Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2022 o 20:07, Lexi napisał:

Na Czarnym Groniu znowu grzebią w ziemi - pomiędzy górną stacją kanapy a snowparkiem jakaś budowla powstaje...podejdę kiedyś znowu to obejrzę dokładniej.

 

AB6DEF1C-2218-487A-8D7C-D7714E5529AA_1_105_c.jpg.dae41300c5af9c6990f38fd52c88b2f4.jpg

To w końcu będzie rozbudowa, czy likwidacja, bo zgłupiałem???

A może to początek likwidacji nadzorowany przez pewnego pana z brodą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lika napisał:

Gdzie oni ją tam upchną, bez wycinki nie ma szans.

@MarioJ troche zażartował (mam taką nadzieje).

Oczywiście że tak i normalnie każdy lokalny "kacyk" wolałby wierze na Potrójnej postawić bo tam nie trzeba wycinać ale założę sie ze komuś po nocach sie śni żeby ośrodek zarabiał też w lecie....rowerzystów i turystów masa. Presja turystyczna na Beskid Mały rośnie bo tu blisko z Katowic, Krakowa, nie mówiąc już o mniejszych miasteczkach. Do tego góry są niewysokie i można nawet z małymi dzieciakami sie wybrać - w każdą sobote/niedziele dzikie tłumy są. No i chrustu na opał można nazbierać.

Acha - info dla bardziej ambitnych - wczoraj odkryłem pierwszą ferrate w okolicy..

IMG_8457.thumb.jpg.7734db582d4220e96ab519925dcab4e1.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grimson napisał:

Szrenica miała udany ostatni sezon, więc trochę zarobili na inwestycję. O kolejkach w Karpaczu na Kopie nie słyszałem. 

Niedawno pisaliśmy, że takie ośrodki zarabiają głównie latem. Turysta wyda połowę ceny skipassu za sam 1 wjazd, w dodatku nie "kosztuje" tyle co narciarz (naśnieżanie, ratrakowanie itp.).

A latem kolejki na Kopę są ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w... zimę. Więcej:

O nartach myśl teraz, bo zimą będzie za późno! Wiślański Skipass do końca czerwca za 1490 zł | Blog o nartach

 

Ruszyła sprzedaż karnetów na zimę. Pierwszy karnety sezonowe (razem z całym TMR-em: Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Pleso, Chopok, Szpindlerowy Młyn, Ankogel, Mölltal oraz Muterreralm) zaoferował Szczyrk. Aktualnie za cenę 519 euro (ok. 2400 zł) można tę sezonówkę kupić tutaj:

 

GOPASS - Szczyrk

 

Ruszyła też promocyjna sprzedaż Wiślańskiego Skipassu na 14 ośrodków narciarskich w Ustroniu, Wiśle oraz Istebnej. Promocyjna cena (do końca czerwca) to 1490 zł. Można ten karnet sezonowy kupić tutaj:

Wiślański Skipass Free Ski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TMR trochę zaspałeś, bo to cena już po podwyżkach,  do końca kwietnia był po 2200zł w przybliżeniu. A Wiślański Skipas zaspał, bo gdyby wcześniej dali taką cenę (marzec-kwiecień) to pewnie wybrałbym ich, a tak mam TMR.

No i gdzie mają wersję ze zniżką dla dzieci?? To też strzał w kolano, że za dziecko muszę dać tyle co za siebie. Ale u nich to i tak standard. W zeszłym roku chyba żadnych promocji nie mieli, tylko ciągle wołali 1990zł bez względu czy ktoś kupił w maju, czy w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moruniek napisał:

Mogliby wprowadzić sezonówkę.

Miała być osobna na Jaworzynę w tamtym sezonie, byłą tylko wspólna PKLu ale jak wiadomo bez Jaworzyny.

Jestem ciekawy cennika zimowego, ale dziady zawsze ogłaszają to bardzo późno bo nawet dopiero w grudniu, więc zaplanować coś z wyprzedzeniem jest ciężko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2022 o 23:00, jack78 napisał:

Z TMR trochę zaspałeś, bo to cena już po podwyżkach,  do końca kwietnia był po 2200zł w przybliżeniu. A Wiślański Skipas zaspał, bo gdyby wcześniej dali taką cenę (marzec-kwiecień) to pewnie wybrałbym ich, a tak mam TMR.

No i gdzie mają wersję ze zniżką dla dzieci?? To też strzał w kolano, że za dziecko muszę dać tyle co za siebie. Ale u nich to i tak standard. W zeszłym roku chyba żadnych promocji nie mieli, tylko ciągle wołali 1990zł bez względu czy ktoś kupił w maju, czy w grudniu.

Wszyscy się boją nowej zimy - tak to tłumaczę. Ja z kolei z premedytacją (bo jeżdżę sam głównie w PL, inne - z rodziną, za którą i tak muszę ekstra zapłacić - także za karnety, bo jadą raz z roku) czekałem na Wiślański, bo dla mnie TMR za drogo (i tak byłbym tylko w Szczyrku) w relacji do efektów - zbyt duża ilość dni w Szczyrku, gdy po prostu nie da się jeździć.

Ale to indywidualna ocena. Gdyby Szczyrk sprzedawał samą jazdę wieczorną (za jakąś kwotę) - może kupiłbym. Tak pojadę 3-4 dni w roku na bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę i myślę i stwierdzam, że zamierzam założyć jakąś organizację konkurencyjną, ale w tej samej branży i z tymi samymi pomysłami, do "Pracowni...".  Będę jeździł po Polsce, sprawdzał dokumenty, co kto chce budować i jakie ma pomysły (a każda budowa to ingerencja w środowisko, w ogóle człowiek ingeruje w środowisko) i będę paraliżował wszystko. 

Mogę też odstąpić od paraliżu...

Oczywiście, jeśli "ekologia" będzie zaspokojona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...