Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Figurka na tort weselny dla narciarzy


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to Johny szykuje się do ożenku...

Fajny pomysł.

Głupi pomysł na Johny:cool:

Ps:

Niesamowite, że ktoś sprzedaje figurkę na tort weselny, a tą figurką są narciarze...

Najbardziej niesamowite jest to że loguje się tu ktoś tylko po to żeby zareklamować jakiś produkt, a narciarstwo to widział co najwyżej w telewizji:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi pomysł na Johny:cool:

Ps:

Najbardziej niesamowite jest to że loguje się tu ktoś tylko po to żeby zareklamować jakiś produkt, a narciarstwo to widział co najwyżej w telewizji:rolleyes:.

Sławek trochę luzu,sezon ogórkowy;):)Pewnie,że ktoś chciał zachęcić do swoich pewnie produktów.A może Johnemu się spodoba..;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek trochę luzu,sezon ogórkowy;):)Pewnie,że ktoś chciał zachęcić do swoich pewnie produktów.

A no jasne!

Wszyscy dajmy sobie trochę luzu i zacznijmy zachęcać do swoich produktów, usług czy co tam kto robi i z czego żyje... to dopiero będzie syf na forum, zresztą już jest, co widać i czuć po aktywności wieloletnich użytkowników:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jasne!

Wszyscy dajmy sobie trochę luzu i zacznijmy zachęcać do swoich produktów, usług czy co tam kto robi i z czego żyje... to dopiero będzie syf na forum, zresztą już jest, co widać i czuć po aktywności wieloletnich użytkowników:mad:

faktycznie

jak Grażyna czy też Magda :confused: zarejestrowała sie tylko po to żeby zareklamować swój biznes to jest to zwykłe przegięcie pały:mad: , no chyba , że jest inaczej to bardzo prosze koleżankę o uzupełnienie profilu i kilka słów od siebie

a co do aktywności wieloletnich użytkowników - ja rozumię ,że sezon letni w pełni , ale raz za czas co poniektórzy skrobnęliby coś , żebysmy przynajmniej wiedzieli , że żyją;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi pomysł na Johny:cool:

Odradzasz? :)

Najbardziej niesamowite jest to że loguje się tu ktoś tylko po to żeby zareklamować jakiś produkt, a narciarstwo to widział co najwyżej w telewizji:rolleyes:.

Sławek trochę luzu,sezon ogórkowyPewnie,że ktoś chciał zachęcić do swoich pewnie produktów.A może Johnemu się spodoba..;):)

faktycznie

jak Grażyna czy też Magda :confused: zarejestrowała sie tylko po to żeby zareklamować swój biznes to jest to zwykłe przegięcie pały:mad: , no chyba , że jest inaczej to bardzo prosze koleżankę o uzupełnienie profilu i kilka słów od siebie

a co do aktywności wieloletnich użytkowników - ja rozumię ,że sezon letni w pełni , ale raz za czas co poniektórzy skrobnęliby coś , żebysmy przynajmniej wiedzieli , że żyją;)

Podzielam zdanie kolegów,że tu zapewne chodziło o reklamę - nieładnie! :mad: Co gorsza,można było to zrobić bardziej dyskretnie przedstawiając się i dyskutując...

Figurka taka może i nie byłaby głupim pomysłem,ale mam jeszcze czas,poza tym mam niesmak po takiej reklamie,a i cena nie jest zachęcająca... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB - twoją wypowiedź można dosyć dziwnie zrozumieć:mad:

Też mam takie odczucie!:confused::(

Każdy rozumie jak chce, pewnie dlatego że punkt rozumienia zależy od punktu siedzenia:cool:, kto miał zrozumieć to zrozumiał, ja tylko stwierdzam fakty i nic sobie z palca nie wyssałem, bo tak się składa że z kilkoma wieloletnimi użytkownikami mam dobry kontakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież nie będziemy się sprzeczać o jakąś figurkę weselną między sobą, popieram akurat w tej kwestii SB wpadają tu co jakiś czas takie osoby i sobie urządzają darmowe reklamy. NASZE FORUM TO NIE DARMOWY NOŚNIK REKLAM. Koniec

jasne ,że trzeba gonić z forum takich , co próbują tutaj kręcić bez cienia żenady jakiś swój biznesik - tu zgadzam się w 100% , ale też nie chciałbym , żeby zaczęto kategoryzować forumowiczów ze względu na staż , zasługi , "mądrość" pisanych postów ,znajomości , umiejętności narciarskie czy co tam jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - nie ma co kategoryzować ludzi.

Najlepiej wprowadzić od razu zasadę, że jak ktoś jest krócej na forum niż 2 lata to nie powinien wychylać się powyżej posta tygodniowo. No bo po co robić syf i niszczyć takie świetne forum:eek:

Chyba dyskusja tu wyszła daleko poza temat tych żenujących figurek i działań w stylu "trolingu reklamowego", którego na pewno nikt z forumowiczów nie popiera ani nie akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy rozumie jak chce, pewnie dlatego że punkt rozumienia zależy od punktu siedzenia:cool:, ...
???:confused:

Siedzimy wszyscy na tej samej gałęzi,którą jest narciarstwo.Narciarstwo jest jedne,ale są różne sposoby jego uprawniania,i tak jest też chyba z naszym forum.Sławku swoim postem wprowadziłeś więcej zamętu niż usunięty post dotyczący "figurki".Piszesz lakonicznie o "syfie"na forum,o faktach..?-przedstaw je wszystkim.Jeszcze niedawno Administrator tj.Jacek pisał-"poziom naszego forum i forumowiczów jest na tym etapie,że nie wymaga interwencji,chyba się dotarliśmy,a na forum utrwaliły się niepisane zasady,których wszyscy przestrzegamy i dobrze się z tym czujemy"..To ja się pytam,gdzie ten "syf"?Wydaje mi się,że co niektórym marzy się wprowadzenie na forum zasad partii wodzowskiej,zakonu,lub"grupy trzymającej władzę";),a reszta forumowiczów ma stanowić tło,które ma zadanie przyklaskiwać i ciągle dziękować najlepszym i niezastąpionym.Taki szacunek należy się Adminowi i moderatorom,za ciężką pracę i kształtowanie tego forum:)Ostatnio tutaj za dużo podejrzliwości,niechęci do innych,niezrozumienia-to jest "syf":mad:Swoim postem nie zachęcasz użytkowników do większej aktywności na tym forum,wręcz przeciwnie powodujesz,że wszyscy mają obawy przed napisaniem posta,czy założenia nowego wątku,gdzie mogą się podzielić z innymi znalezioną informacją,czy pomocną wiadomością.W ten sposób doprowadzimy,że forum będzie martwe,stanie się jedynie skrzynką pocztową jak n-k do wymiany wiadomości pomiędzy znajomymi.Oprócz Administratora i moderatorów,wszyscy pozostali użytkownicy mają takie same prawa i obowiązki,i nie ma tu znaczenia staż na forum,liczba postów czy zielonych kwadracików,czy uprawiasz czynnie narciarstwo,czy tylko znasz je z TV i jesteś sympatykiem.Aktywność forumowicza nie może być tylko widziana przez pryzmat chęci zdobywania większej ilości postów czy reputacji.Zgadzam się,że nie zawsze posty są ciekawe i dotyczą tematu,ale nie może być to powodem dyskryminacji.Każdy ma prawo na forum wyrazić swoje odczucia,poglądy i brać udział w dyskusji,a jeśli mamy inne zdanie to nie jest podstawą do określenia tego jako"syf".Każdy niezależnie od w/w jest równoprawnym członkiem tego forum i nie ma potrzeby ich kategoryzowania-jak dobrze zauważył Andrzej.Dlatego Sławku przekaż prośbę o powrót do aktywności tych wieloletnich użytkowników,z którymi utrzymujesz stały kontakt,niech dadzą pozytywny przykład nowologującym się forumowiczm,których tak często na wstępie prosimy o tą aktywność.Bo co to będzie za forum,jeśli lista użytkowników jest długa,a aktywnych garstka.A trzeba pamiętać,że czytają nas również inni,forum ma być reklamą -oczywiście narciarstwa,ma promować tą formę rekreacji,a nie być narzędziem do dzielenia ludzi na lepszych i gorszych.

Pozdr.Lewy:)

PS.Piszcie,żeby było po co tu zaglądać;):)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek kilka postów temu napisał "Koniec" za co mu podziękowałem. Pociągneliśmy dalej to i ja wtrącę swoje 3 grosze. Prawda jest też taka, że jakakolwiek reklama, opłacana lub "przemycana" na forum aby była zyskowna musi trafić w tzw "target". Tutaj chyba potraktowanie tej figurki jak celowej reklamy było trochę na wyrost, bo jakim targetem jesteśmy my ? Z tego co wiem, to na razie tylko Johnny ma w planach tort, Amberka się hajtnęła w ostatnie Walentynki. Target więc jest kiepski i reklama, jeśli zamierzona, to chyba nietrafiona. Rozpętanie dyskusji o niej spowodowało tylko wzrost zainteresowania stroną (cytuję z pamięci) dobrewesele.pl lub tym podobnej. Tak więc może jednak reklamodawca trafił w target, a sami mu w tym nieświadomie pomogliśmy :). Zwiększyła mu się liczba wejść na stronę. Od 5 dni zajmujemy się tym tematem, a zgodnie ze wszelkimi zasadami sztuki prasowej, nie ważne co mówią i piszą byle mówili i pisali. Proponuję więc, aby na przyszłość ignorować takie przypadki i nie nakręcać wypowiedzi na ten temat.

Podpisuję się pod postem Darka Lewego "Piszcie aby było tu po co zaglądać"

pzdr

misal

Edytowane przez misalatomic
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja powiem... :) Kiedy pojawił się ten wątek,właśnie przeglądałem forum.Zajrzałem,przeczytałem,zignorowałem i będąc lekko zniesmaczony uznałem,że za chwilę któryś z moderatorów usunie go.Niestety ktoś(Grażyna) "utrafił" na moment,kiedy żadnego nie było... :eek: No i się porobiło! :o

I ja się podpisuję pod słowami Darka:"piszcie,aby było po co tu zaglądać". :)

Pozdro!

Johnny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja rozpętala sie w temacie mocno innym niż te figurki. One tylko nieświadomie stały się stymulatorem. Figurki sobie poszły niemniej jest troche jak w słynnym dowcipie o skradzionym pierścionku co się znalazł - niesmak pozostał, może ten tort, który zaserwowała nam tu Grażyna był za słodki lub krem nieświeży? Mnie na razie zemdliło:mad: Może przez ostatnie dni słońce za mocno świeciło i to ma działanie wkurzające? Idę sobie piwko wypić, żeby sie zluzować i nabrać koniecznego dystansu do rzeczywistości. Nic tak dobrze nie robi na zdrowie człowieka latem jak zimne piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tak dobrze nie robi na zdrowie człowieka latem jak zimne piwo.

tiak

nie ma to jak dobre zimne piwo:p a jeszcze pite w fajnym towarzystwie to juz pełnia szczęscia:)

olejmy więc ( a piwo zdecydowanie w tym pomaga:D) te nieszczesne figurki i cieszmy sie życiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę sobie piwko wypić, żeby sie zluzować i nabrać koniecznego dystansu do rzeczywistości. Nic tak dobrze nie robi na zdrowie człowieka latem jak zimne piwo.

I to jest słuszna koncepcja;) A jak ktoś nie ma piwka pod ręką to chętnie go wyręczę. Pół kartonu Bredy,aż się prosi żeby opuścić lodóweczke.A,że akurat jest kotwica to o 4 rano na wachcie będzie spokój grabarza:eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...