Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaka bielizna termoaktywna?


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Przy -10 to mi byłoby raczej zimno, zwłaszcza w kolejkach na PL :) Wiele zależy od przyzwyczajenia. Zawsze lepiej się rozebrać niż nie mieć w co się ubrać gdy temperatura spadnie :)

dzięki koledzy za pomoc. Napiszcie jeszcze czy ta koszulka może być stosowana podczas szusowania na nartach (temp. 0 do -10) jako jedyne ubranie pod kurtkę? Kurtkę mam taką http://www.wgl.pl/kurtka-wolfgang-gerlach-gelanots-13934.html

Czy jednak powinienem pomyśleć o serii X-Warm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś pomyśleć o zakupie wyższej serii, nigdy nie wiesz w jakich warunkach przyjdzie Ci zjeżdżać. To zmienia się tak szybko, że zaczniesz przy -5, a skończysz wieczorem jak będzie -15. Lepiej zabezpieczyć się już na zapas, a przecież siła wiatru również działa ujemnie na odczuwanie temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, kupiłem. Po czwartkowym rozczarowaniu kurtkami dziś się miło zaskoczyłem. Bielizna naprawdę dobrze wykonana i na pierwszy rzut oka warta swojej ceny i bardzo przypominała mi Brubeck Dry, którego niedawno "macałem" w sklepie, a jak się będzie spisywać w akcji okaże się za tydzień :)

O proszę, nawet nie wiedziałam, że tam takie cuda mają :) To daj znać po powrocie koniecznie.

A ja mam jeszcze takie pytanie… możecie polecić jakąś dziecięcą? Chodzi mi o koszulkę z długim rękawem dla dziesięcioletniego (ale dość wyrośniętego :)) chłopca. Przeglądałam ofertę Tervel – 99zł, ale wolałabym jednak coś choć odrobinę tańszego… mają w Lidlu dziecięce rozmiary? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś pomyśleć o zakupie wyższej serii, nigdy nie wiesz w jakich warunkach przyjdzie Ci zjeżdżać. To zmienia się tak szybko, że zaczniesz przy -5, a skończysz wieczorem jak będzie -15. Lepiej zabezpieczyć się już na zapas, a przecież siła wiatru również działa ujemnie na odczuwanie temperatury.

chyba zdecyduję się na Koszulkę Craft Keep Warm (1901637-2310) .... bo niestety Odlo Warm Evolution Special http://www.hike.pl/images/D/d_27478.jpg nigdzie już nie mogę dostać...

Tylko znowu jaki rozmiar....L czy XL? Craft podaje znowu, że w pasie L ma 93cm a XL 99cm. Ja mam 92 cm ale wzrost 188 a Craft podaje że XL jest na 188 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

A skusiłam się jednak, ale na bieliznę Tervel nie tak jak odradzałaś Viking. W sumie jestem zadowolona bo załapałam się na wyprzedaż i wszystko poszło ok. Póki co to mogę powiedzieć, że bielizna dobrej jakości i spełnia swoje zadanie. Najgorzej tylko, że robi się już coraz cieplej:P

Tak kupiłam, ogólnie bardzo słaba jakość tego produktu. Dodatkowo w ostatnim czasie miałam ogromne problemy z dostawą z tego sklepu. Nie polecam. Wszystko realizowane ociężale, w efekcie musiałam zwrócić towar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam odzież termoaktywną marki Brubeck, najwyższa jakość w genialnej cenie. Z tego co wiem to oni też szyją w swojej fabryce dla największych firm i korzystają z ich technologii. Więc robią to samo co Odlo, tylko zestaw kosztuje 160 zł, a nie 400+

Na pewno warto też dodać, że jest to Polska firma, więc wspieramy nasz kraj, co jest ważne :)

Ja kupiłem swoją w sklepie www.orlabaszta.pl, dobre ceny i porady.

Aktualnie posiadam Extreme Merino i Dry - świetnie się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam odzież termoaktywną marki Brubeck, najwyższa jakość w genialnej cenie. Z tego co wiem to oni też szyją w swojej fabryce dla największych firm i korzystają z ich technologii. Więc robią to samo co Odlo, tylko zestaw kosztuje 160 zł, a nie 400+
Ja polecam Yema F16,

Yema-F16-2.jpg

z tego co widzę to korzystają z technologi Audi :stupid: a kosztuje 3x mniej.A resztę spamu to przemilczę

Yema-F16-2.jpg.8ab4e6235f6b2d8773c9c2a2dd072dde.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Yema F16,

[ATTACH=CONFIG]14147[/ATTACH] z tego co widzę to korzystają z technologi Audi :stupid: a kosztuje 3x mniej.

Dopiero co "przerabiałem" na forum temat " to samo ale inne" , w którym jeden z forumowiczów uznał mnie za schizofrenika że nie chce sprzedać "nowe Audi w cenie używanej Yema" ...bo jego zdaniem więcej nie jest warte:stupid:

Używałem jednej i drugiej bielizny. Dla mnie jest różnica na + Odlo. Jednak jeśli ktoś dobrze się czuje w innej to nic komu do tego, tylko lepiej ostrożnie z tezami że "wszystko to jedno i to samo" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o firmie Spaio? Zastanawiam się nad zakupem takiej bluzy na wspólny wyjazd w góry dla mojego faceta, nie chcę wydawać jakichś mega dużych kwot ale też nie chcę w ciemno kupić czegoś, co się nie sprawdzi. Słyszałam że za 200 złotych można już kupić porządny zestaw, tutaj jest tylko bluza, spodnie jakieś tam ma więc nie muszę kupować całego zestawu. Ta bluza pasowałaby do spodni, chciałabym tylko się upewnić czy ta firma jest porządna i się sprawdza w górach tak jak bielizna lepszych firm czy też nie. Z góry dzięki za odp.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o firmie Spaio? Zastanawiam się nad zakupem takiej bluzy na wspólny wyjazd w góry dla mojego faceta, nie chcę wydawać jakichś mega dużych kwot ale też nie chcę w ciemno kupić czegoś, co się nie sprawdzi. Słyszałam że za 200 złotych można już kupić porządny zestaw, tutaj jest tylko bluza, spodnie jakieś tam ma więc nie muszę kupować całego zestawu. Ta bluza pasowałaby do spodni, chciałabym tylko się upewnić czy ta firma jest porządna i się sprawdza w górach tak jak bielizna lepszych firm czy też nie. Z góry dzięki za odp.!

Masz tu link do b.dobrej bluzy w super cenie. Mam kilka sztuk i stwierdzam...do wszystkiego idealna, dla faceta i kobiety!!!!

http://esklep.intersport.pl/pl/product/70908/jet-odlo-laver-220552

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość IEdgar2894

Pewnie że się da dobrać odpowiednią bieliznę. Miałem problem z rozgrzaniem sie na stoku przy minus 20. Kupiłem komplet Brubeck Merino Extreme, dołożyłem góre polar 100 jako druga warstwę, i druga warstwę na nogi polar 280. Działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...