Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam gorąco!


N7ASIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałabym sie przywitać. Zaglądam na forum już od dłuższego czasu (wiedzy nigdy za wiele..:) i czas najwyższy się przedstawić!

Jeżdzę na nartach od kilku lat: trasa, poza trasą - na razie brak postępów :confused: , na tyczkach... Uczyłam się w Zakopcu, zaś od dwóch lat odwiedzam Alpy. Mam to szczęście, że mogę szkolić się czasami pod okiem instruktora.

Przede mną wyjazd w marcu do LaPlagne, a w kwietniu do Val d'Isere :D

Jednakże nie mam tego szczęścia jak forumowicze z południa - gdzie społecznosć narciarzy jest ogromna - bowiem na Warmii skąd pochodzę niewielu jest narciarzy, towarzyszy wyjazdów, kumpli do dyskusji...

Liczę na przyjęcie do Waszego grona, nowe znajomości i trafne odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości !

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez sie przedstawie :)

tez czytam to forum codziennie i bardzo mi sie podoba! zwlaszcza ekipa jaka tu pisze wydaje sie byc ladnie zintegrowana! Przylacze sie zatem troche 'na krzywy ryj' do kolegi i tez sie przedstawie :)

Ja i narty: moja baba mi mowi, zebym na jej punkcie mial takiego bzika jak na punkcie nart...

Jestem z wawy. W tym roku jeszcze tylko raz bede jezdzil (21-29/03, Val Gardena), ale juz sie przygotowuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

:) Witam wszystkich miłośników białego szaleństwa. Jeżdzę na nartach od 17 lat z tego od 15-tu corocznie w róznych narciarskich miejscowościach w Austrii. Z własnego doswiadczenia wiem, że zawsze można tam znaleźć coś przystępnego cenowo (nawet dużo taniej niż pobyt w naszych górkach). Chetnie podam kilka ciekawych namiarów.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przywitam:)

Również mam bardzo daleko w góry - mieszkam w Podlaskiem (i wszędzie mam daleko), na pociechę mam ośrodek narciarski w Szelmencie, więc mogę zdobywać kondycje i marzyć o bezkresnych alpejskich trasach...

Na nartach jeżdżę dopiero drugi sezon i póki co znane mi są tylko nasze polskie stoki (Harenda, Małe Ciche, Białka Tat.) W miarę możliwości staram się pojeździć z instruktorem, podpatruję tych co "ładnie" jeżdżą ;) , czytam i pracuję nad stylem ;) Dzielnie towarzyszy mi mój siedmioletni syn, który tak jak ja pokochał narty.

Cieszę się, że mogę do Was dołączyć, czerpać z Waszej wiedzy i entuzjazmu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Korzystając z okazji również się przedstawię. Na forum zaglądam regularnie już od ponad roku. Trafiłem tutaj szukając nowych nart - po przejrzeniu archiwum rozwiałem swoje wątpliwości co do tego jakie narty wybrać i nie zadawałem pytań. Natomiast atmosfera forum bardzo mi się spodobała i postanowiłem zaglądać tutaj częściej. I zaglądam prawie codziennie :)

Na nartach jeżdżę od ok 6 lat (wcześniej jeździłem jako dziecko, ale później miałem długą przerwę). Z sezonu na sezon coraz więcej jeżdżę i narty sprawiają mi wielką frajdę. Do tej pory tylko 2 razy udało mi się jeździć w Alpach (Val di Fiemme we Włoszech i Thyon 2000 w Szwajcarii). W tym sezonie na razie udało mi się zaliczyć Val di Fiemme i kilka polskich stoków. Planuję jeszcze w marcu wyskoczyć na kilka dni do Austrii (na razie trochę mnie przeraża kurs euro, ale może się uda).

pozdrawiam,

krzysiek

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Krzysiek, witamy!! Widzę że stacjonujesz trochę w KRK i trochę na Śląsku... może któregoś dnia się wybierzemy razem pośmigać?

Pozdr/ Michał

Przede wszystkim w KRK. Widzę, że Ty często wieczorem jeździsz - ja niestety nie potrafię się wyrwać z pracy odpowiednio wcześnie i na narty pozostają mi tylko weekendy. Wspólne narty w któryś weekend - bardzo chętnie.

krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...