Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaka bielizna termoaktywna?


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chcę sobie kupić jakąś dobrą (nie dla zawodowca lecz dla zwykłego chłopaka, który lubi poszaleć) bieliznę termoaktywną.

Pytanie tylko co wybrać bo np. na alledrogo przedział cenowy jest strasznie rozrzucony a firmy i materiały z jakich to jest wykonane nie wiele mi mówią.. Dlatego zwracam się z pytaniem do was. Co warto niedrogiego kupić?

Interesuje mnie raczej sama koszulka.

Z góry dzięki za każdą sensowną odpowiedź :)

Pozdrawiam

Edytowane przez francc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co warto niedrogiego kupić?

Interesuje mnie raczej sama koszulka.

Z góry dzięki za każdą sensowną odpowiedź :)

Pozdrawiam

No tu może być problem. Niedrogo dobrą bieliznę?

Jeżeli chcesz kupić tylko koszulkę to proponuję uzbieraj trochę kasy i kup koszulkę np. Falke, Odlo lub X-Bionic. Te firmy gwarantują najwyższą jakość!

Jak juz będziesz kupował (obojętnie jakiej marki) koszulkę pamiętaj aby była dopasowana, przylegająca do ciała!

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość/cena = berkner.

Jak się człowiek czego nauczy to potem śpi i mruczy.:P

Ja bym napisał :Jakość/Cena= ODLO :)

Nie próbowałem niczego innego.

Bo i po co?

Skoro ODLO dobre.

Absolutnie nie neguję jakości wyrobów innych firm ,bo ich nie próbowałem .

ODLO próbowałem i wiem ,że jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się człowiek czego nauczy to potem śpi i mruczy.:P

Ja bym napisał :Jakość/Cena= ODLO :)

Nie próbowałem niczego innego.

Bo i po co?

Skoro ODLO dobre.

Absolutnie nie neguję jakości wyrobów innych firm ,bo ich nie próbowałem .

ODLO próbowałem i wiem ,że jest dobre.

A ja próbowałem i dlatego polecam to co polecam. Jest jeszcze kilku innych producentów, ale nie ma ich na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlo - owszem, Falke - owszem, ale co X-Bionic, to X-Bionic!!!

Myślę że tego nie wiesz/wiemy, bo najwyższa seria bielizny Odlo Quantum

była nieosiągalna jak dotychczas na naszym rodzimym rynku. Na pytanie skierowane do dystrybutora na Polskę dlaczego? : usłyszałem że się nie sprzedaje:confused: - jak można stwierdzić że coś się nie sprzedaje nie mając nawet próbnej partii w ofercie:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na firmę BRUBECK wygląda nieżle i cena jest dość przystępna może ktoś ma taką !!!!!

Ja mam gacie tej firmy i nie polecam. Są takie mocno syntetyczne i niezbyt przyjemne w dotyku, nie za bardzo ciepłe wiec używam ich tylko jak nie jest zimno, niewiele walczyły a już sie nieco przedarły na szwie. Mocno się ten materiał elektryzuje co w połączeniu z dobrym przyleganiem daje niezbyt fajny efekt. No i jakoś tak dziwnie się w nich wygląda - tak jak tajemnica BRUBECK Mountain, że sparafrazuje tytuł pewnego filmu o dziwnych kowbojach. Ja też polecam Odlo ale to nie jest tanie. Mam też inną bielizne tańszą firm dziwnych i też jest ok. Ale te rzeczy są nie do kupienia i były nabywane okazyjnie w różnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tego nie wiesz/wiemy, bo najwyższa seria bielizny Odlo Quantum

była nieosiągalna jak dotychczas na naszym rodzimym rynku. Na pytanie skierowane do dystrybutora na Polskę dlaczego? : usłyszałem że się nie sprzedaje:confused: - jak można stwierdzić że coś się nie sprzedaje nie mając nawet próbnej partii w ofercie:confused:

A ja to rozumiem.:confused:

Już wcześniej pisałem jak jest z dobrymi ale drogimi produktami na naszym rynku.

Sklepy nie biorą na stan bo klienci nie kupują.

Klienci nie kupują bo sklepy nie mają na półce.

I koło się zamyka na dobre produkty.:confused:

A skąd wiem?

Z autopsji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą bielizne termoaktywną robią także wszystkie dobre firmy outdorowe. Ja mam super kalesony z Mammuta, żona koszulkę z Peaka, ja koszulkę z Salewy, Żona z Wolfskina i jeszcze świetną z Rossignola z dodatkiem wełny - ciepła, zimowa, narciarska. Na alegro można sporo tego znaleść, czasem ludzie nowe sprzedają w okazyjnej cenie, ja nabyłem Mammuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na firmę BRUBECK wygląda nieżle i cena jest dość przystępna może ktoś ma taką !!!!!

Mam 2 koszulki i 2 gacie.

Powiem ze jak na to co jeździłem bylo ok, choc potrafilem sie w nich lekko nadpocic. Ale zdazalo sie jezdzic intensywnie, plus fizyka nadrabiam brak techniki to moze ma to znaczenie :o

Nie mam porownania do innych - lepszych produktow jak koledzy wymieniaja, moze czas to zmienic :rolleyes:

W kazdym razie jest to faktycznie wykonany w miare przyzwoicie produkt za troche mniejsze pieniadze (IMO).

Acha - jezeli chodzi o gacie to nie mialem takich "pradowych" jak i chlodnych wazen (przyleglaly przy ponad -20) jak Mihu, ale to juz moze kwestia "innych czynnikow" :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie jest takie, że jak te kalesonki zdejmę to przez 10 minut mam ochotę drapac sie po nogach. Dodam tylko, że nie jest to sprawa higieny:D Ale może to kwestia indywidualna. Podobne wrażenia miałem jak używałem kiedyś bielizny z rovfelonu ktorą szyła firma K.Wielickiego. Tyle, że ten rovelon szybko bardzo sie niszczył i robiła sie z tego szmata czego nie mogę powiedzieć o Brubecku - materiałowo trzyma sie dobrze. Tak bez wydziwiania i dzielenia włosa na czworo też może być , żadna rewelka ale oblatuje na szybkości i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą koszulkę i gatki bez problemu się kupi w przedziale 90-150 zł (sztuka). Na allegro nowe Crafty są teraz po 99 zł (koszulka). Jeśli ktoś ma dostęp do sklepów Nico to tam maja bieliznę termoaktywną metkowaną marką Conta. Mamy 2 koszulki tej "marki" i według mnie jest to jakiś tańszy brend Odlo bo niczym się ona nie różni od mojej Odlo nabytej w Austrii - kosztowała całe 60 złotych. Tylko z rozmiarówką i wyborem bywa różnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym sezonie kupiłem Hi-Tec i powiem, że bez rewelacji w tym nosi mnie na zakup BRUBECK ale widzę że odradzacie :(

Na ODLO troszkę szkoda mi kasy czasem lepiej zainwestować w dobry smar i wentylacja gwarantowana ;-) a za 400 PLN to można różne cuda kupić

Szczerze .. bielizna Hi-teca nie umywa sie nawet w 1/100000 do brubecka, posiadam jedną i drugą. Hi tec ma 2 modele w zasadzie, jeden wykonany z CoolMax - bardziej na wiosnę/jesień nawet miałęm opinie że bardziej chłodzi niż grzeje, drugi model jest ok ale neistety cenowo porównuje się z brubeckiem a jest szyty przez Himala - Wielicki ;)

Brubecka mam 2 modele kalesonów i bluz .. poierwszy ThermoDry (seria czerwona) oraz WoolSoft (seria ciemno zielona). Obie noszą się świetnie i sprawdzają w każdych warunkach. WoolSoft jest generalnie na większe mrozy i trzyma nawet przy -30 stopniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

zdecydowanie polecam polskiego producenta BodyDry

Kupiłem ją 3 lata temu na krakowskiej giełdzie narciarskiej i mogę powiedzieć że najlepszy wybór jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości.

wtedy kosztowała 80 zł teraz podobno 100 ( nowszy model)

świetnie izoluje pot od ciała czego nie można powiedzieć o Bruecku czy Berknerze w tej grupie cenowej - chłopaki znacznie obniżyli cenę kosztem jakości - koszulka może i dobrze oddycha ale jak się spocisz to w środku jest mokra i ziębi.

tu masz link do starszego modelu ( tego co ja mam)

http://katowice.olx.pl/tylko-bielizna-termoaktywna-body-dry-zapewnia-komfort-suchego-ciala-zobacz-test-iid-67194592

Ps. w Krakowie na giełdzie dwóch takich też robi testy z wodą.\

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...