Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Podtrzymuje

Poza 2 wyjatkami to jazda jest slabiutka.

To moze sie podobac albo nie podobac i jest to rzecz gustu

nie ma sensu dyskutowac ze ladnie lub nie.

Co do technicznej strony to miejscami bardzo zle.

Szkoda tylko ze niektorzy sie upieraja twierdzac ze jest dobrze.

Jak widze te "niby biodra" ,albo "wkladanie tych niby bioder"

to nasuwa mi sie stwierdzenie, ze filmowane skrety

to nic innego jak przerzucanie dupy nad nartami narty. (kropka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje

Poza 2 wyjatkami to jazda jest slabiutka.

To moze sie podobac albo nie podobac i jest to rzecz gustu

nie ma sensu dyskutowac ze ladnie lub nie.

Co do technicznej strony to miejscami bardzo zle.

Szkoda tylko ze niektorzy sie upieraja twierdzac ze jest dobrze.

Jak widze te "niby biodra" ,albo "wkladanie tych niby bioder"

to nasuwa mi sie stwierdzenie, ze filmowane skrety

to nic innego jak przerzucanie dupy nad nartami narty. (kropka)

... no dobra ale gdzie ta konstruktywna czesc? co konkretnie jest zle i co ma chlopak robic zeby bylo dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no dobra ale gdzie ta konstruktywna czesc? co konkretnie jest zle i co ma chlopak robic zeby bylo dobrze?

Zaczelo sie tak ze wypowiedzialem sie na temat jazdy marcina73

Nie bylo potrzeby brac marcina 73 w obrone bo kazdy mogl sie wypowiedzie taki jest przeciez ten watek i jego cel. Wy z kolei niejako w odwecie wyciagacie filmiki z moja jazda i opatrujecie wieloznacznymi komentarzami.

Zamiast pytan obrazacie sie nazywajac to co pisze "besztaniem".

Twoj Jarek przejazd jest dobry i wiem ze nie oczekujesz odemnie ochow i achow zreszta otrzymales ich wystarczajaco.

Zadajac mi to pytanie poddajesz w watpliwosc czy Twoj przejazd jest w pelni swiadomy, czy tylko Ci sie tak udalo.

Skonczcie z ta hipokryzja. Nie mozna z jednej strony mowic ze ktos dobrze jezdzi i za chwile pokazywac bledy jakie robi. Marcin jezdzi slabo a ze wiekszosc zabierajacych glos jezdzi podobnie wiec mozna byloby na przykladzie Marcina poprowadzic jaka dyskusje. Marcin jest nauczycielem Wychowania fizycznego (strona www) i u niego nie wystepuje raczej brak kondycji, mieszkacie blisko gor wiec i jestescie objezdzeni, i cale sedno jazdy lezy tylko brakach technicznych. Jak dlugo bedziecie uwazac ze Marcin 73 jezdzi dobrze to dyskusja w/g mnie nie ma sensu.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie tak ze wypowiedzialem sie na temat jazdy marcina73

.

alfredoo na podstawie twojego przejazdu w żlebie też nie można powiedzieć abyś był jakmś super technikiem jeśli chodzi o jazdę :D i twoje umiejętności są raczej nie wystrczające aby sobie wpisać 8 w profilu :D, przecież tam dokładasz sobie nogę tak jak się jeździło bardzo dawno temu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktos tu napisal, niech oceniajacy pokaza tez swoje filmiki a Ty tego alfredoo niestety nie uczyniles. Jak widac takowe sa wiec nie wiem czy masz cos do ukrycia czy poprostu czujesz sie za tak dobrego narciarza ze pokazujac sie w tak nieobytym narciarsko gronie byłoby dla ciebie jakas ujma.

Pozdrawiam i nikogo nie biore w obrone tylko wyrazam swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie tak ze wypowiedzialem sie na temat jazdy marcina73

Nie bylo potrzeby brac marcina 73 w obrone bo kazdy mogl sie wypowiedzie taki jest przeciez ten watek i jego cel. Wy z kolei niejako w odwecie wyciagacie filmiki z moja jazda i opatrujecie wieloznacznymi komentarzami.

Zamiast pytan obrazacie sie nazywajac to co pisze "besztaniem".

Twoj Jarek przejazd jest dobry i wiem ze nie oczekujesz odemnie ochow i achow zreszta otrzymales ich wystarczajaco.

Zadajac mi to pytanie poddajesz w watpliwosc czy Twoj przejazd jest w pelni swiadomy, czy tylko Ci sie tak udalo.

Skonczcie z ta hipokryzja. Nie mozna z jednej strony mowic ze ktos dobrze jezdzi i za chwile pokazywac bledy jakie robi. Marcin jezdzi slabo a ze wiekszosc zabierajacych glos jezdzi podobnie wiec mozna byloby na przykladzie Marcina poprowadzic jaka dyskusje. Marcin jest nauczycielem Wychowania fizycznego (strona www) i u niego nie wystepuje raczej brak kondycji, mieszkacie blisko gor wiec i jestescie objezdzeni, i cale sedno jazdy lezy tylko brakach technicznych. Jak dlugo bedziecie uwazac ze Marcin 73 jezdzi dobrze to dyskusja w/g mnie nie ma sensu.

... ja nie mowie ze jest dobrze, tylko ze jak jest cos zle to trzeba to powiedziec, zeby Skier wiedzial co ma robic, chyba na tym polega ten watek. Przejrzalem 3 ostatnie filmy Marcina (SKIer = Marcin ?) i moim zdaniem gora jest niespokojna znaczy gorna czesc ciala, w skrecie pochylasz biodra do wewnatrz ale gora wraz z zewnetrzna reka stara sie to zrownowazyc, szczegolnie to chyba widac na pierwszym filnie jak reka lewa idzie w bok i w gore nawet a powinna byc z przodu. Jakie robic cwiczenia zeby uspokoic gore, przede wszystkim takie ktore oddziela prace nog, czyli np: jazda z kijkami trzymanymi w poziomie z przodu (to najbardziej klasyczne), nad glowa, poziomo pod tylkiem, bez kijkow z rekami na biodrach, bez kijkow z dlonmi na barkach i lokcie do przodu itd, jest duzo tego typu cwiczen, nalezy zwracac uwage na to zeby od pasa w gore cialo bylo spokojne, bez gwaltownych ruchow, skret inicjuja same nogi. Nastepna istotna sprawa to siedzisz troche na tylach (stawy skokowe musza byc bardziej ugiete) czyli, musisz oprzec sie na jezykach i cwiczyc sylwetke a raczej balans przod-tyl. Na to znowu jest sporo cwiczen, np, girlandy stokowe i zeslizgi - raz dziobami raz pietkami a potem rownomiernie. Wszystkie te cwiczenia wykonywane sa rowniez przez zawodnikow Pucharu Swiata (sic!) wiec nie jest to zaden obciach. Znalazlo by sie moze wiecej ale nie ma sensu walczyc z wszystkim na raz bo to nie daje efektu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może umówmy się tak, jak już ktoś kogoś oceni dobrze lub nie ,średnio itd, to potem to umotywuje lub da cenną koleżeńską radę co ma robić by było dobrze. Może w ten sposób a nie będzie niepotrzebnych scysji. A więc Panowie ( i oczywiście ) Panie do dzieła , zamieszczajmy swoje filmiki i radźmy jak jeździć lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do twarzy Alfusia to własnie tak sobie ją wyobrażałem :D

:D:D:D jesteś wielki ;)

szkoda że nie moge Ci dać reputacji :(

Specjalnie nawet nie staram wchodzic w temat i nie komentuje żadnej jazdy ten temat dla mnie to poroniony pomysł jeśli to ma tak wygadać.

Jeśli mam być obiektywny to poza jarkiem to raczej poziom niski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homar , przede wszystkim nikt się z nikogo nie śmieje! Druga rzecz, zawsze ktoś się znajdzie że źle zrozumie intencje lub nie zrozumie nic:D. Trzecia sprawa nikt nikogo tak naprawdę nie zmusza by wstawił swój filmik, ale pomyśl niegrzeczny komentarz -jak on wpływa mobilizująco na komentowanego?

Co do rzeczy która poruszyłeś " :) " jest jaka jest:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homar masz jakis film to podrzuc.

mysle ze tez skrecasz przez przerzucenie tylka przez narty

jak zdecydowana wiekszosc tegi watku.

Nie bede nawet sie z tobą wdawał w dyskusje panie doskonały podpowiem Ci tylko że nikt kto przeszedł przez egzamin regionalny raczej tak nie skręca a jesli chcesz wiedzieć jak jezdże to możemy sie spotkać na stoku :) filmow nie mam bo zreguły analizy wideo są z dnia na dzien i poprostu je wyrzucamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...