Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższy weekend chłopcy będą walczyli w jednym z najciekawszych zjazdów Pucharu Świata...przynajmniej jak dla mnie:) Już się nie mogę doczekać desperackich ewolucji na tym wąskim zakręcie i pięknych skoków przypominających mewę na wietrze :)

Pamietamy, że to tu w 2005 r został ustalony rekord prędkości zjazdu przez Walchhofera 146,9 km/h :) Zobaczymy, może komuś w tym roku uda się pokonać ten rekord :)

Oto grafik (EuroSport):

Piątek (16.01)

10:30 DH-comb

13:30 SL-comb

Sobota (17.01)

12:15 DH

Niedziela (18.01)

9:45 SL 1-run

13:30 SL 2-run

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
przecinek przed "że" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżko mała poprawka jesli sie nie myle to Misiek miał tam 154 na budziku ;). Niestety tego roku nie obejże relacji, ale zmartwiony nie jestem gdyż wyjeżdżam na nartki od pt do niedzieli ;)

tak - Odcinek Hanneggschuss Michael Walchhoffer - 154 km/h :)

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżko mała poprawka jesli sie nie myle to Misiek miał tam 154 na budziku ;). Niestety tego roku nie obejże relacji, ale zmartwiony nie jestem gdyż wyjeżdżam na nartki od pt do niedzieli ;)

tak - Odcinek Hanneggschuss Michael Walchhoffer - 154 km/h :)

Powinnam mieć to nagrane:) Sprawdzę sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżko mała poprawka jesli sie nie myle to Misiek miał tam 154 na budziku ;).

tak - Odcinek Hanneggschuss Michael Walchhoffer - 154 km/h :)

Racja, Homek, dzięki za poprawkę:) Nie mogę filmiku w necie znaleźć ale wydaje mi sie że widzialam na YouToube kiedyś to... Wczoraj puściłam sobie DH z 2006 roku i standardowa prędkość tam to ok 146 km/h więc mocno porypało mi się.

Jesteś Kasiu przygotowana na każdą okazję.:);)

Niestety nagrania PS z 2005 roku mam jeszcze na vhs, w dodatku niepodpisane. Musialabym wszystkie kasety przejrzeć od poczatku do końca i sprawdzić co na nich jest:) Musze kiedys się tego podjąć:D i podpisać te nagrania:rolleyes:

PS. Dałabym Ci Homek wagę za to ale niestety nie mogę już...

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
PSik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę że na liście startowej treningu do DH był Maciej Bydlińskie, ale nie startował?

Trening wygrał Didier Cuche, Maier cieniutko, Benni też cieniutko. Walchhofer 7, Miller 8, Svindal 14.

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwed Markus Larsson w wyniku upadku podczas treningu przed zaplanowanym na sobotę zjazdem alpejskiego Pucharu Świata w szwajcarskim Wengen na krótko stracił przytomność.

30-letni Larsson stracił świadomość w wyniku upadku już w okolicach finiszu liczącej 4,5 km trasy, która jest najdłuższa i uchodzi za jedną z najbardziej niebezpiecznych w pucharowym cyklu.

Rzecznik zawodów Hugo Steinegger poinformował, że Larsson szybko odzyskał przytomność i został zabrany helikopterem do szpitala.

"Larsson jest świadomy, ale doznał m.in. złamania nosa i kilku drobniejszych obrażeń twarzy, jednak na szczęście nic poważnego się nie stało" - powiedział Steinegger dodając, że szwedzki alpejczyk przez dwa, trzy dni pozostanie pod obserwacją lekarzy.

Larsson ma w dorobku dwa zwycięstwa w zawodach PŚ, a w dwóch innych zawodach zajmował miejsca na podium.

Najlepszy czas podczas środowego treningu uzyskał Szwajcar Didier Cuche, który o 0,22 wyprzedził Słoweńca Andreja Jermana oraz o 0,23 swojego rodaka, Didiera Defago.

PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - Odcinek Hanneggschuss Michael Walchhoffer - 154 km/h :)

Rav ja to wiem gdzie zmierzono ;)

Już wiem to tylko złudne wrażenie z telewizji - hanneggschuss to zacieniona sciana zreguły zlodzona... ale wyniki tzn prędkosci pokazywana jest po paru sek i wygląda jak by była mierzona na tej polance... a jest rzeczywiscie na samym koncu tej sciany, podczas relacji zreguły mało ciekawy srodkowy odcinek jest pomijany i tak jak poniżej najpierw mamy 1:25 a pozniej juz 1;47 innaczej transmisja nie nadążała by za zawodnikami co powoduje takie wrażenie jak by juz na płaskim mieli tak olbrzymie prędkosci.

przykład:

[YOUTUBE]4gWSqu5qXz0[/YOUTUBE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trening wygrał Andrej Jerman, Walchhofer 5, Maier 14, Svindal 15, Miller 17, a wczorajszy zwycięzca 66 ze strata ponad 5 sekund (pewnie musiał w krzaczki za potrzebą skoczyć):D

Maciek Bydliński nie startował.

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
M.B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...