Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

optymistycznie ? :eek: jak pierwsze sniegi spadaja na początku października to raczej nie jest optymistyczne :(!!

zgadzam się z tym Homeczku....w pażdzierniku śnieg nie wróży zbyt dobrej zimy,oby nie było tak że będziemy w styczniu chodzić w sweterku:eek: ...choć w głębi duszy chciałbym się strasznie mylić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tym Homeczku....w pażdzierniku śnieg nie wróży zbyt dobrej zimy,oby nie było tak że będziemy w styczniu chodzić w sweterku:eek: ...choć w głębi duszy chciałbym się strasznie mylić:D

Pax 53 i Homar - mam pytanie jak była waszym zdaniem zima w ubiegłym roku?

Udana czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax 53 i Homar - mam pytanie jak była waszym zdaniem zima w ubiegłym roku?

Udana czy nie?

powiedziałbym znośna,bo jeszcze pod koniec marcu śmigałem w Bukowinie na nartach....ale często jest tak że jak za wcześnie jest znaczące ochłodzenie to potem jest kiepsko...przerabiałem to kilka razy w życiu,choć to oczywiście nie reguła...

mam na myśli zimę 2008/2009....że była znośna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na różnych forach piszą, że na Kasprowym jest ponad 40 cm śniegu i ciągle sypie. Jak myślicie jeżeli spadnie np 1m śniegu, czy możliwe jest, aby uruchomili krzesło w Kotle Gąsienicowym???

Na Kasprowy nie ma szans, chocby nawet spadło i 5 metrów śniegu... Natomiast myśle, że jeżeli opady śniegu się utrzymaja to jest szansa, że na weekend ruszy któryś z wyciagów na Białym Krzyżu- mój typ to "Bartuś":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kasprowy nie ma szans, chocby nawet spadło i 5 metrów śniegu... Natomiast myśle, że jeżeli opady śniegu się utrzymaja to jest szansa, że na weekend ruszy któryś z wyciagów na Białym Krzyżu- mój typ to "Bartuś":)

I na Biały Krzyż bym nie liczył.

To tak jakbyś chciał pić wino po pierwszym "bulknięciu" w rurce fermentacyjnej.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na Biały Krzyż bym nie liczył.

To tak jakbyś chciał pić wino po pierwszym "bulknięciu" w rurce fermentacyjnej.;)

No niby i tak, ale bywały już zimy, w których po pierwszych opadach śniegu Biały Krzyż ruszał na pare dni. w końcu tam wystarczy te 20-30 cm sniegu i już można jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na różnych forach piszą, że na Kasprowym jest ponad 40 cm śniegu i ciągle sypie. Jak myślicie jeżeli spadnie np 1m śniegu, czy możliwe jest, aby uruchomili krzesło w Kotle Gąsienicowym???

Jak poinformował nas dzisiaj PKL kolej linowa na Kasprowy Wierch będzie zamknięta od 26.10 do 3.11.2009

Czyli teoretycznie możliwe,ale jednak daje najwyżej 1% szans... bo nawet jak wszystko będzie ok(śnieg i kolejka będzie działała),to pewnie ratraki będą przechodzić przegląd... :D

Na północy -MASAKRA:(Leje deszcz,sztorm,wichura:eek:

Tutaj niewiele lepiej,ale może deszcz zmieni się w śnieg? :rolleyes:

PS.Już założyłem opony zimowe. :cool:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na różnych forach piszą, że na Kasprowym jest ponad 40 cm śniegu i ciągle sypie. Jak myślicie jeżeli spadnie np 1m śniegu, czy możliwe jest, aby uruchomili krzesło w Kotle Gąsienicowym???

wow ... jestem pod wrazeniem :D

ja w tym sezonie bede z wami tylko "teoretycznie" bo jak pewnie niektorzy pmietaja mam juz konkretne plany na sylwestra ... i raczej potem juz nie posmigam na nartkach ... ale bede was wspierac i bede kibicowac :)

no i zazdroscic ...

ps. Opony to mam i zamowione ale kuriera nie widac ... mam tylko nadzieje ze dojada zanim sypnie na calego !!

Edytowane przez mea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow ... jestem pod wrazeniem :D

ja w tym sezonie bede z wami tylko "teoretycznie" bo jak pewnie niektorzy pmietaja mam juz konkretne plany na sylwestra ... i raczej potem juz nie posmigam na nartkach ... ale bede was wspierac i bede kibicowac :)

no i zazdroscic ...

Witaj po dłuższej przerwie! :)

Tak tak,pamiętamy! ;)

Zazdrościć... ale sama też się cieszyć! ;)

ps. Opony to mam i zamowione ale kuriera nie widac ... mam tylko nadzieje ze dojada zanim sypnie na calego !!

Kurier jeździ na letnich... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea - trzymaj się, masz przed sobą niezapomnianą zimę - mam nadzieję, że wszystko w porządku a na nartach to się jeszcze pojeździ - w towarzystwie:)

narazie to ja ledwo chodze :) ale ostatnio zeszlam do garazu i popatrzylam tak na te moje nartki ... moze w ramach poprawy humoru i oszczedzeniu conieco na karnetach uda mi sie cos ciekawego sobie zakupic /ale wtedy to mnie szlak jasny trafi jak nie bede mogla przetestowac/ ... tak czy owak bede was tu podgladac i licze na dobre relacje fotograficzne !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea,

Miło Ciebie słyszeć po letniej przerwie :)

Pamiętaj aby Młoda zapisała się od razu na forum. Zacznie jej lecieć staż :D

pzdr

misal

eee to juz powazna forumowiczka jest !! w koncu z mamusia pisala od pierwszych chwil swojego istnienia !!! nie wspomne juz o tym ze rozklad klawiatury qwerty bedzie znala szybciej niz alfabet :) /chyba w ramach potwierdzenia dostalam kopa w pecherz :D/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to ja ledwo chodze :) ale ostatnio zeszlam do garazu i popatrzylam tak na te moje nartki ... moze w ramach poprawy humoru i oszczedzeniu conieco na karnetach uda mi sie cos ciekawego sobie zakupic /ale wtedy to mnie szlak jasny trafi jak nie bede mogla przetestowac/ ... tak czy owak bede was tu podgladac i licze na dobre relacje fotograficzne !!

Ledwo - nie przesadzaj, moja żona przy drugim dziecku też tak mówiła a w końcówce października wyszła na oblodzony wulkan 3 tys m npm - dziewczynkę rodziła w styczniu. Kobity to twarde są - nie to co my:cool: Trzecia nasza dziewczyna rodziła sie w lipcu a w styczniu byliśmy z nią w Alpach i jeździliśmy na zmianę więc następny sezon będzie Twój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo - nie przesadzaj, moja żona przy drugim dziecku też tak mówiła a w końcówce października wyszła na oblodzony wulkan 3 tys m npm - dziewczynkę rodziła w styczniu. Kobity to twarde są - nie to co my:cool: Trzecia nasza dziewczyna rodziła sie w lipcu a w styczniu byliśmy z nią w Alpach i jeździliśmy na zmianę więc następny sezon będzie Twój

no nastepny to musowo !!!! ostatnio dyskutowwalam z mezem cos o zimie i takich tam i zamarudzilam ze jak bedzie dluga zima to moze w kwietniu cos jeszcze zalicze :) ale to juz mniej prawdopodobna wersja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...