Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Cosworth240 napisał:

Niby tak, ale póki co istnieje w Bukowinie przekonanie, ze na tym połączeniu bardziej zyska Białka niż Rusin-Ski. Pożyjemy, zobaczymy. Osobiście bardzo bym sobie życzył takiego połączenia ośrodków.

Tymczasem niech Rusiński przynajmniej na dobry początek połączy własne trasy przy swoich krzesłach 

Zgadza się . Na rusinskim brakuje połączenia miedzy kanapami. Ludzie jadą na dziko , a wystarczą dwie nartostrady 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Cosworth240 said:

Niby tak, ale póki co istnieje w Bukowinie przekonanie, ze na tym połączeniu bardziej zyska

To po co przystepowali do Tatry Ski ? 

Mialem dzis tam jechac, ale z rana byla niezla zamiec i nie chcialem zawisnac na tym stromym podjezdzie od strony Bialki. Jakby byl przejazd od Kaniowki, to bym tam dzis jezdzil.

Apropos gondoli na Litwinke, to bylby taki troche przerost formy nad trescia. Po co wydawac miliony cebulionow, aby dolaczy jedna trase. I to taka sama jak wszystkie w Bialce. Moze gdyby tam zrobili jakis taras widokowy jak w Bachledowej, to mieliby ruch pieszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
46 minut temu, Plywak napisał:

Nawet dalo sie pojezdzic. Prawa strona Kotelnicy pusciutka jak fotkach. Czerwona 6 tez luzno i nawet nie byla rozwalona jak na ta pore. Tlum jedynie przy Kotelnica express i Bmw.

Jutro już tam będę :) Niestety całe Mazowieckie również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
14 godzin temu, jaca10 napisał:

Dzisiaj bajka. Po wczorajszym opacie śniegu, w nocy mróz, dzisiaj jazd po naturalny. Wszytko działa, trasy i wyciągi, Ludzi sporo. 

 

Potwierdzam! Piekna pogoda , wokół biało. Ludzi dużo (jak na czwartek), ale dało sie jezdzic. Po nartach termy. Super udany dzien!!

20200305_133037.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mentos napisał:

Potwierdzam! Piekna pogoda , wokół biało. Ludzi dużo (jak na czwartek), ale dało sie jezdzic. Po nartach termy. Super udany dzien!!

 

Ja to się w ogóle zastanawiam, kiedy tam nie ma dużo ludzi. Może w środku tygodnia w drugiej połowie marca, a i to niekoniecznie. Po prostu jeśli chodzi o jakość i szacunek dla klienta nikt ich w Polsce nie przebija i ludzie to doceniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tresor napisał:

Ja to się w ogóle zastanawiam, kiedy tam nie ma dużo ludzi. Może w środku tygodnia w drugiej połowie marca, a i to niekoniecznie. Po prostu jeśli chodzi o jakość i szacunek dla klienta nikt ich w Polsce nie przebija i ludzie to doceniają.

z tym szacunkiem to bywa różnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, tresor napisał:

Ja to się w ogóle zastanawiam, kiedy tam nie ma dużo ludzi. Może w środku tygodnia w drugiej połowie marca, a i to niekoniecznie. 

Cały marzec. Nawet weekendy. A już jak jest na tyle ciepło, że ludzie ruszają na rower to masz Białke dla siebie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 11 warunki super (po minusowych temperaturach w nocy wszystko ładnie związało). Jednak koło południa wyszło mocne słońce, na kotelnicy termometry pod wyciągami pokazywały 15 stopnii wiec warunki się bardzo pogorszyły. Jednak dało się jeździć biorąc pod uwagę temperaturę. Remiaszow w zasadzie super (jak na marzec) przez cały dzien. Na 6 i 9 duże muldy. Poza tym pasieka, Kotelnica warunki w porządku. Ludzi sporo jednak kolejki na 10-15 min max.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tresor napisał:

Ja to się w ogóle zastanawiam, kiedy tam nie ma dużo ludzi. Może w środku tygodnia w drugiej połowie marca, a i to niekoniecznie. Po prostu jeśli chodzi o jakość i szacunek dla klienta nikt ich w Polsce nie przebija i ludzie to doceniają.

Dodałbym do tego płaskie szerokie stoki, a takie przyciągają przeciętnego polskiego narciarza najbardziej...  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cosworth240 napisał:

Dodałbym do tego płaskie szerokie stoki, a takie przyciągają przeciętnego polskiego narciarza najbardziej...  

Tak trochę komentarz z czapki. Wątek dotyczy Białki i jej warunków na stokach. Jakie trasy tam są takie są, takie są, ale na pewno jest tam śnieg. W przeciwieństwie do wielu innych polskich ośrodków narciarskich. Z miłą chęcią pojeździłbym w Szczyrku, w "top forumowym" ośrodku, tyle że tam ciut brak śniegu. Wiem że zima jest słaba, ale włodarze ośrodków muszą wybrać między reklamą a nakładami na śnieżenie. Pozdrawiam serdecznie :))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WujB napisał:

Tak trochę komentarz z czapki. Wątek dotyczy Białki i jej warunków na stokach. Jakie trasy tam są takie są, takie są, ale na pewno jest tam śnieg.

Cosworth240 nie napisał chyba tego jako zarzut, tylko po prostu uzasadnienie popularności Białki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, koliber napisał:

Cosworth240 nie napisał chyba tego jako zarzut, tylko po prostu uzasadnienie popularności Białki.

Taka właśnie była moja intencja i do tego nawiązywałem bezpośrednio do komentarza innego użytkownika, który chwalił Bialke za pewne rzeczy wskazując, ze to wpływa na jej popularność. Nie kwestionując walorów wskazanych w tamtym poście uważam osobiście, ze dla wielu atutem tego miejsca sa długie i szerokie, ale niekoniecznie trudne stoki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moim zdaniem tragedia. Ludzi sporawo, ale bez dramatu. Za to warunki w maksie 3/10. O ile Remiaszów do 12 nawet spoko i góra Kotelnicy też, to reszta padaka. Tak, PADAKA. W życiu nie jeździłem po takiej ciapie. Moze muldy nie najwieksze, ale konsystencja tego "śniegu" była śmieszna. 😀 Wiem, ze to marzec, no ale jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Powinieneś się zgłosić do kas i zażądać zwrotu pieniędzy za niewywiązanie się z umowy! To po prostu zwykły skandal.

Pozdrowienia

Cześć. Już napisałem. W ramach rekompensaty mam darmowe wejście na termy dla 2 osób w dowolnie wybranym terminie. 

Pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, koliber napisał:

Cosworth240 nie napisał chyba tego jako zarzut, tylko po prostu uzasadnienie popularności Białki.

Być może jeden z wielu..... Kasprowy to nie jest..... Ale jak sięgam pamięcią to ten sam "typ" narciarza jest na wszystkich naszych górkach. A jest popularna, bo infrastruktura jest najlepsza w Kraju.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...