Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WZF Rogata B-B 27.10


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Raz nie odpala Audi ....

a raz Toyota.:o:(

Tylko czemu to pierwsze 700km od domu?:eek:

A temu Figo, żeby Sławek mógł przy okazji na nartach pojeździć:D

To nie o mnie chodzi, ja sobie radę dam:)...

...ale jest taki jeden forumowicz(mało aktywny) co o niczym innym nie marzy, tylko o tym żeby znowu Audiczka Figo zaniemogła w Alpach....:D

...i wcale nie dlatego że nie lubi Figo, bo lubi, tylko dla tego żeby sobie na nartkach pośmigać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, człowiek się 3 dni na forum nie pokaże a tu TAAAKIE rzeczy się dzieją!!! Konkursy, Szkolenia, Spotkania.....

No właśnie,a tu mój komp się zaraził i jeszcze dostał kopa od konia... trojańskiego! :mad: Dobrze,że choć info o... libacji odczytałem. :P

Bobic zapodal temat Rossignola i Dynastar

reszta słucha

Bobic gada

Tego mi najbardziej żal :( ,ale niestety nie mogłem się zjawić,za dużo ostatnio rocznic... :eek::D

Raz nie odpala Audi ....

a raz Toyota.:o:(

Tylko czemu to pierwsze 700km od domu?:eek:

Figo,nie strasz mnie... :eek: ,bo będę miał schizy wybierając się gdzieś dalej(wiadomo gdzie :D)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Cię nie zabije to Cię wzmocni:p

To nie żadna tajemnica,stało się dwa razy i to pod rząd.:eek:

Do trzech razy sztuka:D jadę .....a co se bede....

Ja swoje przeszedłem (na szczęście) w kraju,ale gdybym się nie zdecydował na inny środek transportu,to ta przykrość dopadłaby mnie w... Hiszpanii... :eek:

No cóż,gdyby człowiek wiedział,że się przewróci... jak najbardziej na twoim miejscu bym jechał. :)

Nie wiem co stało się w twoim aucie,ale najczęstszą przyczyną kłopotów są... nieszczelne,przegnite wtyczki wiązek kabli!Najczęściej serwisy wymieniają różnorakie czujniki usuwając skutek a nie przyczynę,bo te się psują z powodu właśnie tych wtyczek.Mnie chcieli nawet rozebrać pompę paliwową,strasząc kosztami... :eek: Podziękowałem i udałem się do jedynego zaufanego serwisu. :)

Życzę urlopu bez kłopotów! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje przeszedłem (na szczęście) w kraju,ale gdybym się nie zdecydował na inny środek transportu,to ta przykrość dopadłaby mnie w... Hiszpanii... :eek:

No cóż,gdyby człowiek wiedział,że się przewróci... jak najbardziej na twoim miejscu bym jechał. :)

Nie wiem co stało się w twoim aucie,ale najczęstszą przyczyną kłopotów są... nieszczelne,przegnite wtyczki wiązek kabli!Najczęściej serwisy wymieniają różnorakie czujniki usuwając skutek a nie przyczynę,bo te się psują z powodu właśnie tych wtyczek.Mnie chcieli nawet rozebrać pompę paliwową,strasząc kosztami... :eek: Podziękowałem i udałem się do jedynego zaufanego serwisu. :)

Życzę urlopu bez kłopotów! ;)

Ale ciężko się szuka przegnitych wtyczek na wysokości 1730mnpm przy minus 18*C

Więc "zaprzyjaźniony" austriacki serwis nie rozbierał pompy;)

Tylko zamówił nową i zamontował.:P

Ale dośc OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki..Fotki...Fotki,Fitki...

Z powodu wściku (...) w nawiasie organy w zależności kto co ma:p niektórych forumowiczów:p, na dzisiejszym spotkaniu postanowiliśmy: że każde następne spotkanie będzie relacjonowane z kamerki online na której obraz będzie odświeżany co... minutę powiedzmy - no chyba ze będziecie chcieli częściej - postaramy się dostosować:P

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...