Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bumer napisał:

Dlaczego szczęki mają komuś opadać gdy innym się jakoś lepiej powodzi? Po sobie sądzisz? A wracając do sprawy, Tylicz ski ma to, na co go stać. I tak jest dobrze że w ogóle istnieje ta stacja. Po prostu każdy orze jak może, i na co go stać. W przypadku rozbudowy Master ski,  Tylicz ski moze  stracić część klientów, choć nie wszystkich, bo patrząc choćby po mojej żonie, która będąc tam twierdziła, po co jeździć gdzieś na narty, jak tu jest tak fajnie i nie ma kolejek.

Chodziło mi głównie o marketingową rywalizację tych stacji, która momentami jest śmieszna jak np. postawienie przez Tylicz Ski reklamy na parkingu Master o tym, że w odróżnieniu od konkurencji mają dwa krzesła:). Jest to o tyle zabawne, że obie stacje są na wspólnym karnecie Krynica Ski. 

W Tylicz Ski chyba jednak biedy nie ma, skoro dopiero co postawili nowe krzesło na trasie o długości raptem 500 metrów. Starą trójkę wymienić jednak by wypadało, bo teraz będą wyraźnie przegrywali z konkurencją. Ja kibicuję obu stacjom, bo obie lubię. Każda ma swoje zalety, a najfajniej można to sprawdzić jeżdżąc tego samego dnia na nich na wspólnym karnecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa trasa Master wyprowadza na polanę przy krzyżówce dróg na Krynicę i Powrotnik (ul. Wolności, przy skręcie na Tylicz Ski). Profil testowaliśmy ubiegłej zimy wraz z gospodarzem obiektu - ciekawe uzupełnienie obecnego stoku, coś jeszcze miało być poprawione. Wyciągi spotykać się będę na górze układając w odwrócone V. W budynku (już postawionym) na górze ratrakownia, knajpa i tak dalej .. inwestycja przesunięta przez covid, fajnie że ruszy z kopyta. Znając pracowitość Bartka pojawi się kolejny świetnie przygotowany i utrzymany stok. 

M.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marxx74 napisał:

Nowa trasa Master wyprowadza na polanę przy krzyżówce dróg na Krynicę i Powrotnik (ul. Wolności, przy skręcie na Tylicz Ski). Profil testowaliśmy ubiegłej zimy wraz z gospodarzem obiektu - ciekawe uzupełnienie obecnego stoku, coś jeszcze miało być poprawione. Wyciągi spotykać się będę na górze układając w odwrócone V. W budynku (już postawionym) na górze ratrakownia, knajpa i tak dalej .. inwestycja przesunięta przez covid, fajnie że ruszy z kopyta. Znając pracowitość Bartka pojawi się kolejny świetnie przygotowany i utrzymany stok. 

M.

To jest wspaniała wiadomość, szczególnie w czasach kryzysu kowidowo- energetycznego. Ta stacja jest wzorem dla wielu innych. Trzymam kciuki, by wszystko się udało. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krakus81 napisał:

To jest wspaniała wiadomość, szczególnie w czasach kryzysu kowidowo- energetycznego. Ta stacja jest wzorem dla wielu innych. Trzymam kciuki, by wszystko się udało. !

Kilka równie dobrze zarządzanych obiektów znam co nie zmienia faktu, że Bartek wraz z ekipą korzystając z tylickiego mikroklimatu robotę robi świetną. 16te już chyba Święta w Tyliczu - mniej więcej widzę co, jak i w którą stronę się w Księstwie Tylickim zmienia. A gdyby ktoś chciał cerkiewkę zwiedzić, stary kościół, muzeum bądź fajny kulig zaliczyć to proszę o priv :) 

M.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Marxx74 napisał:

Kilka równie dobrze zarządzanych obiektów znam co nie zmienia faktu, że Bartek wraz z ekipą korzystając z tylickiego mikroklimatu robotę robi świetną. 16te już chyba Święta w Tyliczu - mniej więcej widzę co, jak i w którą stronę się w Księstwie Tylickim zmienia. A gdyby ktoś chciał cerkiewkę zwiedzić, stary kościół, muzeum bądź fajny kulig zaliczyć to proszę o priv :) 

M.

My będziemy w okolicach od 27 grudnia do 09 stycznia.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Marxx74 napisał:

Ponieważ Bartka lubię skomentuję bardziej ogólnikowo - mapki poglądowe z wrysowaną ilością tras są dla wielu polskich stoków obrazkiem dość zabawnym ;) .. ale i tak dobrze jest :)

M.

W tej konkurencji zawsze dla mnie mistrzem były Słotwiny Arena, dawniej Azoty, gdzie ponoć znajduje się 10 tras, z czego chyba 4 na głównym stoku.   
W Polsce często wystarczy, ze na stoku rośnie drzewko, a już można powiedzieć ze są dwie trasy - z prawej i lewej strony drzewka :)

 

Edytowane przez kokoSKI
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marxx74 napisał:

Ponieważ Bartka lubię skomentuję bardziej ogólnikowo - mapki poglądowe z wrysowaną ilością tras są dla wielu polskich stoków obrazkiem dość zabawnym ;) .. ale i tak dobrze jest :)

M.

Kiedy w Tyliczu ma ruszyć ta inwestycja  ? Master ma świetny mikroklimat i z całą pewnością będzie to udana inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Marxx74 napisał:

@Miru niestety nie będzie. Prędzej po chwili oddechu Master Ski nieco się rozepchnie ;) lub pojawi się łącznik - terenowo do ogarnięcia mostek nad potokiem i temat drogi .. te dwie stacje dzieli pewna filozofia, w sumie ciekawa do obserwacji. 

M.

Co masz na myśli mówiąc, że się rozepchnie  ? Myślisz o połączeniu obu stacji z Tylicza  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2021 o 15:58, Andis napisał:

Wańkowa Ski - postęp prac:

- kanapy zawieszone

- dolny peron wygląda na skończony, pewno jakieś detale zostały

- budynek - jak widać

- trasa - na zdjęciach wygląda na płaską, ale aż tak całkiem słabo nie jest. Taka typowa stacja pod rodziny z dziećmi.

Image_00217.jpg

Image_00218.jpg

Image_00219.jpg

Image_00220.jpg

Image_00221.jpg

Image_00222.jpg

Image_00223.jpg

Image_00224.jpg

Image_00226.jpg

Stacja narciarska Bieszczad-ski Wańkowa na finiszu. https://esanok.pl/2021/stacja-narciarska-bieszczad-ski-na-finiszu-zobacz-kiedy-bedziesz-mogl-poszusowac-w-wankowej-00e4dm.html

Bieszczad.ski-mapka-tras-1024x591.jpg.463d0230f963846209ac3872e5db735d.jpg

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie możliwe ale nie wierzę. Zjechać się da, sprawdziłem. Potem potok i droga na Powroźnik, do ogarnięcia. Tylko jaki z tego biznes?  Master się rozwija, Tylicz.Ski niby z przecinką na dodatkowe krzesło, kiedy nie wiadomo, które nie zmienia nic w układzie tras, na domkach (kto zna ten zna) zamieszanie. Te "nowe" krzesło" na Tylicz.ski tylko dogeściło stok - jak nie ma szerokości pod las to przepustowość za duża

 .. kontrast miedzy stacją z właścicielem i stacją z "inwestorem". Chciałbym jeden Tylicz ale prędzej ktoś postawi krzesło na Łan :) co też mnie wkurzy bo teraz mam gdzie chodzić z Szekla na spacer o poranku.

M.

ps. I nadal proszę o wyrozumialaosc jak krzesło Master zwolni bo Szekla wsiada :)

 

Screenshot_20211221-221330_Instagram.jpg

Edytowane przez Marxx74
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś miejscowy to czy Master ma jeszcze jakieś możliwości rozwoju oprócz tego nowego krzesła co będą stawiać? Byłem tam kilka razy będąc w Krynicy i muszę przyznać, że przygotowanie stoku perfekcyjne. Naprawdę fajna rodzinna Górka z fajna knajpka w której są przystępne ceny. Tylko te schody rozgrzewkowe.... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem miejscowy :) .. ale naście lat oglądnia Tylicza daje jakiś obraz. MasterSki to dla mnie górna półka przygotowania stoku. Nie chce mi się pisać anegdot gdy wszystko stalo a Bartek jako jedyny kręcił. Do tego zero minerałów co dla serwisanta +20 par nart jest ważne :)

A schodu u Jędrola bardziej upierdliwe :) .. na Jaworzynie też trzeba dreptać :).. każdy niech wybierze coś dla siebie.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marxx74 napisał:

Nie jestem miejscowy :) .. ale naście lat oglądnia Tylicza daje jakiś obraz. MasterSki to dla mnie górna półka przygotowania stoku. Nie chce mi się pisać anegdot gdy wszystko stalo a Bartek jako jedyny kręcił. Do tego zero minerałów co dla serwisanta +20 par nart jest ważne :)

A schodu u Jędrola bardziej upierdliwe :) .. na Jaworzynie też trzeba dreptać :).. każdy niech wybierze coś dla siebie.

M.

 

Przygotowanie stoku Mastera extra,ale jego przewyższenie...Dlatego preferuję Cieniawę,też kameralną stacyjkę,ale z konkretną ścianką.A jutro wieczór jadę na Tyliczski,gdzie nam pozwolili stawiać slalom,zobaczymy,co przygotowali.Suki gratuluję i zazdroszczę,mam nadzieję,że mu już łąpy więcej krawędzią nie potniecie...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...