Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Head na sezon 2009/2010


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszla niestety.

Ale w biznesie trzeba byc nieugietym :)

Miejmy nadzieje, ze ten sezon bedzie dla niej gorszy niz poprzedni :D

Wiedziałem że Lindsay to twarda babka i oprócz tego że potrafi jeździć na nartach, to również zna swoją cenę i potrafi negocjować, a jak to w negocjacjach jest przegrany i wygrany.

Ciekawe czy ta przegrana Rosi wynika z tego że ich nie było stać na nią, czy po prostu przeszacowali w negocjacjach:cool:

A ja mam nadzieję że będziemy Lindsay równie często, albo jeszcze częściej oglądać na podium, bo to niezwykle sympatyczna zawodniczka:)

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie szef racing grupy Rossignol Dynastar obnizyl wynagrodzenia zawodnikom, bylo to pisane na skionline, jak dobrze pamietacie.

Nie mozna sie potem uginac, bo to do niczego nie bedzie prowadzic.

Jak sie powiedzialo A, to trzeba sie tej wersji trzymac !

A nie ona jedyna jezdzi na nartach w PS. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze HEAD bedzie mial mocny team. Ciekawe w jakim stopniu to nakreca sprzedaz ale mysle ze w sporym bo inaczej po co sponsorowac zawodnikow.

W sporym w krajach alpejskich, bo u nas to się ma nijak, bo kto z "normalnych" narciarzy zna nazwisko Vonn, a co dopiero pamięta na jakich nartach jeździ!

Np. w USA narciarstwo alpejskie (race) to margines, widać to po sposobach promocji za oceanem. Tam liczy się freeride!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sporym w krajach alpejskich, bo u nas to się ma nijak, bo kto z "normalnych" narciarzy zna nazwisko Vonn, a co dopiero pamięta na jakich nartach jeździ!

Np. w USA narciarstwo alpejskie (race) to margines, widać to po sposobach promocji za oceanem. Tam liczy się freeride!

... no bo u nas narciarswo jest sportem niszowym (tak to wynika z relacji w TV), jak lezalem w szpitalu w Innsbrucku to codziennie dostawalem zeitung :D i zawsze ostatnie 3 strony byly o nartach, tam zainteresowanie jest takie jak u nas pilką. Nie bede porownywal ich wynikow w nartach do naszych w pilce :o

A jesli chodzi o USA to maja tam swoich herosow freeridowych ktorzy pewnie tez maja kontrakty z producentami nart i nie tylko, Seth Morrison to chyba ma narty sygnaturki K2 i rekawice Hestra.

Jeszcze dodam, Jacek nie mozesz chyba pisac ze margines skoro wyhodowali mistrzow, za tym musza stac setki klubow i jezdzacych juniorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nakręca, nakręca. Pisalem kiedyś w temacie o swoich obserwacjach natury ekonomicznej z pobytu w Alpach. Slalomka Heada zdominowała inne narty i była najczęsciej spotykaną nartą przezemnie w minionym sezonie. Co ciekawe, jeszcze wiekszą przewagę mieli wśród dzieci gdzie chyba te białoczerwone Heady widywałem częściej niż inne narty wzięte do kupy. Dodam do tego świetną dystrybucję - ich deski widziałem prawie we wszystkich sklepach w różnych krajach i to dobrze wyeksponowane. Co ciekawe oprócz tej sztandarowej deski inne Heady spotykałem dużo rzadziej "na ludziach" co niesie wnioski o opłacalności gwiazdorskich kontraktów i umiejętności "przekłuwania ich w złoto"

Co do marginalnościo niektórych sportów i osiągania mistrzostwa przez Amerykanów to jest wiele innych przykładów, takich jak choćby siatkówka - sport, o którym pewnie większość obywateli nigdy nawet nie słyszała a sukcesy były i są

Edytowane przez mihumor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

zakochałem się!

Miałem to dzisiaj w łapach:http://www.skionline.pl/sprzet/?co=galerie&g_rodzaj=sprz%EAt&g_co=galeria&g_id=540&g_numer_zdj=14

iiii.........,zakochałem się w tej narcie.

Mam na myśli jako druga w "stajni".

Ciekawe gdzie ją będę mógł wypróbować?

Tylko ta cena,no kurde całkowicie dla mnie poza zasięgiem.

2800+600 wiązanie ,to jakaś maaassaaaakra.

SB zrobił fotki telefonem.Może wstawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie nie wiemy, na narcie takiej informacji nie było pisało po prostu CHIP, nawet nie pisało jakie taliowanie i jaki promień.

Ale przypuszczam że to 66 to środkowy wymiar, a ta narta miała na pewno więcej, czyli był to Chip przynajmniej 71

Długość 170cm.

R=? nie podano

W IS KRK "fachman":confused: podał promień 13,5 metra :eek:

Czy to możliwe?

My oceniliśmy (tak z luftu) między 16 a 19 metrów.

Może ktoś wie jaka jest prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...