Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ciepłe kraje i nie tylko ...


Rekomendowane odpowiedzi

na wysokości 1750 mm, i słoneczko niby było ale mrozik - 10 z wiatrem, w każdym razie piździ niemiłosiernie(jak dla mnie pełnia szczęścia:D)

No i żona z powodu zaistniałej sytuacji, mówiąc delikatnie lekko wkur... zdenerwowana... cedzi przez zęby że następne święta na Hawajach!

a ja na to:

A co tam hala śnieżna postawili?:D

:D:D:D

A Johnny, dużo szczęścia! I może uda się pogodzić finansowo - klimatyczne sprzeczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak i tak wybrał Francję na ten zestaw a jeszcze bardziej to Chile tyle, że to już dużo drożej i bardzo długi i meczący przelot. No i w Chile to bardzo zimna woda w Oceanie.

Na wyjazd do Chile biuro jest całkowicie zbędne - podrózowanie po tym kraju jest banalne więc mozna jechać w wariancie calkowicie budżetowym. Koszta pobytowe można zamknąc w kwocie 25-35 USD dziennie z przejazdami i noclegami, przelot kolo 1000USD.

No i panowie miejscówka nieodległej już w czasie Olimpiady - Soczi. To moze być ciekawe

Wybrzeże Morza Czarnego w tamtym rejonie jest naprawdę piękne, w Soczi rosną palmy:) Plaże np. Soczi, Adler, a ośrodek narciarski w Krasnej Polanie, albo na Elbrusie (choć to już trochę dalej). Mnie jednak chyba osobiście do Rosji nie ciągnie:)

Za to do Gruzji za rok, w marcu albo w lutym- pasuje do opisu idealnie: wysokie góry i genialne warunki narciarskie, a parę godzin jazdy ciepło i przyjemnie (choć mróz tez przyjemny:D)

Szczegóły wyjazdu w swoim czasie.

Pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jack

No i żona z powodu zaistniałej sytuacji, mówiąc delikatnie lekko wkur... zdenerwowana... cedzi przez zęby że następne święta na Hawajach!

a ja na to:

A co tam hala śnieżna postawili?:D

Hali snieznej stawiac tam nie musza.

Maja wulkan zwany Bilala Gora 4200m npm (znane obserwatorium sie tam miesci) gdzie czesto jest bialo i sporo zapalencow jezdzi tam na nartach.

Wiec niech zona lepiej uwaza z tymi zyczeniami, bo mozesz ja zadziwic;-)

hawaiisnowskiclub.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hali snieznej stawiac tam nie musza.

Maja wulkan zwany Bilala Gora 4200m npm (znane obserwatorium sie tam miesci) gdzie czesto jest bialo i sporo zapalencow jezdzi tam na nartach.

Wiec niech zona lepiej uwaza z tymi zyczeniami, bo mozesz ja zadziwic;-)

hawaiisnowskiclub.com

To prawda.Mauna Kea -White Mountian-nieczynny wulkan,ale niewygasły,najwyższa góra świata 10204m/licząc podstawę od dna oceanu/,z czego"tylko" 4205 m wzosi się nad powierzchnię oceanu.Jest to jedyne miejsce gdzie można jeździć na nartach na Hawajach.Więc Sławku,żona ma bardzo dobry pomysł z tymi Świętami,ona plaża a Ty narty;)A tu rezerwacja

http://www.hawaje.com.pl/oferta/TOM006009-OE01.xml?sourceID=ham000037-oe01&panstwo=hawaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.Mauna Kea -White Mountian-nieczynny wulkan,ale niewygasły,najwyższa góra świata 10204m/licząc podstawę od dna oceanu/,z czego"tylko" 4205 m wzosi się nad powierzchnię oceanu.Jest to jedyne miejsce gdzie można jeździć na nartach na Hawajach.Więc Sławku,żona ma bardzo dobry pomysł z tymi Świętami,ona plaża a Ty narty;)A tu rezerwacja

http://www.hawaje.com.pl/oferta/TOM006009-OE01.xml?sourceID=ham000037-oe01&panstwo=hawaje

Sławek

zdaje się , że wywołałeś wilka z lasu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne "ale" żeby się nie hajtać :)

:D:D:D

Zdarzenie z minionego sezonu:

Przyjechaliśmy do T.H.

Po kilku godzinach jazdy w cieplutkim autku przyszło wysiąść z niego na wysokości 1750 mm, i słoneczko niby było ale mrozik - 10 z wiatrem, w każdym razie piździ niemiłosiernie(jak dla mnie pełnia szczęścia:D)

No i żona z powodu zaistniałej sytuacji, mówiąc delikatnie lekko wkur... zdenerwowana... cedzi przez zęby że następne święta na Hawajach!

a ja na to:

A co tam hala śnieżna postawili?:D

Hali snieznej stawiac tam nie musza.

Maja wulkan zwany Bilala Gora 4200m npm (znane obserwatorium sie tam miesci) gdzie czesto jest bialo i sporo zapalencow jezdzi tam na nartach.

Wiec niech zona lepiej uwaza z tymi zyczeniami, bo mozesz ja zadziwic;-)

hawaiisnowskiclub.com

A tu możecie zobaczyć parę fotek z Hawajów:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=63656#post63656

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...