Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WZF spotkanie skionline.pl 28.02-01.03


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!

Kilka informacji o zawodach. trasa jest bardzo łatwa i bardzo krótka!

Czas przejazdu najlepszych to 15 sek.!

Nie ma się wiec, co nastawiać na narty GS, bo będziecie skręcać co drugą bramkę.

Jako, że slalom ustawia Jagna Marczułajtis bramki są typy snowboardowego :D

Zachęcam do zabrania na zawody dzieci, bo trasa łatwa, a zabawa świetna!

JC a zawody tylko w niedzielę????

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł,ale niestety raczej nie dam rady. :( Trudno mi wygospodarować choć jeden dzień wolny.Gdyby to było blisko Bielska-Białej,to choć na jeden dzień bym się pojawił.Może następnym razem... :rolleyes:

johnny to do witowa masz daleko a na słowacje blisko

.Z B-B mam tam niedaleko,tylko ta cenówka... :eek: :

a cenowo też będzie atrakcyjniej :D i jeszcze może jakieś "gwiazdy" tefałenowskie zobaczysz :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie sie zapowiedziały :D

"Od czterech lat tygodnik Gala celebruje zimowy odpoczynek w Zakopanem pod hasłem Zimowa Gala Gwiazd. Wraz z redakcją, do Zimowej Stolicy Polski przyjeżdżają celebrities, czytelnicy, dziennikarze oraz zaproszeni goście. W tym roku swoją obecność potwierdzili m. in. Joanna Koroniewska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Skrzynecka, Iwona Pavlović, Elżbieta Jędrzejewska, Katarzyna Klich, Agnieszka Warchulska, Dominika Figurska, Edyta Jungowska, Maciej Rock, Maciej Dowbor, Piotr Zelt, Yaro, Karol Okrasa, Przemysław Sadowski, Mezo, Andrzej Andrzejewski, Michał Chorosiński, Marek Włodarczyk, Rafał Mroczek, Samuel Palmer".

ale jaki kraj takie gwiazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku swoją obecność potwierdzili m. in. Joanna Koroniewska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Skrzynecka, Iwona Pavlović, Elżbieta Jędrzejewska, Katarzyna Klich, Agnieszka Warchulska, Dominika Figurska, Edyta Jungowska, Maciej Rock, Maciej Dowbor, Piotr Zelt, Yaro, Karol Okrasa, Przemysław Sadowski, Mezo, Andrzej Andrzejewski, Michał Chorosiński, Marek Włodarczyk, Rafał Mroczek, Samuel Palmer".

ale jaki kraj takie gwiazdy :D

nie gadaj, nie jest źle, na szczęście tych...takich...;):o chłopczyków na liście nie widzę:D

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Widzę, że się duuuże grono uczestników szykuje na spotkanie skionline.pl.

Mam taką propozycję: w celu "rozjeżdżenia się:)" przed zawodami w Witowie, które są w niedzielę 1.03, proponuje dla chętnych sobotnim rankiem wyjazd na Kasprowy. Warunki są już rewelacyjne i jeśli pogoda dopisze może być fajna jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki z niego narciarz,jak i aktor... :P

Ale człek z niego bardzo sympatyczny.

Miałem okazję chwilę pogawędzić z nim przed startem ponieważ startowałem zaraz za nim.

Na pewno się wyp.....le.;)

W owych siarczystych słowach przewidział to co się stało chwile później.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Widzę, że się duuuże grono uczestników szykuje na spotkanie skionline.pl.

Mam taką propozycję: w celu "rozjeżdżenia się:)" przed zawodami w Witowie, które są w niedzielę 1.03, proponuje dla chętnych sobotnim rankiem wyjazd na Kasprowy. Warunki są już rewelacyjne i jeśli pogoda dopisze może być fajna jazda.

To zabrzmiało jak próba zorganizowania konkurencyjnego spotkania na kasprowym:p:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...