Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WZF Rogata B-B 27.10


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Widać półrocze minęło i choć jeszcze nie czuć powiewu choćby tylko jesieni to skionlinowcy czują już gdzieś przez skórę nadchodzącą zimę i chcą się integrować.:D

Ja nie podaję terminu.

Czekam na propozycję i info o WZF-ie.

Mam rzut beretem do Rogatej,jeśli8 tylko będę wolny to się z pewnością stawię.

Wolę telefon na godzinę czy dwie przed spotkaniem niż umawiać się na spotkanie np.dwa tygodnie przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Figo,

raczej jestem na miejscu i nigdzie do zimy się nie wybieram:rolleyes:, więc jak tylko mi czas pozwoli to zawitam.

Nie tak dawno jadę Krowiokiem przez Mikołów i patrzę na telefon, a tu Wojtuś dzwoni, było dla mnie od razu oczywiste że to nie przypadek tylko że wypatrzył mnie na drodze, niestety nie miałem czasu ani na 5 minut się zatrzymać pogadać...

... tak że z tym czasem też "ciasno" :mad:

...a wracając do zaproponowanego spotkania przez Wojtusia, tylko taka mała sugestia, że w nadchodzącym tygodniu jeśli o mnie chodzi to na pewno NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Figo,

raczej jestem na miejscu i nigdzie do zimy się nie wybieram:rolleyes:, więc jak tylko mi czas pozwoli to zawitam.

Nie tak dawno jadę Krowiokiem przez Mikołów i patrzę na telefon, a tu Wojtuś dzwoni, było dla mnie od razu oczywiste że to nie przypadek tylko że wypatrzył mnie na drodze, niestety nie miałem czasu ani na 5 minut się zatrzymać pogadać...

... tak że z tym czasem też "ciasno" :mad:

...a wracając do zaproponowanego spotkania przez Wojtusia, tylko taka mała sugestia, że w nadchodzącym tygodniu jeśli o mnie chodzi to na pewno NIE!

No tak!

Do Wojtusia to zadzwonił ale do innych to już nie!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Może nie w Rogatej;),nie wiem czy bym tam trafił:eek:,ale spotkałem się w ostatnim okresie z Rafalem/Fazol/ na Hintertuxie,oraz z Sławkiem/SB/ w jego posiadłości:rolleyes:.Dzięki im za chęć spotkania i poznania się osobiście,chociaż z Slawkiem już wcześniej się widzieliśmy ,ale cheć gościny osobistej byla ogromnym zaufaniem:rolleyes:.Jestem pod wielkim wrażeniem ludzi,ktorych poznalem,czasmi inaczej wyglądają niż na forum,ale to dla korzyść-serdeczni i ciekawi Koledzy.Nie byliśmy starymi znajomymi, rozmawaliśmy z Fazim czy Sławkiem jak byśmy swoją znajomość pielęgonowali od kilku lat.Dzięki Panowie za chęć spotkania,a Tobie Sławku za ogromne zaufanie i gorące ,gościnne przyjęcie u Siebie.Przegadaliśmy cały wieczór i pół nocy w przyjaznej atmosferze,nie mówiąc już zaintersesowaniu Twoją profesją!.Uważam,że to forum jest nie tylko miejsce dzielenia się swoim doświadczeniem,czy wiedzą,ale ciekawym portalem społecznościowym,gdzie można poznać ciekawych ludzi/pomimo odmiennych czasami poglądów na różne sprawy;)/Sam byłem bliski zakończenia swojej dzialalności,ale właśnie poznanie osobiste pewnych Userów powstzrymała mnie przed tą decyzją:rolleyes:.Życzę wszystkim Userom takich doświadczeń,oczywiście tych pozytywnych:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...