Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaka bielizna termoaktywna?


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

a co powiecie na firmę BRUBECK wygląda nieżle i cena jest dość przystępna może ktoś ma taką !!!!!

ZZocha co do Brubecka hmmm jakby ci to powiedzieć. Za niedługo otworze lodówkę i będzie tam Brubeck. Firma niesamowicie rozpromowana, w zasadzie pierwsza która przyjęła się z bezszwową bielizną w Polsce. Kolekcja damska bardzo (ŁADNA)(SUPERSPRZEDAWALNA) super kolory i to tyle. Co do jakości już niestety standardowy polipropylen i żadnego innego dodatku. Sporo reklamacji na mechacenie się materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZZocha co do Brubecka hmmm jakby ci to powiedzieć. Za niedługo otworze lodówkę i będzie tam Brubeck. Firma niesamowicie rozpromowana, w zasadzie pierwsza która przyjęła się z bezszwową bielizną w Polsce. Kolekcja damska bardzo (ŁADNA)(SUPERSPRZEDAWALNA) super kolory i to tyle. Co do jakości już niestety standardowy polipropylen i żadnego innego dodatku. Sporo reklamacji na mechacenie się materiału.

zgadza się, mogę potwierdzić, Brubeck zrezygnował z kilku ważnych nitek a wynik jest taki: cena poszła na dół, ładny design został utrzymany ale bielizna nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał bieliznę BRUGI'ego - zainwestowałem 2 lata temu i dalej używam - świetny towar. Szwy świetnie się trzymają, "oddychalność" na wysokim poziomie, świetnie się spisują podczas sporego wysiłku. Towar godny polecenia.

Polecam również bieliznę UnderArmour.

Nie polecam cienkiej bielizny HimalSport'a.

Edytowane przez Spartan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja ostatnio zwróciłem baczniejszą uwagę na ODLO, ze względu na fakt, że zostali oficjalnym partnerem naszej kadry w narciarstwie wysokogórskim... W sklepach raczej nie zwracałem na nią uwagi, ale na sieci jest o wiele więcej. Mają 4 serie temperaturowe, dla nas najważniejsze są Warm i X-Warm, tutaj ich zakres temperaturowy:

Temp_cont_trans_warm_small.jpg ( obrazek za siulagrande.pl )

X-Warm chyba tylko na bardzo chłodne wyprawy.

Może ich ciuchy nie wyglądają mega efektownie, ale to w końcu chodzi o to, żeby było efektywnie, a nie efektownie, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Witam!

Jeździłem w bieliźnie różnych firm polskich oraz też Crafcie i Falke, ale w zeszłym sezonu zakupiłem po przecenach XBionica (wiem, wiem ceny powalające) oraz jeździłem w niej w kwietniu w Fr.

Odczucia - nie małem do tej pory lepszej bielizny. Czy to ciepło, czy zimno, zachowuje się rewelacyjnie, komfort dla ciała wyjątkowy. Po praniu, brak jakichkolwiek śladów zużycia.

Naprawdę, tą firmę można polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wybór bielizny jest równie indywidualny jak dobór nart, przede wszystkim przed zakupem bielizny, każdy powinien sobie zadać dwa podstawowe pytania, tj.

1.) Czy należę do osób które nadmiernie się pocą,

2.) czy jestem zmarzluchem.

I dopiero potem należy wybierać w pierwszej kolejności rodzaj bielizny a dopiero potem markę.

Druga sprawa to taka, że nie należy szufladkować marki, że jest do bani po użyciu jednej bielizny, bo każda z marek ma kilka typów bielizny np. Dry, thermo, Warm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wybór bielizny jest równie indywidualny jak dobór nart, przede wszystkim przed zakupem bielizny, każdy powinien sobie zadać dwa podstawowe pytania, tj.

1.) Czy należę do osób które nadmiernie się pocą,

2.) czy jestem zmarzluchem.

I dopiero potem należy wybierać w pierwszej kolejności rodzaj bielizny a dopiero potem markę.

Druga sprawa to taka, że nie należy szufladkować marki, że jest do bani po użyciu jednej bielizny, bo każda z marek ma kilka typów bielizny np. Dry, thermo, Warm.

dokładnie tak i przy wyborze bielizny należy brać pod uwagę jaka mamy 2 i 3 warstwę... a firma i model taki jak mam przypasuje ...:).

Ja w tym roku kupiłem CRAFTA ZERO na wyprzedaży około 90 zł i wypróbowałem bieliznę raz na nartach (bielizna+bluza stretch+ lekka kurtka membrana 10000) oraz 2 wypadach w Tatrach ( bielizna +softschel )czerwiec i październik i jestem zadowolony ...Moja ocena dobry transport wilgoci na zewnątrz i brak przykrego zapachu po 3 dniach użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
tej nie mam ale kilka sztuk innych modeli tej firmy, jestem bardzo zadowolony więc jeśli cena odpowiada i leży idealnie to nie ma co się zastanawiać :)

Problem w tym, że nie wiem który rozmiar wybrać :( Na necie wygooglowałem tyle tabel rozmiarówki Odlo, że nie wiek, która wiarygodna? Ma ktoś z Was sprawdzoną tabelę rozmiarów Odlo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sezon się jeszcze nie zaczął na dobre a ja wiem na 100%, że nie warto kupować takiej bielizny z opcją bez przymiarki. Koszulka Odlo, którą mierzyłem w Intersporcie rozmiar M była na mnie idealna. Niestety koszulka Odlo, którą dostałem ze sklepu Larix wisi na mnie jak szmata. Dodam, że to też Odlo rozmiar M. Nie wiem jak to możliwe, że dwie koszulki tej samej firmy, w tym samym rozmiarze są zupełnie inne :( Ostatecznie odesłałem koszulkę i kupię ją w Intersporcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Druga sprawa to taka, że nie należy szufladkować marki, że jest do bani po użyciu jednej bielizny, bo każda z marek ma kilka typów bielizny np. Dry, thermo, Warm.

Tu bym się zgodził. W zeszłym roku szukałem bielizny, zarezerwowałem trochę kasy, ale po rozmowie ze sprzedawcą kupiłem Hi-Tec i zestaw zaskoczył mnie na plus. Poza tym zostało mi trochę kasy w kieszeni. Grunt to dobrać bieliznę do potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...