Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zimowa Gala 2009


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Już po raz czwarty Zakopane opanuje fala białego szaleństwa. Przez cztery mroźne weekendy gwiazdy oraz zaproszeni goście będą korzystać z uroków polskiej zimy podczas Zimowej Gali Gwiazd - Zakopane 2009. W programie zawody narciarsko - snowboardowe, koncerty i recitale, spotkania z gwiazdami oraz klimatyczne wieczory w góralskich karczmach.

Od czterech lat tygodnik Gala celebruje zimowy odpoczynek w Zakopanem pod hasłem Zimowa Gala Gwiazd. Wraz z redakcją, do Zimowej Stolicy Polski przyjeżdżają celebrities, czytelnicy, dziennikarze oraz zaproszeni goście. W tym roku swoją obecność potwierdzili m. in. Joanna Koroniewska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Skrzynecka, Iwona Pavlović, Elżbieta Jędrzejewska, Katarzyna Klich, Agnieszka Warchulska, Dominika Figurska, Edyta Jungowska, Maciej Rock, Maciej Dowbor, Piotr Zelt, Yaro, Karol Okrasa, Przemysław Sadowski, Mezo, Andrzej Andrzejewski, Michał Chorosiński, Marek Włodarczyk, Rafał Mroczek i Samuel Palmer.

Gala zapewnia moc atrakcji i emocji poprzez organizację 4 cyklicznych eventów na przełomie stycznia i lutego. Pierwsza impreza odbędzie się w dniach 15 - 18 stycznia, w trakcie Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. Goście Gali będą kibicować i zagrzewać do boju polskich skoczków. Po imprezach na skoczni atmosferę zabawy podtrzymają - zespół Poparzeni Kawą 3, który gra energetyczne, rockowe przeboje, z przekornymi tekstami w języku rosyjskim, oraz - jak zawsze nostalgiczny - Krzysztof Kiliański.

Galowi zapaleńcy sportów zimowych sami będą mogli poczuć smak rywalizacji podczas zawodów narciarsko- snowboardowych. Profesjonalizm organizatorów zapewni poczucie prawdziwie sportowej atmosfery i z pewnością podniesie adrenalinę. Zawody będą miały charakter otwarty - każdy będzie mógł zmierzyć się z gwiazdami.

Po ekstremalnych wyczynach na stoku, kulminacyjnym punktem każdego dnia będą spotkania w zakopiańskich karczmach, w których herbatka z prądem, baryłka miodu pitnego, czy grzanie wino zapewnią narciarzom ciepło. W takim klimacie odbywać się będą Galowe Spotkania z Gwiazdami prowadzone przez Magdalenę Łyczko z Tygodnika Gala.

Kolejne spotkania w ramach Zimowej Gali Gwiazd odbędą się w dniach 6 - 9 lutego, 13 - 16 lutego, zaś zakończy je impreza 27 lutego - 1 marca.

Nie byłoby imprezy, gdyby nie Sponsor Główny śnieżnych atrakcji - Sony Ericsson oraz Partner Główny Grand Hotel Stamary.

Wydarzenia sponsorują także: Subaru Polska, Viessmann, Tissot i 4F. Partnerem pierwszej edycji jest Ośrodek Narciarski Harenda w Zakopanem i Szkoła Narciarsko - Snowboardowa Harenda-Ski. Partnerem pozostałych edycji jest Ośrodek Narciarski Witów-Ski w Witowie i Szkoła Narciarsko - Snowboardowa Jagny Marczuajtis. Na zlecenie Gali cykl zimowych eventów organizuje agencja Testa Communications.

Partnerami akcji są Radio Zet, Wirtualna Polska i skionline.pl.

Redakcja skionline.pl będzie obecna w najbliższy piątek i na następnych imprezach w Witowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. in. Joanna Koroniewska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Skrzynecka, Iwona Pavlović, Elżbieta Jędrzejewska, Katarzyna Klich, Agnieszka Warchulska, Dominika Figurska, Edyta Jungowska, Maciej Rock, Maciej Dowbor, Piotr Zelt, Yaro, Karol Okrasa, Przemysław Sadowski, Mezo, Andrzej Andrzejewski, Michał Chorosiński, Marek Włodarczyk, Rafał Mroczek i Samuel Palmer.

.

o tego to kojarze "13 posterunek" a reszta to takie gwiazdy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie wybierana najpiękniejsza para panów na stoku???:D:D

Bezapelacyjnie Rajsiu mamy pierwsze miejsce :P.

Pra?

Tylko weź kapelusz :):eek:.

Aha,trzeba długopis sobie zabrać.

Pytasz po co?

A autografy jak będziemy rozdawać :confused::D.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te niby-gwiazdy nie pasują mi do wizerunku narciarstwa wogóle . Bardziej do lansu rodem z Krupówek :mad:.

Dokładnie, mam takie samo zdanie :mad: Przyjeżdżają tylko po to, żeby się "pokazać", zapewne mając gdzieś same zawody...w ogóle, jak słyszę, że jakaś gwiazdeczka jeździ na nartach to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jeździ tylko dlatego, że narciarstwo to swego rodzaju elitarny sport, a nie dlatego że naprawdę to kocha, nie cierpię takich ludzi...choćby Paris Hilton, pokazała się w najdroższym kurorcie, w najdroższym sprzęcie i najdroższych ciuchach a nawet ani razu nie zjechała O.o Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle, jak słyszę, że jakaś gwiazdeczka jeździ na nartach to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jeździ tylko dlatego, że narciarstwo to swego rodzaju elitarny sport, a nie dlatego że naprawdę to kocha, .

Nie oceniałbym tak surowo:) myślę, że część z tych "gwiazd" naprawdę jeździ, na nartach, bo lubi.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniałbym tak surowo:) myślę, że część z tych "gwiazd" naprawdę jeździ, na nartach, bo lubi.:)

Masz racje peszkod, Piotr Zelt calkiem sprawnie pomyka na nartach.

W NTN nawet cos tamm sie udzielal, jezdzil jako tester. Pamietam nawet jego zdjecie jak jezdzil na tyczkach i to tak raczej zgrabnie wygladal.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, są wyjątki, ale nie chce mi się wierzyć, że wszystkie gwiazdeczki pałają szczerą miłością do tego sportu, dla mnie większość to po prostu lanserzy ;]

no i wlasnie to ujzalem wlaczajac dzisiaj dzien dobry tvn:) pajaki descenty phenixy i te inne bajery a w wiekszosci przypadkow poziom jazdy max 3 no albo poziom 10 w chodzeniu po stoku i lansowaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ro rybka, tylko zwyklych ludzi moze szlag trafic, ze nie maja co do garnka wrzucic, ledwo zyja do pierwszego, a tutaj "gwiazdy" bawia sie, rozbijaja autamim, itd., itp.

Mialem/mam z tym srodowiskiem troche do czynienia i naprawde zdarzaja sie aktorzy, piosenkarze, gwiazdy, ktore sa mile, wesole, nie chodzace z nosem zadartym do gory.

Ale zdarzaja się również i buce..... ale to juz inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w zeszłym roku impreza była GALA + skionline :(

A w tym roku gdzie skionline ??

A w ogole to może ja cos przegapiłem czy coś, ale kiedy będzie "zjazd" czy też jakieś male zawody skionline ??

Zawodów to pewnie nie bedzie żadnych.Chyba,że takie nielegalne.Frekwencji dużej i tak nie bedzie to może zanim gospodarz stoku sie zorientuje zdazymy ustawic slalom i w 5-ciu góra 6-ciu(wiecej nie przyjedzie) szybko zjechać.Mysle,że jest szansa nawet na dwa przejazdy.:D

Ja do konca stycznia jestem w domu,może troche dłużej.Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Fischer kolekcja 09/10

Jutro i w niedzielę (7-8.02) jestem w Witowie na imprezie Gali. Będę miał ze sobą narty Fischera na 09/10 (slalomka i progressor) jak ktoś będzie to będzie możliwość wypróbowania!

Mnie łatwo rozpoznać jestem w zielonej kurtce z napisem skionline.pl :D

PS

Prawdopodobnie będzie też możliwość testowania nart Heada, ale to juz nie u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...