Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Misiu - coś Ty narobił !!!!!!!!


jesku

Rekomendowane odpowiedzi

you

To troszke ci sie pomieszalo, bo akurat gosciu z formacji ski2die stanal w obronie Misia. Z zarozumialstwem tez chyba nieco przesadzasz. Co do pieskow - przynajmniej sie przedstawily z imienia i nazwiska, w przeciwienstwie do Ciebie...

Pozdrowienia

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiekkkk hmmm ???

A co to znaczy że my ze ski2die jesteśmy !!!??? A co ty jesteś ze skionline czy co??? Tak samo jestem ze ski2die jak i ty, i tak samo ze skionline jak i ty. Internet jest dla wszystkich, chyba że tu coś rozgraniczasz, bo ja granic nikomu nie stawialem. Poczytaj z resztą i wyciągnij wnioski - logiczne tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUCHAR FORUM SKIONLINE

... tak tak na tym stanęła ta dyskusja. JC co ty na to !!!???

A tak poza tym to bardzo proszę o nie nazywanie mnie gościem z formacji ski2die, ja tam bywam jak inni. I jeśli Krzysiekkkk przeczytałby dokładnie moją wypowiedź na początku tego posta to znałby moje zdanie na temat narciarstwa, Misia, stowarzyszeń, umiejętności - ogółem wszystkiego o co sobie tu ludzie do gardeł skaczą. Skakać sobie do gardeł o tak piękny sport... o sposób na życie.. o pasję... ? W jakim celu ? Wystarczy że się w sejmie kłócą, a nam niech się to nie udziela !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielszczyzna nasza...

Pleased to meet you Krzysiekk :-)

Bartłomiej jestem... przeczytaj mój pierwszy post na tej dyskusji to się czegoś o mnie dowiesz. Gorąco polecam, a to tylko dla tego żeby Cię z błędu wyprowdzić. Po prostu grzecznie o to proszę :-)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiekkkk hmmm ???

JC zacytował: " nie ważne, co o mnie mówią, ważne żeby nie przekręcali mojego nazwiska! ". Mój cytat dotyczył jego toku myślenia. Poeta chciał nam przekazać to, że poezja którą pisze jest pomnikiem, to jest ponaczasowy dorobek, choćby dlatego że ze starożytności dociera do dzisiejszych czasów. Nic nie było go w stanie zniszczyć (twardszy niż ze spiżu). Nawiązując do tego chciałem powiedzieć że tak na prawdę to każdy z nas tworzy historię narciarstwa. Nazwiska jedych są znane... innych nie, ale dla mnie to nie ma wielkiego znaczenia. Liczy się dusza :-)

Pozdrawiam Krzysztofie i mam nadzieję że się zrozumieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...