Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kalendarz - MP Amatorów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ty Homar chyba z Rzeszowa jesteś że Ci Przemyśl przeszkadza :D

A w ramach ścisłości Delo tak są lepsze stoki ale czy to takie okolice...?

Konkretnie 2 w Ustrzykach Dolnych, ubóstwiana przeze mnie Laworta i Gromadzyń, lecz niestety Laworta jest na sprzedaż za 8mln PLN i niestety w tym sezonie będzie na 90% zamknięta.

A co do Przemyśla do gigancik w tamtym sezonie był całkiem przyzwoity, i fajnie ustawiony, jak dla mnie stok(trasa numer 2) lepszy od tego na którym odbywają się zawody w Korbielowie.

Pozdrawiam i zapraszam do Przemyśla !!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Homar chyba z Rzeszowa jesteś że Ci Przemyśl przeszkadza :D

A w ramach ścisłości Delo tak są lepsze stoki ale czy to takie okolice...?

Konkretnie 2 w Ustrzykach Dolnych, ubóstwiana przeze mnie Laworta i Gromadzyń, lecz niestety Laworta jest na sprzedaż za 8mln PLN i niestety w tym sezonie będzie na 90% zamknięta.

A co do Przemyśla do gigancik w tamtym sezonie był całkiem przyzwoity, i fajnie ustawiony, jak dla mnie stok(trasa numer 2) lepszy od tego na którym odbywają się zawody w Korbielowie.

Pozdrawiam i zapraszam do Przemyśla !!!:)

No masz racje... jestem z Rzeszowa.

Stok w przemyslu ? Dobry, dla forumowiczów o skali umiejętności 1-5 ;) pozniej polecam coś gdzie da sie zjechac troche szybciej :D owszem wiem tam boczkiem byli amatorzy, każdy kto chce to jakos za reklamować mowi ze tam jest stromo owszem jest stromo przez 100 m a wczesniej 300 jedzie sie po płaskim ;) wiec naprawde nie widze tutaj sensu... zdecydowanie fajniejsze stoki na podkarpaciu od tego.

Laworta niegdyś piekny stok ale zarzadzany przez rodzine... nie bede przedstawiał bliżej sytuacji w każdym badz razie zeszłego roku nie wiem czy ktokolwiek był zadowolony z przygotowania tej bez watpienia najlepszej trasy na podkarpaciu... ja byłem 3 razy nigdy nie przygotowany ;| naprawde serce sie kraje jak można zaniedbać tak fajny stok.

AMP na podkarpaciu ? Ja bym to widział...

  • W strzyżowie nie długa górka za to nachylenie w sam raz na tego rodzaju zawody ;)

  • Gromadzyń! super góra, fajna miejscowa, zeszłego roku akademicki PP tam zawitał i wrażenia chyba bardzo pozytywne - stok FIS

  • Magura ( to juz chyba nie podkarpackie) ale tego stoku sie nie da opisac trzeba tam jechać... mam nadzieje że grupa zasada zrobi tam porządek i jak to wszystko ogarną to bedzie bez watpienia jedna z ciekawszych górek na zawody!

Poki co nie wiem czego chce i nie wiem czy bede dalej trenował wiec nie obiecuje ze wystartuje gdziekolwiek.

PS. Boje sie pomyśleć co to jest za góra w tym Korbielowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tak tak Magury nie da się opisać płaskowyż jakich mało w Polsce...

2.Gromadzyń na slalom daje rade jak najbardziej jeżeli chodzi o gigant to dla mnie porażka.

3.Strzyżów rzeczywiście daje rade, szczególnie w SL, bo na gigant za krótki no ale to nie taka okolica zresztą tak samo jak Ustrzyki.

4.Korbielów, jest za płaski ścianka ma z 20 metrów ogólnie nachylenie stoku cały czas takie samo nic się nie dzieje, dla mnie beznadzieja.

A co do Przemyśla to trzeba zauważyć, że historycy ze względu na piękną architekturę nazywają Go małym Krakowem, parafrazując śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że jest również małymi Kluszkowcami.

Startuje się z pochylni na płaskie, po płaskim jest ściana tudzież ścianka następnie znów wypłaszczenie. 3 elementy na tych stokach są identyczne oczywiście różnią się wielkością, długością,i stromizną lecz nie można odmówić im podobieństw.

Poza tym Panowie co tu dużo dyskutować płaskie trzeba umieć jeździć, żeby zabrać się na dół z jak największym gazem, ze stromizny bo by małpa zjechała...ot i co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak sobie czytam i myślę ze ani słowa o Stożku nie było, czytam ze bezniadzieja korbielów itp itd Zapraszam na puchar Stożka jest to slalom gigant od samej góry do samego dołu wtedy sie sprawdzicie,bo eliminacje Mp zaczyna sie od ścianki a gdzie tam jeszcze do góry:)

ps.Stożek góra pokory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tak tak Magury nie da się opisać płaskowyż jakich mało w Polsce...

2.Gromadzyń na slalom daje rade jak najbardziej jeżeli chodzi o gigant to dla mnie porażka.

3.Strzyżów rzeczywiście daje rade, szczególnie w SL, bo na gigant za krótki no ale to nie taka okolica zresztą tak samo jak Ustrzyki.

4.Korbielów, jest za płaski ścianka ma z 20 metrów ogólnie nachylenie stoku cały czas takie samo nic się nie dzieje, dla mnie beznadzieja.

A co do Przemyśla to trzeba zauważyć, że historycy ze względu na piękną architekturę nazywają Go małym Krakowem, parafrazując śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że jest również małymi Kluszkowcami.

Startuje się z pochylni na płaskie, po płaskim jest ściana tudzież ścianka następnie znów wypłaszczenie. 3 elementy na tych stokach są identyczne oczywiście różnią się wielkością, długością,i stromizną lecz nie można odmówić im podobieństw.

Poza tym Panowie co tu dużo dyskutować płaskie trzeba umieć jeździć, żeby zabrać się na dół z jak największym gazem, ze stromizny bo by małpa zjechała...ot i co :)

Skoro tak to powiedz mi dlaczego w PŚ nie scigają sie po płaskim skoro ze stromego by małpa zjechała :eek: nie ma wątpliwości płaskie trzeba umieć jechać jednak zawody lepsze są na stromszych stokach...

Co do magury to... byłeś kiedyś na pucharze magury ? jak tak to powiedz mi jak było, i ktory byłeś. Bo to zawody jakich mało ;)

Jak ty porównujesz Przemyśl z Kluskami to życze szczęscia. :D Bo moze zawody są na podobnych trasach(nie wiem gdzie w kluskach są amatorzy) ale ja pisałem o ośrodkach a tutaj przemyśl no cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to powiedz mi dlaczego w PŚ nie scigają sie po płaskim skoro ze stromego by małpa zjechała :eek: nie ma wątpliwości płaskie trzeba umieć jechać jednak zawody lepsze są na stromszych stokach...

Ooooooj trzeba trzeba... Rozkład siły, odpowiednia siła przy krawędziowaniu zeby nie zwolnic narty, zeslizg kiedy i gdzie, pozycja zjazdowa jak się da. Jednym słowem - cisnąć prędkość gdzie tylko można...

Ja możliwe, że szczawnica, a reszta to raczej 90% szans na NIE.... Dziwi mnie czemu na Ryterskim nie robią. Był MOZN, stok ostry, idealna linia gigantowa ( jeden płaski odcinek na finishu)... Szkoda...

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to powiedz mi dlaczego w PŚ nie scigają sie po płaskim skoro ze stromego by małpa zjechała :eek: nie ma wątpliwości płaskie trzeba umieć jechać jednak zawody lepsze są na stromszych stokach...

Co do magury to... byłeś kiedyś na pucharze magury ? jak tak to powiedz mi jak było, i ktory byłeś. Bo to zawody jakich mało ;)

Jak ty porównujesz Przemyśl z Kluskami to życze szczęscia. :D Bo moze zawody są na podobnych trasach(nie wiem gdzie w kluskach są amatorzy) ale ja pisałem o ośrodkach a tutaj przemyśl no cóż...

W PŚ ścigają się również na trasach z elementami płaszczyzn (oglądne moje filmy na video i napisze Ci w jakich miejscowościach)

Na Magurze oczywiście byłem ale dość dawno temu ok 5-6 lat temu,nie pamiętam, który byłem lecz wyniku nie było, a przestałem tam jeździć bo rzeczywiście zawody jakich mało czyt. 400 zawodników ,czekanie na start pół dnia i jazda, w rynnach jak na bobsleje po pas...takie offroady mnie nie interesują....no chyba że się coś zmieniło:)

Tak porównywałem Przemyśl do Kluszek i według mnie porównanie jak najbardziej trafne, za szczęście serdecznie dziękuje na pewno się przyda,a skoro piszesz o ośrodkach to również o Przemyślu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...