Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wędkujecie?


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne rybki z delikatnym pickerem + spławikówką.

Mimo chłodu i przelotnych opadów deszczu wypad należy do udanych.

Miejsce łowienia

8370c7edc6d016c9med.jpg

...tu pod tymi trzcinkami miałem mega branie...niestety po krótkim holu, ryba popłynęła sobie gdzieś w stronę roślinności podwodnej, zerwała przypon...

b345c49d607ea489med.jpg

Po tej przygodzie, przestałem łowić na gruntówkę, zacząłem bawić się wędką ze spławikiem.

Zanęcenie przyniosło skutek, w łowisko weszła gruba płoć...największe sztuki ponad 30cm.

a96798483e7a9784med.jpg

Łącznie tego gatunku ryb złowiłem ok 15...trafił się jeden karaś i...bardzo mocno ciemno ubarwiony karpik:

236f6e452f16e62emed.jpg

Efekt łowienia w brzydkiej pogodzie, chłodzie i przelotnym deszczu:

1773090dce5a7c21med.jpg

pozdrawiam

marboru

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wędkarski dzień postanowiłem spędzić ze Spinningiem nad Wisłą w okolicach miejscowości...

2efa6f014a83b70bmed.jpg

Tak, tak - byłem w Raju :happy:

Najpierw malowniczą kładką udałem się...

8d6bf4e535749823med.jpg

W stronę starorzecza:

ec8a777afa350386med.jpg

Niestety sporo zaczepów, a szczupaki nie brały :frustrating:

Blisko nenufarów sporo białej ryby żerowało...może tak następnym razem ze spławiczkiem odwiedzę to miejsce?

Przedzierając się przez nadwiślany gąszcz zieleni wreszcie dotarłem do głównego koryta:

aaaa186a7c1b6623med.jpg

Tutaj kilka zatopionych, zalanych i zdewastowanych "główek":

55da0c5e765a511emed.jpg

Stan wody nie pozwolił dość do moich dwóch ulubionych łowisk na samym szczycie. Wodery nie wystarczyły, spodniobuty byłyby ok.

Widok w dół rzeki, ostatnia kamienna budowla całkowicie pod wodą:

9be2ca779ee9ca12med.jpg

Brań jak na lekarstwo...ale tak to jest jeśli ma się dla rybek kilka godzin w środku dnia.

Gdyby nie...

73b456a4e045c107med.jpg

Okonik, który zapiął się na 7cm woblerka Salmo imitującego Okonika - wróciłbym do domu bez brania.

Niestety ryba zapięła się na wszystkie trzy haczyki ostatniej kotwiczki...potrzebna była delikatna operacja szczypcami chirurgicznymi przed wypuszczeniem rybki z powrotem do wody :happy:

Druga fotka...

31213e57b74fb09dmed.jpg

...i PaPa.

Zadowolony wróciłem do domu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Rybki z morza SródziemnegoOstatni raz na rybach byłem :confused::Ale ostatnio,przy okazji spróbowalem troszkę powędkować,pospiningowaćmakrelek,liczyłem że uda mi się cóś złowić na kolacyjkę.Jesli chodzi o sprzęt to pożyczony od miejscowych kij o dugościok 3m może troszku dłuższy :rolleyes:: o ciezarze wyrzutowym ok 50g.na przynęte dostałem dosyć małe waskie wachadłówki.Pierwsze dwie godzinkinic a do tego czuje juz lekki ból rąk,ale następne rzuty i chyba trafiłem na ławiczkę :smile: miam,miam

DSC_0219.jpg

DSC_0223.jpg

DSC_0224.jpg

DSC_0219.jpg.8d101efbf92c12a77698d4636851472e.jpg

DSC_0223.jpg.ab4725626e97a1ce4a18e3a3b373728e.jpg

DSC_0224.jpg.2c2f372c52e99b241dc2ce2cd6d93720.jpg

Edytowane przez marcinn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
Korzystacie ze sprzyjającej aury i wędkujecie w lutym?
Na lód nie wchodzę, ale w lutym za pstrągiem można pobiegać jesli ktoś ma w pobliżu pstrągowe rzeczki - ja raczej nie mam.A to jedna z lepszych złapanych przeze mnie rybek ostatniej jesieni, 81cm i ok. 5 kg.

sandacz.jpg

sandacz.jpg.6801e3d0e3de44593ebbb224c420757b.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja mieszkam w pięknej okolicy gdzie jest mnóstwo stawów hodowlanych, ale niestety wędkarstwo mnie nie pociąga choć chciałbym czasami sobie połowić ale niestety nie mam o tym zielonego pojęcia, a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...
13 minut temu, Sławek Nikt napisał:

Szkoda, że wątek śpi ..., bo wędkarstwo to całkiem ciekawa forma spędzania wolnego czasu i można nawet przy okazji potrenować i naprawdę ciekawe widoki poobserwować 😉

20200611_193322.jpg

20200611_193502.jpg

20200611_194043.jpg

Widoki piękne, ale dręczenie zwierząt to nie dla mnie. Analogicznie, mógłbyś dla zabawy podtapiać w jeziorze małe kociaki. Żyjemy jednak w społeczeństwie, tak pełnym hipokryzji, że jedne gatunki można dręczyć do woli i jeszcze się tym chwalić,  a za inne Cię zlinczują.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...