz, przywiazujesz w pasie na sznurku zeby nie uciekl i wkladasz miedzy kolana i tak jezdzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cwiczenie jest max obciachowe i dla tego bardzo skuteczne :P bierzesz balonik nadmuchujesz, przywiazujesz w pasie na sznurku zeby nie uciekl i wkladasz miedzy kolana i tak jezdzisz :D

To nie dziwię się, że nie widziałem nikogo kto by tak jeździł :). Ale jakby założyć kieckę - kto wie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no dobra, Juice a wiec ...

Dzieki Jarek :)

Rece fakt.

Gora - za bardzo sie wczuwam :P

X - rzeczywiscie, zrobilem sobie jeszcze raz powtorke w lepszym widoku klatka po klatce, z wewnetrznej narty tez idzie, ale maly i robi sie x, nie "doginam" wewnetrznej nogi; widac to na kolejnym skrecie w prawo od tylu tez (choc moze tutaj juz niewyraznie); co wiecej w prawo jest wiekszy x niz w lewo.

Dzieki raz jeszcze i cwiczyc, cwiczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...