Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na Kotelnicy w Białce Tatrzańskie zostanie w tym sezonie oddana do użytku trasa przygotowana specjalnie pod zawody. Wytyczono ją wzdłuż orczyków 9 i 10 po prawej stronie patrząc od dołu.

Jak poinformowano mnie w ośrodku nowa trasa będzie przeznaczona specjalnie na zawody, aby zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom, oraz narciarzom korzystającym z dotychczasowej czerwonej trasy przy orczykach.

Jak dowiedziałem się w tyj sezonie już nie będzie nowych inwestycji, natomist ośrodek przygotowuje się do nich w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie trasa tylko dla zawodników? Czy poza zawodami będzie dostępna dla wszystkich?

Nawiasem mówiąc niezbyt ciekawa lokalizacja. Własnie przy orczykach 8,9,10 najbardziej lubiłem jeździć bo nawet w sezonie praktycznie nie było tam kolejki. Jak byłem w styczniu, widziałem, że tuż przy orczyku była taka wydzielona siatkami trasa, na której ćwiczyli jacyć zawodnicy ale po kilku dniach skończyli i siatki zostały zwinięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jadąc dzisiaj przez Białkę, nową trasę widziałem w postaci świeżego pasa wyrównanej ziemi. Jest to dość szeroka trasa, tak jak JC pisał na prawo od orczyków. Wydaje się z daleka, że jest tam przewyższenie nieco większe niż na dotychczasowej trasie zawodów. Ale to tak z daleka oceniam.

Po drugiej stronie drogi na Litwince widać podpory nowego wyciągu krzesełkowego. Z tego, co się dowiedziałem ruszy to być może w 2010 roku, jeszcze w tym sezonie.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej stronie drogi na Litwince widać podpory nowego wyciągu krzesełkowego

Ciekawe czy się "wepną" w kotelnicki system karnetowy, no i czy będą wtórować jakością przygotowania stoków taką jaką Kotelnica:cool:.

Jeszcze z 2-3 lata i w Białce powstanie Białka Ronda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, jak się połączą z Czarną Górą to będzie Schi Schaukel

A wracając na ziemię, to niech budują jak najwięcej wyciągów, parkingów, hoteli, kwater ... .

Na przykładzie Zieleńca widać ,że niektórzy po próbach budowy" Schi Schaukel" będą żygać :o

Ale racja niech budują jak najwięcej

Bylem tylko nie musiał stać w kolejce do kolejki nigdzie

I jeśli będzie naśnieżone i wyrównane to będzie prawie bajka.

Prawie ..........bo długości i szerokości tras w większości przypadków nie da się naciągnąć do bajkowych rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
bry :D

właśnie wlazłem na kamery na kotelnicę i jest widok na jakąś nowo budowaną kolej, wie ktoś może jakieś szczegóły tej inwestycji ??

Pozdrawiam

Tak, to jest na mapce wyciągów trasa 14, 6 osobowy Leinter i nowa niebieska trasa, i podobno (nie jestem pewien) na Kaniówce zastępują te dwa położone przy sobie orczyki na 4 osobowe krzesło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...